Pomagajki

20 stycznia 2019 16:10 / 1 osobie podoba się ten post
Słuchajcie pomóżcie mam obawy ze firma mnie oszukuje powiedziała ze zatrudnia na niemieckich warunkach jestem juz 4 tygodnie a nim mi nie przychodzi gdzie sprawdzic firme
20 stycznia 2019 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Słuchajcie pomóżcie mam obawy ze firma mnie oszukuje powiedziała ze zatrudnia na niemieckich warunkach jestem juz 4 tygodnie a nim mi nie przychodzi gdzie sprawdzic firme

Jaka to firma? Czemu masz wątpliwości? Ja pracowałam na niemieckich warunkach w tamtym roku. Nic się w związku z tym nie działo wtedy. Za to potem z ZUSem miałam problemy, bo się czepiali mnie, że byłam ubezpieczona w Niemczech i u męża jednocześnie. Parę miesięcy twało wyjaśnianie. Czyli firma mnie ubezpieczyła w DE.
20 stycznia 2019 18:21 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Słuchajcie pomóżcie mam obawy ze firma mnie oszukuje powiedziała ze zatrudnia na niemieckich warunkach jestem juz 4 tygodnie a nim mi nie przychodzi gdzie sprawdzic firme

Dzwoniłaś do firmy ??? Powiedziałaś o swoich obawach??? A co ma Ci przyjść bo nie kapuje?
20 stycznia 2019 20:39 / 1 osobie podoba się ten post
No karta ubezpieczeniowa na jakiej podstawie np mogę iść do lekarza nic nie mam a gdzie to można sprawdzić
20 stycznia 2019 20:59
Marhall

No karta ubezpieczeniowa na jakiej podstawie np mogę iść do lekarza nic nie mam a gdzie to można sprawdzić

Kiedyś pojechałam z firmy na niemieckich warunkach i dostałam kartę KKH ze zdjeciem.To było jakiś czas temu nie pamiętam już jak to długo trwało,zadzwoń do firmy jutro ,zapytaj.Nie wiem gdzie można to jeszcze sprawdzić hmmmm może ktos tu  wie i napisze.
20 stycznia 2019 22:19
Dzwoń do firmy . Wyrobienie takiej karty i jej przesłanie może trwać z miesiąc . Czy firma dysponuje twoim zdjęciem, jest potrzebne do karty ? Firmie mów że jest Ci karta niezbędna do zakupu medykamentów na receptę lub po prostu że Ci się należy i chcesz się czuć bezpiecznie , nikt nie wie kiedy będzie potrzebna pomoc medyczna . Ja na tym zleceniu poharatałem palec przy otwieraniu puszki i kto by mnie zszył w szpitalu bez karty ?
20 stycznia 2019 23:22
No właśnie to wszytko jest w tej firmie bardzo dziwne nie polecam tej firmy tylko nie wiem czy mogę napisać nazwa firma istnieje nie cały rok jak zapytałam się o kartę pani powiedziała mi ze sprawdzi w systemie i mi odpowie
20 stycznia 2019 23:32 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

No właśnie to wszytko jest w tej firmie bardzo dziwne nie polecam tej firmy tylko nie wiem czy mogę napisać nazwa firma istnieje nie cały rok jak zapytałam się o kartę pani powiedziała mi ze sprawdzi w systemie i mi odpowie

Coś długo sprawdza w tym systemie
20 lutego 2019 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Witajcie po przerwie.... wlasnie wrocilam z pierwszego zlecenia w De po chorobie- dalam rade :-) mimo, ze balam sie, ze jeszcze za slaba jestem . Poczatek byl ciezki- jak zawsze, ale jak juz sie wdrozylam to bylo calkiem ok. Trafilam na bardzo mila rodzine i podopiecznych, poznalam cale mnostwo pozytywnych ludzi z Polski i nie tylko, troszke pozwiedzalam... Teraz odpoczywam w domu, ale mysle, ze bardzo szybko wroce do De, pod wrunkiem, ze zdrowie w dalszym ciagu na to pozwoli. Dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali za mnie kciuki i mnie w tym wspierali :przytul aniola:

