Jak minął dzień 2

19 października 2017 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Dzień minął słonecznie. Wywiozłem moją Pdp na wycieczkę nad jezioro. Spokojnie, cicho i kolorowo.
Kolacji nie jadłem, bo usiedliśmy i lody waniliowe podano. 
Posiedzieliśmy z Babcią na powalonym blisko tafli wody, pniu drzewa. Obserwowaliśmy ptaki wodne, poszukujące pożywienia. 
Za to teraz jestem bardzo głodny. Wyciągnąłem piwo bezalkoholowe z lodówki i jakby lepiej. 
A tak w ogóle, to dopołudnie straciłem na poszukiwaniu butów dla siebie. Bo dla Pdp już zakupiliśmy w ub. tyg. Ale odstawiłe je do kąta, a ubiera i tak stare.
Te niemieckie buty to masakra jakaś. Albo też taki wybredny jestem. Co ciekawe, że jak wejdę do polskiego sklepu, to mógłbym na wstępie kupić kilka par. A tu, byłem już w trzech sklepach, i nic. Jak nie gniotą, to twarde jak dyby. Jak dobre, to ze sztucznej skóry, albo źle wyprofilowane. Już zrezygnowałem z zakupU.

Przez tyle lat , co przewijam sie przez Niemcy, to kupuje tutaj tylko bambosze i raz kupiłam skórzane balerinki w Deichmanie , które zakładam bardzo sporadycznie.
19 października 2017 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Za tłoczno.
Tam nie ma dobrych butów.

Czyżby nie odpowiadały Ci buty od Lasockiego ,Zycha czy nawet Maciejki..,.z miękkiej skóry , w modnych fasonach? 
19 października 2017 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
Firma Lasocki to dobry typ! Na długie lata :D
19 października 2017 22:35 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Tez tak uwazam.

Następna....w dupach Wam się poprzewracało z tego dobrobytu.. W DE faktycznie wyboru nie ma ,albo ja trafiłam na takie siajskie sklepy ,ale w Polsce w CC jest naprawdę duży wybór wygodnych i modnych butów, zaznaczam,że kupuję wyłącznie ze skóry.
19 października 2017 22:36 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie wchodzę, i do Deichmanna też nie. Tam nie ma dobrych butów. 

Z tym się zgadzam.
19 października 2017 22:48 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Następna....w dupach Wam się poprzewracało z tego dobrobytu..:-) W DE faktycznie wyboru nie ma ,albo ja trafiłam na takie siajskie sklepy ,ale w Polsce w CC jest naprawdę duży wybór wygodnych i modnych butów, zaznaczam,że kupuję wyłącznie ze skóry.

Raz kupiłam kozaki Lasockiego z których byłam zadowolona i dosyć długo je nosiłam. Natomiast inne, mimo ze ładne i z dobrej skóry są dla mnie niewygodne, zawsze gdzieś mnie uwierają albo cisną.....a wszystkie, ktore kupilam w de sa super wygodne i jestem bardzo zadowolona.
19 października 2017 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Raz kupiłam kozaki Lasockiego z których byłam zadowolona i dosyć długo je nosiłam. Natomiast inne, mimo ze ładne i z dobrej skóry są dla mnie niewygodne, zawsze gdzieś mnie uwierają albo cisną.....a wszystkie, ktore kupilam w de sa super wygodne i jestem bardzo zadowolona.

To u mnie na odwrót.Tu to faktycznie z dwóch par byłam zadowolona.Lubię też buty od Maciejki ,są super .
19 października 2017 23:16 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Z tym się zgadzam.:-)

