Pomagajki

04 lutego 2021 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
? pytanko.... czy czas pracy w De dla nas wynosi około 40h tyg i 6 dni w tygodniu?? Czy cos sie pozmienialo????
04 lutego 2021 07:34 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

? pytanko.... czy czas pracy w De dla nas wynosi około 40h tyg i 6 dni w tygodniu?? Czy cos sie pozmienialo????

U mnie w umowie nic się nie zmieniło. I tutaj to jest jedyne miejsce, gdzie mogę powiedzieć, że jest to możliwe do spełnienia
04 lutego 2021 07:45 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

? pytanko.... czy czas pracy w De dla nas wynosi około 40h tyg i 6 dni w tygodniu?? Czy cos sie pozmienialo????

U mnie też nie ma zmian w umowie ale widzę, że Twoja babka ma jakiś problem i nie śpi po nocach a Ty razem z nią. No sory ale o 5 to jest jeszcze cisza nocna. Zgłaszaj to do formy bo tak się nie da funkcjonować. O 23 jeszcze nie śpi a o 5 już nie śpi. Przecież Ty po 2 tygodniach takiego Mexuku nie będziesz wiedziała jak się nazywasz. 
05 lutego 2021 18:33 / 2 osobom podoba się ten post
Czy ktoś z Was  pracował z sunacare? Dziś patrzę i zamiast wypłaty  dostałam zaliczkę za podwyższone  koszty.  Wypłata jest do 10. Całą jestem jednak w nerwach.
05 lutego 2021 19:01
Marilyn

Czy ktoś z Was  pracował z sunacare? Dziś patrzę i zamiast wypłaty  dostałam zaliczkę za podwyższone  koszty.  Wypłata jest do 10. Całą jestem jednak w nerwach.

Jakie podwyższone koszty? 
05 lutego 2021 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jakie podwyższone koszty? :bezradny:

No właśnie  kurde  nie wiem.
05 lutego 2021 19:05 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

No właśnie  kurde  nie wiem.

Powiem tak, że takie sprawy wyjaśniam z koordynatorem. Jeśli on nie wie jak z przelewami dowiaduje się i oddzwania. Przynajmniej ja tak mam. Kiedyś dziewczyny się pomyliły i poluczyly mi 16 zamiast 16.5 dniówki zaraz poprawiały i miałam dopłacane. Nigdy, póki co, nic mi się nie zgadzało. Mam zawsze na umowie podana stawkę za miesiąc np. 1500 euro dziele ja na ilość dni w danym miesiącu i mam stawkę za dxien potem razy x ile dni jestem w danym miesiącu i zawsze mam w punkt. Dzień  wyjazdu i przyjazdu zawsze mam poł stawki i nigdy żadnych, oprócz tej jednej, pomyłek. 
06 lutego 2021 13:30 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

No właśnie  kurde  nie wiem.

Ja z nimi pracuję i wszystko jest zawsze ok. Ta kwota to zaliczka za pierwszy miesiąc, reszta w zależności od przepracowanych dni wpłynie do 15-tego, następne wypłaty są zawsze do 10-tego albo wcześniej. Czasami jest na początku zlecenia tylko parę dni przepracowanych, mimo to dostajesz zaliczkę, poczytaj uważnie umowę tam jest wszystko zapisane.
06 lutego 2021 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Ja z nimi pracuję i wszystko jest zawsze ok. Ta kwota to zaliczka za pierwszy miesiąc, reszta w zależności od przepracowanych dni wpłynie do 15-tego, następne wypłaty są zawsze do 10-tego albo wcześniej. Czasami jest na początku zlecenia tylko parę dni przepracowanych, mimo to dostajesz zaliczkę, poczytaj uważnie umowę tam jest wszystko zapisane.

