Praca u rodziny czy w domu opieki?

08 lutego 2015 14:29
Salazar, czy tego wątku szukałaś?
08 lutego 2015 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
Salazar, prosze, wyciagnelam Ci:)
08 lutego 2015 14:30 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Salazar, czy tego wątku szukałaś?

A gdzie był jak go nie było ;)?
Dziękuję :)  
 
Aha, juz wiem, gdzie był ;).
08 lutego 2015 14:31
Pewnie M.sobie wypozyczyl:)
08 lutego 2015 14:32
moncherie

Pewnie M.sobie wypozyczyl:)

Na to wygląda :).
Profilaktyka ppż :D.
 
08 lutego 2015 14:34 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

A gdzie był jak go nie było ;)?
Dziękuję :)  
 
Aha, juz wiem, gdzie był ;).

Proszę zauważyć, że tym razem byłam szybsza od Andrejki- specjaliski w "wygrzebywaniu" :):):)
08 lutego 2015 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Proszę zauważyć, że tym razem byłam szybsza od Andrejki- specjaliski w "wygrzebywaniu" :):):)

Pozostaję w zachwycie, ale tu nie o archiwizację chodziło ;).
08 lutego 2015 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Pozostaję w zachwycie, ale tu nie o archiwizację chodziło ;).

Pozostaję przy pierwszym członie zdania :)
09 marca 2015 15:49
Ja słyszałam że praca w domu starców w DE jedna wielka męczarnia fizyczna i psychiczna. Zarówno niemiecki personel jak i pacjenci traktują Cię jak popychadło.
09 marca 2015 16:35
Tu nie przeprasza sie za dolaczenie do dyskusji po to jest ten ,,chat,,:)))
09 marca 2015 17:23 / 3 osobom podoba się ten post
Nie potrafilabym pracowac w domu opieki, sprzeczne by to bylo z mymi uczuciami. Kazda z nas opiekujac sie chorym, wklada mniej lub wiecej swego serca. Bez tego nie da sie dobrze robic tej pracy. Czlowiek nie jest rzecza, a tam niestety ci ludzie sa tak traktowani. Na wszystko jest wyliczony czas , na kazdego pacjenta. Podobnie jest z Pflegedienst, oni tez maja do 15 min na pacjenta, reszta to jest czas prywatny , za ktory nie maja placone.Prace te traktuje jako sluzbe choremu, niewazne jaka byla decyzja podjecia tej pracy. Pracujac z rodzina, nawiazuje sie wiezi , ktore pozwalaja nam dobrze opiekowac sie chorym , a chorzy maja poczucie bezpieczenstwa. Jesli ma mozliwosc pracy na godziny, to lepiej miec kilku podopiecznych, do ktorych sie dochodzi a reszte dnia jest sie w swoim domu.
29 sierpnia 2015 17:43
Chce pracowac w Niemczech w domu opieki.Czy ktos zna jakies adresy czy strony internetowe z ofertami pracy dla opiekunow w Niemczech?? Dzieki
29 sierpnia 2015 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
zbiigniew2

Chce pracowac w Niemczech w domu opieki.Czy ktos zna jakies adresy czy strony internetowe z ofertami pracy dla opiekunow w Niemczech?? Dzieki

wybierz sobie chociaż profil opiekun......
29 sierpnia 2015 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
zbiigniew2

Chce pracowac w Niemczech w domu opieki.Czy ktos zna jakies adresy czy strony internetowe z ofertami pracy dla opiekunow w Niemczech?? Dzieki

Nie znam stron, ale na Twoim miejscu wybierałabym interesujące mnie miasta, szukała w nich domów opieki, wchodziła na ich strony i sprawdzała, czy nie potrzebują personelu. Jak nie ma takiej informacji, można też maila im wysłać ze swoją ofertą. 
29 sierpnia 2015 17:55
Szukalem ale cos nie moge znalezc