Też się zgadzam, ale baleriny tam kupiłam , bo może mnie wtedy głowa bolała ?  Buty , najczęsciej kupuje w swoim mieście. W Chełmie była kiedyś potężna Fabryka Obuwia. Produkcja odbywała się na cała dobę. Ludzie pracowali na trzy zmiany. Po upadku fabryki pootwierały się malutkie produkcje , a do dzisiaj przetrwała tylko jedna . Jest to taki rodzinny "biznes". Robią buciki tylko skórzane i sprowadzają też włoskie. Mają  swoje sklepy z podziałem na exluzywne i nowości oraz takie jakby normalne z wyprzedażą. Jak jestem w domu, to zawsze u nich jestem i mogłabym kupić conajmniej kilka par, które podobaja mi się. Kupuje oczywiscie jak potrzebuję, chociaz ostatnio kupiłam letnie , identyczne jak już mam , bo są dla mnie idealne i zapłaciłam za nie połowe wczesniejszej ceny. 
19 października 2017 23:24 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Też się zgadzam, ale baleriny tam kupiłam , bo może mnie wtedy głowa bolała ? :chowa sie: Buty , najczęsciej kupuje w swoim mieście. W Chełmie była kiedyś potężna Fabryka Obuwia. Produkcja odbywała się na cała dobę. Ludzie pracowali na trzy zmiany. Po upadku fabryki pootwierały się malutkie produkcje , a do dzisiaj przetrwała tylko jedna . Jest to taki rodzinny "biznes". Robią buciki tylko skórzane i sprowadzają też włoskie. Mają  swoje sklepy z podziałem na exluzywne i nowości oraz takie jakby normalne z wyprzedażą. Jak jestem w domu, to zawsze u nich jestem i mogłabym kupić conajmniej kilka par, które podobaja mi się. Kupuje oczywiscie jak potrzebuję, chociaz ostatnio kupiłam letnie , identyczne jak już mam , bo są dla mnie idealne i zapłaciłam za nie połowe wczesniejszej ceny. :oklaski3:

Bo buty z Chełma , 40 lat temu to było coś w tamtych siermiężnych czasach.Fajnie,że masz takie możliwości.
19 października 2017 23:34 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Bo buty z Chełma , 40 lat temu to było coś w tamtych siermiężnych czasach.Fajnie,że masz takie możliwości.

Oj tak. W Łodzi, przy ówczesnej ulicy Nowotki był sklep, ktory nazywał się  Chełmek i tam były buty z Chełma własnie. Moje pierwsze dorosłe ;) szpilki tam kupiłam, z cudnej beżowej skórki. Zgrabne i bardzo wygodne. Sklep był słynny na całą Łódź i województwo :) Hagia z pewnoscią to potwierdzi.
20 października 2017 10:01 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Następna....w dupach Wam się poprzewracało z tego dobrobytu..:-) W DE faktycznie wyboru nie ma ,albo ja trafiłam na takie siajskie sklepy ,ale w Polsce w CC jest naprawdę duży wybór wygodnych i modnych butów, zaznaczam,że kupuję wyłącznie ze skóry.

Ajj. Dasz mi pewnie po uszach ale...CCC to rowniez nie dla mnie. Buty sa tak niewygodne, ze szkoda czasu aby je przymierzac. A o Deichmannie nawet wspominac szkoda, bo tam prawie cale obuwie jest po prostu brzydkie. Wedlug mnie naturalnie
20 października 2017 10:05 / 3 osobom podoba się ten post
Same exclusive ludki, buty za parę tysięcy tylko noszą... ale kto bogatemu zabroni...
20 października 2017 10:06 / 7 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ajj. Dasz mi pewnie po uszach ale...CCC to rowniez nie dla mnie. Buty sa tak niewygodne, ze szkoda czasu aby je przymierzac. A o Deichmannie nawet wspominac szkoda, bo tam prawie cale obuwie jest po prostu brzydkie. Wedlug mnie naturalnie:-)

A ja wlasnie kupilem sobie "brzydkie" buty w Deichmannie i sa calkiem ladne  .
20 października 2017 10:16 / 6 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Same exclusive ludki, buty za parę tysięcy tylko noszą... ale kto bogatemu zabroni...:bezradny:

No właśnie....
20 października 2017 10:23 / 8 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ajj. Dasz mi pewnie po uszach ale...CCC to rowniez nie dla mnie. Buty sa tak niewygodne, ze szkoda czasu aby je przymierzac. A o Deichmannie nawet wspominac szkoda, bo tam prawie cale obuwie jest po prostu brzydkie. Wedlug mnie naturalnie:-)

Nie pamiętam kiedy ostatnio sobie buty w Polsce kupiłam.Tu przez ulicę mam duże centrum handlowe.Buty w angebotach wyczajam.Skórzane Rikiery ,Gabory za połowę ceny.
Nie mówię ,że w Polsce są złe ,tylko mam to już nie kupuję.