Ja w umowie mam  do 10, natomiast pracowałam  od 6 stycznia,  może to dziwnie rozbili  na 2 przelewy  a dotarł  na razie  jeden, bo był piątek  wieczorem. Jestem jednak  zaskoczona  tylko częścią  otrzymanej  wypłaty  ponieważ  pierwszy  raz się z tym spotkałam.  Dzięki,  że mnie uspokoilas odnośnie firmy,  przesyłam  pozdrowienia ?
06 lutego 2021 21:55 / 2 osobom podoba się ten post
Marilyn

Ja w umowie mam  do 10, natomiast pracowałam  od 6 stycznia,  może to dziwnie rozbili  na 2 przelewy  a dotarł  na razie  jeden, bo był piątek  wieczorem. Jestem jednak  zaskoczona  tylko częścią  otrzymanej  wypłaty  ponieważ  pierwszy  raz się z tym spotkałam.  Dzięki,  że mnie uspokoilas odnośnie firmy,  przesyłam  pozdrowienia ?

Bardzo możliwe, jak masz wątpliwości zadzwoń w poniedziałek i dopytaj, na pewno wszystko ci wyjaśnią 
14 października 2021 11:21 / 1 osobie podoba się ten post
Potrzebuje porady bo juź niemam siły i coś wyleci dzisiaj za okno z wielkim buuum.... która polska sieć komórkowa ma najlepszy zasięg po stronie pl i de ( no chyba, że winą jest karta sim lub mój ukochany telefon ktory prosi o emeryture to wtedy ?) ????
14 października 2021 11:32 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Potrzebuje porady bo juź niemam siły i coś wyleci dzisiaj za okno z wielkim buuum.... która polska sieć komórkowa ma najlepszy zasięg po stronie pl i de ( no chyba, że winą jest karta sim lub mój ukochany telefon ktory prosi o emeryture to wtedy ?) ????

Mam tel na abonament w Orange-jest ok , zasięg dobry i w DE i CH. Co do stanu technicznego tel. to bez problemu go w jakims najblizszym niemieckim salonie sprawdzą-jeśli ładnie poprosisz :)
14 października 2021 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mam tel na abonament w Orange-jest ok , zasięg dobry i w DE i CH. Co do stanu technicznego tel. to bez problemu go w jakims najblizszym niemieckim salonie sprawdzą-jeśli ładnie poprosisz :)

Każdy swoje chwali.  Ja jestem w Play i jestem zadowolona. Zasięg ok. A telefon? Mnie każdy wytrzymuje max 2 lata bo ja dużo korzystam. Zresztą lubię nowości i gdy zmieniam umowę to i aparat też. 
14 października 2021 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Każdy swoje chwali. :-) Ja jestem w Play i jestem zadowolona. Zasięg ok. A telefon? Mnie każdy wytrzymuje max 2 lata bo ja dużo korzystam. Zresztą lubię nowości i gdy zmieniam umowę to i aparat też. 

E tam :) Mnie nikt nie płaci za reklamę, ani za werbowanie abonentów po 50 dych za osobę, abym miała coś polecać Magmab pytała, to odpowiedziałam z jakiej sieci korzystam.
Ogólnie Orange i Plus mają najlepszy zasięg w trasie i poza granicami Polski. Ma to związek z zagranicznymi sieciami telekomunikacyjnymi z których korzystają . Play jest mniej rozbudowane, ale koleżanka ma i tez sobie chwali. 
Co do tel dostępnego przy odnowieniach umowy- to nie korzystam, bo parę razy bubel się trafił. Wolę kupić bez abonamentu i nie w salonie, ale w jakims sklepie z elektroniką.
14 października 2021 12:01 / 1 osobie podoba się ten post
Mam t mobile i roming u nich nie jest rewelacyjny - ale pochatowalam z ich technikiem i niby tym razem wina po ich stronie - mają problemy techniczne z uslugami w roamingu ale jak dlugo to potrwa -kto to wie- wroce do Pl czas zmienic poprostu sieć