Komputerowe SOS 2

22 lipca 2017 17:12 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ponowne uruchomienie komputera często naprawia jak coś naklikamy czy poknocimy. 

E tam ..cicho byyyćć ... Gdzieś coś kliknęłam . Wyskoczył mi napis , czy odświeżyć .Ja na to : prącie bardzo ..odświeżaj ..rób co chcesz , bo bardziej spierdzielić już i tak nie mogę ! ...No i zaczęło się odświeżać ..i sie odświeżało ..odświeżało ..i odswieżałooo .. Kuźwa ...przez ten czas to i ja chałupę odświeżyłam ..znaczy poodkurzałam .
Najlepsza była moja córka . Skontaktowała się za mną ...dyrygowała jak mam kamerkę ustawić w telefonie , żeby widziała mojego lapka . W końcu stwierdziła " znów żeś se pogmyrała COŚ "...tyle to i ja wiedziałam !!!....później " a mówiłam , że dla ciebie byłby lepszy laptop , żebyś paluchami po ekranie monitora nie jeździła ! " .... Nie chciałam się kłócić . W myślach do 30 policzyłam .... Przecież to O N A była za tym , żeby tego kupić , którego używam .... Wredene dziewuszysko i tyle .....musi w ojca ( śp ) poszła ....albo w szpitalu mi ją podmienili ...zarazę jedną .
22 lipca 2017 17:22 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:smiech3:E tam ..cicho byyyćć ... Gdzieś coś kliknęłam . Wyskoczył mi napis , czy odświeżyć .Ja na to : prącie bardzo ..odświeżaj ..rób co chcesz , bo bardziej spierdzielić już i tak nie mogę ! ...No i zaczęło się odświeżać ..i sie odświeżało ..odświeżało ..i odswieżałooo .. Kuźwa ...przez ten czas to i ja chałupę odświeżyłam ..znaczy poodkurzałam .
Najlepsza była moja córka . Skontaktowała się za mną ...dyrygowała jak mam kamerkę ustawić w telefonie , żeby widziała mojego lapka . W końcu stwierdziła " znów żeś se pogmyrała COŚ "...tyle to i ja wiedziałam !!!....później " a mówiłam , że dla ciebie byłby lepszy laptop , żebyś paluchami po ekranie monitora nie jeździła ! " .... Nie chciałam się kłócić . W myślach do 30 policzyłam .... Przecież to O N A była za tym , żeby tego kupić , którego używam .... Wredene dziewuszysko i tyle .....musi w ojca ( śp ) poszła ....albo w szpitalu mi ją podmienili ...zarazę jedną .

Może się zawiesiło.  Takie rzeczy się zdarzają 
22 lipca 2017 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:smiech3:E tam ..cicho byyyćć ... Gdzieś coś kliknęłam . Wyskoczył mi napis , czy odświeżyć .Ja na to : prącie bardzo ..odświeżaj ..rób co chcesz , bo bardziej spierdzielić już i tak nie mogę ! ...No i zaczęło się odświeżać ..i sie odświeżało ..odświeżało ..i odswieżałooo .. Kuźwa ...przez ten czas to i ja chałupę odświeżyłam ..znaczy poodkurzałam .
Najlepsza była moja córka . Skontaktowała się za mną ...dyrygowała jak mam kamerkę ustawić w telefonie , żeby widziała mojego lapka . W końcu stwierdziła " znów żeś se pogmyrała COŚ "...tyle to i ja wiedziałam !!!....później " a mówiłam , że dla ciebie byłby lepszy laptop , żebyś paluchami po ekranie monitora nie jeździła ! " .... Nie chciałam się kłócić . W myślach do 30 policzyłam .... Przecież to O N A była za tym , żeby tego kupić , którego używam .... Wredene dziewuszysko i tyle .....musi w ojca ( śp ) poszła ....albo w szpitalu mi ją podmienili ...zarazę jedną .

