Jak minął dzień 2

19 października 2017 21:56 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Tak, pisałam wcześniej.....psy doopami szczekają i wrony zawracają. Jak zatrąbi auto to lecę, mało butów nie pogubie, żeby chleb i bułeczki kupic......żadnego sklepu tu nie ma.

Uwielbiam takie zadupia:)Dzikie dzikusowo:)
19 października 2017 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

No....właściwie to trochę było branżowo bo jak byłyśmy w kawiarni to córka Pdp usilnie mnie namawiala żebym skorzystała z toalety......:lol3:
Od razu załapałam, ze coś się za tym kryje i chociaż mi się nic nie chciało to poszłam......wlazlam do kibelka a tam wszystkie drzwi przeźroczyste jak szyby.....wszystko widać. No kurde jak tu zdjąć majtki ???  :lol3:  Dobrze, ze nie byłam przyparta do muru......dopiero jak przekrecilam zamek szyba się zrobiła mleczna....:-)

Nowoczesnośc w domu i zagrodzie,hihihi:):):)
19 października 2017 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Tak, pisałam wcześniej.....psy doopami szczekają i wrony zawracają. Jak zatrąbi auto to lecę, mało butów nie pogubie, żeby chleb i bułeczki kupic......żadnego sklepu tu nie ma.

Bidulko....ja już nigdy na żadną wiochę nie pojadę. Never ! Wsiowe klimaty kocham, ale w Polsce.
P.S.
Ostatnio nie bywam tu często, więc może przeoczyłam gdzie Ciebie wywiało...albo zwyczajnie mi uleciało....zakręcona jestem.
19 października 2017 22:11 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień minął słonecznie. Wywiozłem moją Pdp na wycieczkę nad jezioro. Spokojnie, cicho i kolorowo.
Kolacji nie jadłem, bo usiedliśmy i lody waniliowe podano. 
Posiedzieliśmy z Babcią na powalonym blisko tafli wody, pniu drzewa. Obserwowaliśmy ptaki wodne, poszukujące pożywienia. 
Za to teraz jestem bardzo głodny. Wyciągnąłem piwo bezalkoholowe z lodówki i jakby lepiej. 
A tak w ogóle, to dopołudnie straciłem na poszukiwaniu butów dla siebie. Bo dla Pdp już zakupiliśmy w ub. tyg. Ale odstawiłe je do kąta, a ubiera i tak stare.
Te niemieckie buty to masakra jakaś. Albo też taki wybredny jestem. Co ciekawe, że jak wejdę do polskiego sklepu, to mógłbym na wstępie kupić kilka par. A tu, byłem już w trzech sklepach, i nic. Jak nie gniotą, to twarde jak dyby. Jak dobre, to ze sztucznej skóry, albo źle wyprofilowane. Już zrezygnowałem z zakupU.
19 października 2017 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Uwielbiam takie zadupia:)Dzikie dzikusowo:)

Ja też. Jak tylkomogę, uciekam w takie miejsca.
19 października 2017 22:14
Knorr

Dzień minął słonecznie. Wywiozłem moją Pdp na wycieczkę nad jezioro. Spokojnie, cicho i kolorowo.
Kolacji nie jadłem, bo usiedliśmy i lody waniliowe podano. 
Posiedzieliśmy z Babcią na powalonym blisko tafli wody, pniu drzewa. Obserwowaliśmy ptaki wodne, poszukujące pożywienia. 
Za to teraz jestem bardzo głodny. Wyciągnąłem piwo bezalkoholowe z lodówki i jakby lepiej. 
A tak w ogóle, to dopołudnie straciłem na poszukiwaniu butów dla siebie. Bo dla Pdp już zakupiliśmy w ub. tyg. Ale odstawiłe je do kąta, a ubiera i tak stare.
Te niemieckie buty to masakra jakaś. Albo też taki wybredny jestem. Co ciekawe, że jak wejdę do polskiego sklepu, to mógłbym na wstępie kupić kilka par. A tu, byłem już w trzech sklepach, i nic. Jak nie gniotą, to twarde jak dyby. Jak dobre, to ze sztucznej skóry, albo źle wyprofilowane. Już zrezygnowałem z zakupU.

Przecież CCC także w De jest a tam butów i to dobrych od czorta i ciut ciut...nawet karta CCC też działa...
19 października 2017 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Przecież CCC także w De jest a tam butów i to dobrych od czorta i ciut ciut...nawet karta CCC też działa...

Nie wchodzę do takich sklepów.
19 października 2017 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie wchodzę do takich sklepów.

A czemu?Za tanio?:)
19 października 2017 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

A czemu?Za tanio?:)

Za tłoczno.
Tam nie ma dobrych butów.
19 października 2017 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie wchodzę do takich sklepów.

A szkoda, dzisiaj bylem i spory wybór jest a z kartą to 40% zniżki do niedzieli...
19 października 2017 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
Eleganckie skórzane także są...
19 października 2017 22:21 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

A szkoda, dzisiaj bylem i spory wybór jest a z kartą to 40% zniżki do niedzieli...

Nie wchodzę, i do Deichmanna też nie. Tam nie ma dobrych butów. 
19 października 2017 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Nie wchodzę, i do Deichmanna też nie. Tam nie ma dobrych butów. 

To masz e-obuwie a tam...wybór że ho,ho...z dostawą na cały świat...
19 października 2017 22:26 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Uwielbiam takie zadupia:)Dzikie dzikusowo:)

Ja nie lubię dużych miast ale takich zadupii też nie. Okolica jest piękna, teren gorzysty, dziś jechałyśmy wzdłuż Renu i podziwialam widoki przez okno.....naprawdę było co oglądać ale jak wrociłysmy do wioski to czar prysł......
19 października 2017 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Za tłoczno.
Tam nie ma dobrych butów.

Tez tak uwazam.