Komputerowe SOS 2

13 września 2017 11:00
Gabrysia

a co ma przy: połączenia IPv4? 
może wystarczy zresetować kartę sieciową wifi....

Albo odptaszkować Ipv6, bo wygląda na to że ją łaczy przez ten protokół.
13 września 2017 11:37
Dziewczyny juz ją zapytowuję.
13 września 2017 11:41
tina 100%

Niech zrobi zdjecie telefonem tego komunikatu i niech Ci prześle i wstawisz na forum. Zdalnie da się naprawic usterkę przez program Team Viever np.

Nie wstawię bo ja mam starego telefona:(nie ma mmsów:(
13 września 2017 11:55
kasia63

Nie wstawię bo ja mam starego telefona:(nie ma mmsów:(

To będziemy kombinowac jakoś. Z protokołem Ipv6 jest tak, że jest w stardartach połączeń bardzo rzadko stosowany, więc jeżeli ją przekierowuje przez ten protokół to może nie mieć neta.
Może spróbować tak jak Gabrysia napisała zrestartować kartę sieciową, bądź odptaszkować ten protokół, to da trwalszy rezultat.
Jeśli nie wie jak to sie robi to daj znać.
Jeżeli problem leży tylko po stronie komputera, to powyższe działania powinny pomóc.
13 września 2017 12:40 / 2 osobom podoba się ten post
Czołem.
Jestem.

Dziękuję za chęci.
Dostałam się do routera i po resecie ruszył.
Problem był duży, bo po stronie w/w, który był poza moim zasięgiem.

Kasiu---> wielkie dzięki za przekazanie mojego wołania o pomoc. Wiszę Ci kawę
13 września 2017 12:46
Przy IPV4 :jest dostęp do internetu,Router jest w mieszakniu obok ,ale teraz tam nikogo nie ma i nie ma jak Basia resetu zrobić
13 września 2017 12:48
basiaim

Czołem.
Jestem.

Dziękuję za chęci.
Dostałam się do routera i po resecie ruszył.
Problem był duży, bo po stronie w/w, który był poza moim zasięgiem.

Kasiu---> wielkie dzięki za przekazanie mojego wołania o pomoc. Wiszę Ci kawę :-)

Oooooo,a ja obiadek miałąm i dopiero na kompie:)Grunt ,ze się udało:):):)
22 września 2017 11:11
Ja korzystałam z odkurzacza, ale usuwał mi to, czego nie chciałam, więc przestawiłam się na CCleaner i jestem zadowolona :) Ale chyba najlepiej jest pójść do specjalisty, żeby to ogarnął :)
22 października 2017 07:24 / 5 osobom podoba się ten post
I ja muszę się poskarżyć .Dziadunio zasponsorował mi kartę Polsatu.I kicha Dekoder nowy,TV też a Karta nie działa .Moduł działa poprawnie a karty nie czyta ....już nie mam nerwów siedzę przy tym ustrojstwie już drugi dzień i dalej jestem w czarnej d....ie.Czy ja taka tępa?czy to nie będzie działać na terenie Niemiec.Wczoraj byłam na gorącej linii z operatorem Polsatu i dalej nic.Ale uparta jestem i mam nadzieję że sobie poradzę .Tym bardziej że jest opłacone na rok i nie tylko mi się przyda ale też mojej następczyni
Przeniosłem. O.
22 października 2017 07:35 / 4 osobom podoba się ten post
alexana

I ja muszę się poskarżyć .Dziadunio zasponsorował mi kartę Polsatu.I kicha :-(Dekoder nowy,TV też a Karta nie działa .Moduł działa poprawnie a karty nie czyta ....już nie mam nerwów siedzę przy tym ustrojstwie już drugi dzień i dalej jestem w czarnej d....ie.Czy ja taka tępa?czy to nie będzie działać na terenie Niemiec.Wczoraj byłam na gorącej linii z operatorem Polsatu i dalej nic.Ale uparta jestem i mam nadzieję że sobie poradzę .Tym bardziej że jest opłacone na rok i nie tylko mi się przyda ale też mojej następczyni:-)
Przeniosłem. O.

Dasz ,radę tego Ci życzę.
22 października 2017 07:50 / 5 osobom podoba się ten post
alexana

I ja muszę się poskarżyć .Dziadunio zasponsorował mi kartę Polsatu.I kicha :-(Dekoder nowy,TV też a Karta nie działa .Moduł działa poprawnie a karty nie czyta ....już nie mam nerwów siedzę przy tym ustrojstwie już drugi dzień i dalej jestem w czarnej d....ie.Czy ja taka tępa?czy to nie będzie działać na terenie Niemiec.Wczoraj byłam na gorącej linii z operatorem Polsatu i dalej nic.Ale uparta jestem i mam nadzieję że sobie poradzę .Tym bardziej że jest opłacone na rok i nie tylko mi się przyda ale też mojej następczyni:-)
Przeniosłem. O.

Nic Ci ten operator nie pomógł?

Musi ta karta działać w De, bo moi znajomi tak mają- dekoder z kartą Polsat w De, matka opłaca im abonament w Pl.
22 października 2017 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Nic Ci ten operator nie pomógł?

Musi ta karta działać w De, bo moi znajomi tak mają- dekoder z kartą Polsat w De, matka opłaca im abonament w Pl.

nic a nic ....ale dekoder nie jest orginalny polsatowski tylko tu zakupiony w Niemczech ...moim zadaniem było włożyć moduł z kartą i oglądać a tu kicha..morduję się i morduję i nic.Operator sprawdził ,sygnał jest wysyłany ,a ja mam .ze karty nie ma ....moduł działa poprawnie...taki mam komunikat
22 października 2017 08:43 / 4 osobom podoba się ten post
alexana

nic a nic ....ale dekoder nie jest orginalny polsatowski tylko tu zakupiony w Niemczech ...moim zadaniem było włożyć moduł z kartą i oglądać a tu kicha..morduję się i morduję i nic.Operator sprawdził ,sygnał jest wysyłany ,a ja mam .ze karty nie ma ....moduł działa poprawnie...taki mam komunikat:-(

Moze to wina dekodera?? Tez nic nie pomoge (((
22 października 2017 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Moze to wina dekodera?? Tez nic nie pomoge (((

Wiemale pożaliłam się ...i może troszkę ulżyło ,ale nie do końca .Będę szczęśliwa jak to zainstaluje
22 października 2017 09:33 / 6 osobom podoba się ten post
alexana

nic a nic ....ale dekoder nie jest orginalny polsatowski tylko tu zakupiony w Niemczech ...moim zadaniem było włożyć moduł z kartą i oglądać a tu kicha..morduję się i morduję i nic.Operator sprawdził ,sygnał jest wysyłany ,a ja mam .ze karty nie ma ....moduł działa poprawnie...taki mam komunikat:-(

Musi być dekoder polsatowki by zadziałało.
Nie wiem, czy to nie jest nawet tak, że karta jest przypisana do konkretnego dekodera.