Praca u rodziny czy w domu opieki?

03 października 2015 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
czy oby nie za gleboko
03 października 2015 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
ja taki aniołek jestem
29 października 2015 12:38 / 3 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donosze,ze "pierwszy raz"mam z glowy.Dalam rade!
Ta dam-jestem wielka!
A teraz sie urlopuje!
Sorry-nie mam polskich znakow.
29 października 2015 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
pytajka

Uprzejmie donosze,ze "pierwszy raz"mam z glowy.Dalam rade!
Ta dam-jestem wielka!
A teraz sie urlopuje!
Sorry-nie mam polskich znakow.

No widzisz? teraz juz będziesz miała z gorki. A żeby utrzymać sie w temacie to gdzie pracowałaś, u rodziny czy w domu opieki?
03 listopada 2015 12:17
Przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje-u rodziny.
03 listopada 2015 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
chyba w Nowym Roku zaczne jednak szukac pracy w domu opieki.Chetnie przyjme podpowiedzi od Was gdzie szukac i gdzie sie zatrudnic.Mozna pisac do mnie na e-mail aby nie bylo ze jakas kryptoreklame uprawiamy
17 listopada 2015 21:36

Maszeruj do reglaminu! Moderator

17 listopada 2015 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

chyba w Nowym Roku zaczne jednak szukac pracy w domu opieki.Chetnie przyjme podpowiedzi od Was gdzie szukac i gdzie sie zatrudnic.Mozna pisac do mnie na e-mail aby nie bylo ze jakas kryptoreklame uprawiamy

Orim coś mi świta,że ktoś na forum wrzucał takiego linka -wyszukiwarkę do wszystkich niemieckich heimów.Szukało sie wg landów, miast i rodzajów heimów.Nawet koleżance go którejś wysyłałam,ale nie mogę znaleźć:(
17 listopada 2015 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
17 listopada 2015 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

To ja podawałam i to była któraś z tych stron
http://www.wohnen-im-alter.de/altenheime-pflegeheime-berlin.html
http://www.deutsches-seniorenportal.de/pflegeheime-in-berlin

Znaczy się na demencję jeszcze czas u mnie,hi hi hi:):):):):)
18 listopada 2015 09:11
kasia63

Orim coś mi świta,że ktoś na forum wrzucał takiego linka -wyszukiwarkę do wszystkich niemieckich heimów.Szukało sie wg landów, miast i rodzajów heimów.Nawet koleżance go którejś wysyłałam,ale nie mogę znaleźć:(

dzieki
18 listopada 2015 10:15 / 1 osobie podoba się ten post
Orim tu w lokalnej gazecie ciągle sie ogłaszają Pflegeheimy że szukają zarówno wykwalifikowanych jak i niewykwalifikowanych sił.Chcesz namiary? A może i w twojej okolicy szukają,nie masz gazet?
11 listopada 2017 19:25 / 24 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich. Jak pisałam troszkę oszczędzam gigabajty i nie codziennie wchodzę w nasze opiekunkowo. Mam się dobrze. Połowa kontraktu za mną. Od poniedziałku zaczynam pracę na nowym miejscu (10 km od obecnego miejsca), ale również w domu opieki. Cały czas zbieram doświadczenie i napiszę Wam, że to czego nauczyłam się przez ostatni miesiąc w Heimie w dziedzinie Pflege, to jest więcej niż przez 4 lata pracy w systemie Betreuung 24.

Dobrego wieczorku.
11 listopada 2017 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Zofija

Witam wszystkich. Jak pisałam troszkę oszczędzam gigabajty i nie codziennie wchodzę w nasze opiekunkowo. Mam się dobrze. Połowa kontraktu za mną. Od poniedziałku zaczynam pracę na nowym miejscu (10 km od obecnego miejsca), ale również w domu opieki. Cały czas zbieram doświadczenie i napiszę Wam, że to czego nauczyłam się przez ostatni miesiąc w Heimie w dziedzinie Pflege, to jest więcej niż przez 4 lata pracy w systemie Betreuung 24.

Dobrego wieczorku.

Zobacz gdzie możesz korzystać z darmowego netu? Prawie wszystkie kafejki oferują