Prace dodatkowe pomocy

13 kwietnia 2017 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
Ja tez nie szukam dodatkowej fuchy. Czas moze i bym znalazla ale nie chce mi sie i tyle. Jak chce dorobic to myje okna na stelli wlasnej. To nie nalzy do moich obowiazkow wiec dodatkowo kosztuje,o Pazernosc moja nie zna granic;)))
13 kwietnia 2017 17:53 / 2 osobom podoba się ten post
Ja sie nie wypieram,ze lenia lubie dopiescic. I naprawde mi sie nie chce latac na dodatkowe pucki...Wystarcza mi to co mam. I to dobrze
13 kwietnia 2017 21:49 / 10 osobom podoba się ten post
Mimo , że w umowie mam sprzątanie , to jednak rodzina u której obecnie pracuję wyszła sama z propozycją , że za sprzątanie
mieszkania będą mi płacić ( bez żadnych strychów, piwnic i bez mycia okien). Tradycyjnie tzn. odkurzanie , starcie kurzy ,
mycie podłóg. Sprzątam raz w tygodniu i w żółwim tempie zajmuje mi to 3 godz. Stawkę wynegocjowałam całkiem przyzwoitą
tj. 13 euro za godzinę.
13 kwietnia 2017 22:07 / 9 osobom podoba się ten post
bieta

Mimo , że w umowie mam sprzątanie , to jednak rodzina u której obecnie pracuję wyszła sama z propozycją , że za sprzątanie
mieszkania będą mi płacić ( bez żadnych strychów, piwnic i bez mycia okien). Tradycyjnie tzn. odkurzanie , starcie kurzy ,
mycie podłóg. Sprzątam raz w tygodniu i w żółwim tempie :-) zajmuje mi to 3 godz. Stawkę wynegocjowałam całkiem przyzwoitą
tj. 13 euro za godzinę.

Tak trzeba własnie robić,mnie tego nauczyła kolezanka,jak byłam na pierwszej szteli. Powiedziała do mnie tak: porozkładaj na pietrzach odkurzacz,wiadra,mopy,srodki czystości,scierki szczotki,tak żeby każdy widzaił że sprzątasz,potem przeleć wszystko raz-dwa,posprzataj rzeczy pod koniec i zobaczysz jak będą cię chwalić. Mała rację,tak robiłam i było zawsze ach i och..
19 kwietnia 2017 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, zimno i nie majak w ogród wyjsć. Dziadzio przeziębiony,, nocki zarwane. Dziękuje za wszystkie rady bez was nie wiedzialabym co zrobić i pewnie za darmoche bym pracowala. Za 3 tygodnie przyjedzie koleżanka. Oby pogoda się poprawila, bez tego nie wyjdę w ogród. Całe świeta spędziliśmy z rodziną dziadka wczoraj doprowadzalam dom do porzadku ale za to nie placa doddatkowo. Pozdrawiam raz jeszcze dziękuje jesteście bardzo pomocni. Na koleżanke z ktorą się zmieniam nie mogę tak liczyc jak na was.
24 kwietnia 2017 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wyszłam jeszcze do ogrodu bo zimno. Koleżanka ma przyjechać później pewnie jeszcze zdążę. Zostało mi prasowanie 2 razy w tygodniu i sprzątanie.
18 stycznia 2019 01:21 / 1 osobie podoba się ten post
Witam wszystkich. Jestem nowa, chciałabym znależć prace jako opiekunka w niemczech ale prywatnie. Czy może ktoś mi pomóc. Czy może znacie kogoś kto potrzebuje opieki - c
hętnie podejmę pracę. Tak wogóle to nie wiem czy mogę o tym tutaj pisać czy nie łamię regulaminu. Al tak jak wspomniałam pierwszy raz weszłam na tę strone. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, bo nie mam jeszcze żadnej Koleżanki
18 stycznia 2019 09:02 / 2 osobom podoba się ten post
joleks90

Witam wszystkich. Jestem nowa, chciałabym znależć prace jako opiekunka w niemczech ale prywatnie. Czy może ktoś mi pomóc. Czy może znacie kogoś kto potrzebuje opieki - c
hętnie podejmę pracę. Tak wogóle to nie wiem czy mogę o tym tutaj pisać czy nie łamię regulaminu. Al tak jak wspomniałam pierwszy raz weszłam na tę strone. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, bo nie mam jeszcze żadnej Koleżanki:-(

Witaj u nas idź do opiekunka radzi, a od nas oczywiście również otrzymasz wsparcie.Przy zleceniu 1pyt: waga i wzrost pdp.jaki stan zdrowia i grupa inwalidzka(Stufe) czy jest w domu sam? Za dodatkową pomoc należy się min.400e więcej bo roboty jest po2e.jaka jest stawka zywieniowa?(min 70e.na tydz.musi być!) bez chemi gosp.bo ona osobno.Czy internet, tv ? Nawet jako nowa unikaj tzw.szteli min! Bo kochani Niemcy wreszcie muszą się nauczyć że Polacy to kumaty naród i nas w bambuko Nein!!! 
18 stycznia 2019 09:54
joleks90

Witam wszystkich. Jestem nowa, chciałabym znależć prace jako opiekunka w niemczech ale prywatnie. Czy może ktoś mi pomóc. Czy może znacie kogoś kto potrzebuje opieki - c
hętnie podejmę pracę. Tak wogóle to nie wiem czy mogę o tym tutaj pisać czy nie łamię regulaminu. Al tak jak wspomniałam pierwszy raz weszłam na tę strone. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich, bo nie mam jeszcze żadnej Koleżanki:-(

Witamy witamy Elka40 mądrze piszę przeczytaj
21 stycznia 2019 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Witamy witamy :-)Elka40 mądrze piszę przeczytaj

Dzięki ale no cóż powiedzmy sobie szczerze Firmy nie bardzo lubią tych "oświeconych"
21 stycznia 2019 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Dzięki :aniolki:ale no cóż powiedzmy sobie szczerze Firmy nie bardzo lubią tych "oświeconych":nerwowa:

Przeca my nie ze średniowieca som