Zawsze powtarzam :Nudzisz się!??? Podrap się po dupsku))).Nic nie dociera !!!
22 lipca 2017 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Może się zawiesiło.  Takie rzeczy się zdarzają :terefere:

Pewnie tak , bo kółeczko popitalało , że aż oczopląsu dostawałam . Po długim czasie wyskakiwał mi napis " witryna niedostępna " ... Jeszcze nie mogę dojść do siebie po tych nerwach . Miałam ochotę pierdyknąć lapkiem o scianę ...niech ma za swoje !
Sama muszę się zresetować ...idę się przejść na wdowi spacer . Swieczkę zapalę , ale co usłyszy " ktoś ' ...jakie wiązanki polecą ...za całokształt kuźwa ..." ty tego nie rob , bo się nie znasz . Tego nie dotykaj , bo zepsujesz "....Oj ..dużo tego ...dużooo .
22 lipca 2017 17:30 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Zawsze powtarzam :Nudzisz się!??? Podrap się po dupsku))).Nic nie dociera !!!

Magdusia ...na pieszczoty mnie zbiera ...pocałuj mnie w doopę...cooo ?! :pomponiara:
22 lipca 2017 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Magdusia ...na pieszczoty mnie zbiera ...pocałuj mnie w doopę...cooo ?! :pomponiara:

No pewnie , chciałaby )!
22 lipca 2017 17:35 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

No pewnie , chciałaby )!:boi sie:

Spadaj ...Jeszcze nie ochłonęłam a ta mi tutaj swoje mądrości uskutecznia . Patrzta ją ....następna " ciocia dobra rada " się odnalazła ...
Buziaczki malutka ..spadam na cmentarz .....ale tu jeszcze wrócę
22 sierpnia 2017 11:18
Jak otworzyć plik xlsx?
Wytłumaczy ktoś blondynce? ;)
22 sierpnia 2017 14:04 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Jak otworzyć plik xlsx?
Wytłumaczy ktoś blondynce? ;)

22 sierpnia 2017 16:30
MeryKy

Zapodam stronkę:
http://x86.pl/czym-otworzyc-docx-xlsx-pptx/

Szukałam wcześniej sama w necie, ściągnęłam program i ani drgnie.
Myślałam,że jest jeszcze jakiś inny prostszy (dla mnie) sposób.
22 sierpnia 2017 19:03
basiaim

Szukałam wcześniej sama w necie, ściągnęłam program i ani drgnie.
Myślałam,że jest jeszcze jakiś inny prostszy (dla mnie) sposób.

Tu jest dokładnie opisane, jak to zainstalować

https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=3


Chyba innego sposobu, niestety nie ma, poza instalacją tego pakietu.
O, jeszcze dokładniej 


https://support.microsoft.com/pl-pl/help/923505/how-to-install-the-microsoft-office-compatibility-pack-so-that-you-can
13 września 2017 10:22
Basia im woła o pomoc!!!!!!!!Oto treść smsa: Brak neta od wczoraj,brak dostępu do routera,żeby zresetować.W ustawieniach kompa przy haśle "połączenia IPv6"-brak dostepu do sieciI teraz pytanie-czy jakoś zdalnie da się to naprawić? Basia napisałą ,że routr jest poza jej zasięgiem.
13 września 2017 10:32
Niech zrobi zdjecie telefonem tego komunikatu i niech Ci prześle i wstawisz na forum. Zdalnie da się naprawic usterkę przez program Team Viever np.
13 września 2017 10:57
kasia63

Basia im woła o pomoc!!!!!!!!Oto treść smsa: Brak neta od wczoraj,brak dostępu do routera,żeby zresetować.W ustawieniach kompa przy haśle "połączenia IPv6"-brak dostepu do sieciI teraz pytanie-czy jakoś zdalnie da się to naprawić? Basia napisałą ,że routr jest poza jej zasięgiem.

a co ma przy: połączenia IPv4? 
może wystarczy zresetować kartę sieciową wifi....
13 września 2017 10:57
kasia63

Basia im woła o pomoc!!!!!!!!Oto treść smsa: Brak neta od wczoraj,brak dostępu do routera,żeby zresetować.W ustawieniach kompa przy haśle "połączenia IPv6"-brak dostepu do sieciI teraz pytanie-czy jakoś zdalnie da się to naprawić? Basia napisałą ,że routr jest poza jej zasięgiem.

a co ma przy: połączenia IPv4? 
może wystarczy zresetować kartę sieciową wifi....