Praca u rodziny czy w domu opieki?

31 sierpnia 2015 18:13 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

chetnie ! W czym ci pomoc ?:-)

A skąd ja mam wiedzieć ? ważne , żebyś pomógł , sam daj pomysła w czym
31 sierpnia 2015 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
zbiigniew2

Znajoma wyjechala tylko znajac podstawy niemieckiego do domu opieki i jest zadowolona.A moze mam sprobowac pilnowac osobe starsza w domu???

Znajoma pewnie sprząta, bo nie sadze żeby mogła pracować z ludźmi, to tego trzeba przejść szkolenie i ze słabym językiem odpadają niestety.....nawet pielęgniarki.....
Zacznij pracować na 24 OP...
31 sierpnia 2015 18:15 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A skąd ja mam wiedzieć ? ważne , żebyś pomógł , sam daj pomysła w czym :-):-):-)

swietnie myje i masuje plecy 
31 sierpnia 2015 18:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dodam, że mam mojego byłego podopiecznego w heimie i pracują tam panie z Polski, jak i z innych krajów, ale wszystkie mówią bardzo dobrze po niemiecku. Przynajmniej tak twierdzi dziadek, bo ja z nimi nie miałam styczności.
31 sierpnia 2015 19:46
Tak zrobie pojade do opieki jednej osoby.A czy ktos wie jakie sa dobre firmy ktore rekrotuja do pracy jako opiekun??
31 sierpnia 2015 19:51 / 2 osobom podoba się ten post
zbiigniew2

Tak zrobie pojade do opieki jednej osoby.A czy ktos wie jakie sa dobre firmy ktore rekrotuja do pracy jako opiekun??

01 września 2015 20:05
Witam To jaka firme polecacie ??
01 września 2015 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
Zbigniew nikt Ci tu firmy nie poleci. Przynajmniej nie tak oficjalnie. Za to wyleciec z hukiem mozna. A my tu lubimy byc
01 września 2015 20:09 / 6 osobom podoba się ten post
zbiigniew2

Witam To jaka firme polecacie ??

Jakiś niekumaty jesteś.
Piszą Ci ludzie, że na forum nie można polecać firm, bo regularmin tego zabrania, a Ty nadal swoje.
Poświęć trochę czasu, poczytaj opinie o firmach, link masz podany.
Jak już wyjedziesz do opieki, to zaradnością będziesz musiał wykazywać się każdego niemal dnia - potrenuj więc. 
01 września 2015 20:10 / 9 osobom podoba się ten post
zbiigniew2

Witam To jaka firme polecacie ??

Bierz wszystkie jak lecą .......co Ci tam będę żałować ......Ty to chyba jakiś " jajcarz " jesteś
04 września 2015 08:56
Bedac juz u rodziny niemieckiej czy oni moga mnie wyrzucic np,za to ze znam slabo jezyk niemiecki.........
04 września 2015 09:00
Jeśli będą mieli inf że twój niemiecki powinien być np.komunikatywny to jak najbardziej,mogą zrezygnować z ciebie.
04 września 2015 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
zbiigniew2

Bedac juz u rodziny niemieckiej czy oni moga mnie wyrzucic np,za to ze znam slabo jezyk niemiecki.........

Jak wybierzesz się zapośrednictwem agencji i nie nazmyślasz n.t umiejętności językowych to agencja raz ,że i tak weryfikację języka z Tobą przeprowadzi a dwa poinformuje rodzinę PDP ,że słabo gadasz-szukaj ofert z podstawową znajomością ,tylko pamiętaj ,że wiąże się to najczęściej z niską pensją.Nawet chyba wczoraj takie ze dwie oferty były tu na forum.No i ucz się,ucz:)
04 września 2015 09:29 / 8 osobom podoba się ten post
zbiigniew2

Bedac juz u rodziny niemieckiej czy oni moga mnie wyrzucic np,za to ze znam slabo jezyk niemiecki.........

wyrzucic ??????? Dziwne podejscie !!! A dasz sie wyrzucic ????Tak czytam twoje posty i jakos mam wrazenie ze podchodzisz do sprawy od dupy strony. Tu chcesz a tu nie wiesz lub nie umiesz.W tej pracy tak jak w kazdej trzeba wyraznie sie okreslic i trzeba sie do niej przygotowac.Nauczyc sie czegos o opiece,nauczyc sie podstaw jezyka itp.To nie jest tak ze - bo ja chce !!! Dla samego siebie warto byc przygotowanym na to co cie moze spotkac w tej pracy.Oczywiscie zycze powodzenia i duzej kasy.Jednak 90 % zalerzy od ciebie 
04 września 2015 09:34 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

wyrzucic ???????:-) Dziwne podejscie !!! A dasz sie wyrzucic ????:-)Tak czytam twoje posty i jakos mam wrazenie ze podchodzisz do sprawy od dupy strony. Tu chcesz a tu nie wiesz lub nie umiesz.W tej pracy tak jak w kazdej trzeba wyraznie sie okreslic i trzeba sie do niej przygotowac.Nauczyc sie czegos o opiece,nauczyc sie podstaw jezyka itp.To nie jest tak ze - bo ja chce !!! Dla samego siebie warto byc przygotowanym na to co cie moze spotkac w tej pracy.Oczywiscie zycze powodzenia i duzej kasy.Jednak 90 % zalerzy od ciebie 

Fajnie napisałeś,a  do domu Pd wchodzimy pewnie,jak zobaczą strach w oczach masz przesrane,Jak piszesz dla sdamego komfortu psychicznego trzeba sie przygotować i jakies podstawy języka bezwzględnie posiadać