Nadchodzi czas kolejnego zlecenia, niby wszystko ok, ale ... za dobrze by mi bylo widocznie... Wracam do Frankfurtu do PDP , u ktorych bylam poprzednio. Jesli chodzi o szyje, wezly chlonne i wyniki badan - z grubsza wszystko ok. No wlasnie... z grubsza... W rutynowym USG znalezli mi cos w nerce- na razie kazali obserwowac i po powrocie zrobic ponowne USG, czy zmiana sie nie powieksza. Jesli nic sie nie zmieni- pewnie lagodna i da sie z tym zyc, jesli nie... Rece opadaja. Trzymajcie kciuki zebym wytrzymala 7 tygodni w  DE ( juz dawno tak dlugo tam nie bylam ) i zeby po powrocie zmiana okazala sie niezlosliwa... Pozdrawiam cale Opiekunkowo 
20 lutego 2019 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Nadchodzi czas kolejnego zlecenia, niby wszystko ok, ale ... za dobrze by mi bylo widocznie... Wracam do Frankfurtu do PDP , u ktorych bylam poprzednio. Jesli chodzi o szyje, wezly chlonne i wyniki badan - z grubsza wszystko ok. No wlasnie... z grubsza... W rutynowym USG znalezli mi cos w nerce- na razie kazali obserwowac i po powrocie zrobic ponowne USG, czy zmiana sie nie powieksza. Jesli nic sie nie zmieni- pewnie lagodna i da sie z tym zyc, jesli nie... Rece opadaja. Trzymajcie kciuki zebym wytrzymala 7 tygodni w  DE ( juz dawno tak dlugo tam nie bylam ) i zeby po powrocie zmiana okazala sie niezlosliwa... Pozdrawiam cale Opiekunkowo :-)

Bądź dobrej myśli i pozostaw 'sile wyzszej".Powodzenia:
21 lutego 2019 07:38 / 2 osobom podoba się ten post
Kciuki trzymam, i jak pisze Elka, bądź dobrej myśli!
22 lutego 2019 09:55 / 3 osobom podoba się ten post
Zła jestem! bo pisałam maila do firmy o stanie pdp.nakreslilam jaka sytuacja(że tu ryzykuje).Albo podwyżka albo kończę.Nikt nie raczył nawet odpisać, ale dziś każe im Tu podpisać że" w razie zarażenia od niej to strona.niem.i polska biorą na siebie koszty mojego leczenia".Inaczej zgłoszę to do Gesondheitamt.A pdp.niech leczy się w szpitalu na choroby zakaźne, a nie w domu bez fachowej opieki medycznej.Tyle będzie! O 13.00 negocjacje osiągnięte, jest podwyzka.Lepszy rydz jak nic
06 czerwca 2019 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Ludzie pomóżcie jak się wstawia tu muzykę bo mnie trafi zaraz zdjęcia już się nauczyłam ale z muzą nie daje rady. Hilfe
06 czerwca 2019 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ludzie pomóżcie jak się wstawia tu muzykę bo mnie trafi zaraz :nerwowa:zdjęcia już się nauczyłam ale z muzą nie daje rady. Hilfe:-)

Nie wybierasz okienka "dodaj zdjęcie",  tylko "dodaj filmik " i wklejasz tam link do piosenki z jutjuba. 
Potem "dodaj" czy co tam, aby potwierdzic i już.
06 czerwca 2019 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wybierasz okienka "dodaj zdjęcie",  tylko "dodaj filmik " i wklejasz tam link do piosenki z jutjuba. 
Potem "dodaj" czy co tam, aby potwierdzic i już.

Jessssu udało się Tina