Moje i już! 2

13 marca 2018 18:15 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Czy Ty czasem " Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny " ostatnio nie oglądała...te perly, truchła , wzruszenia i łzy...matko bosko czynstochowsko ,a może to jednak od tych miemieckich medykamentów ,jak sugeruje Ewcia ...to musi jakiś zajzajer być,tak trzepie berecik...:-)

Ranisz me serce niewiasto. Az lico me czerwienia zywa zaplonelo
14 marca 2018 08:12 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry .....
Sędzia do oskarżonego :
- Czy przyznaje się pan do winy ?
-Nie ...wysoki sądzie ! ....Mowa mego obrońcy i zeznania świadków przekonały mnie , że jestem niewinny !
14 marca 2018 08:18 / 5 osobom podoba się ten post
14 marca 2018 08:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry !!! Może chociaż tutaj jest przyjazne środowisko i mnie nie wywali w kosmos.
14 marca 2018 09:45 / 12 osobom podoba się ten post
Dzien dobry kochani! Przyszlam was poinformowac, ze robi sie ze mnie idealna Idealia! Zezloscilam sie rano , gdyz podopieczna nie chciala mi sie z lozka wykulac, i co? A no to, ze zacisnelam zeby, babcie poglaskalam po glowie, i powiedzialam, zeby sobie jeszcze ciutke pospala a ja pojde klatke schodowa posprzatac. A pozniej zapale swiece do sniadania, moze upieke ciasto? Chociaz tego nie jestem pewna bo deszcz pada i to chyba plany mi nieco zmienia. Nie moge sie tez doczekac notariusza! Moze w testamencie zapis poczyniony bedzie na korzysc ma? Moze dostane 5 pestek z winogron, jedno z jablka i dwie wisniowe? Bede mogla sobie je zasadzic w ogrodku!! Jestem taka podekscytowana!!
14 marca 2018 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Moje uszanowanie dla Pani Kierowniczki, oraz jej gości
15 marca 2018 07:55 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ......
Dowcipu nie będzie ...gdyż ...ponieważ ...co następuje ...szykuję się do wyjazdu i nie mam czasu na przegrzebałki i wyszukiwania ostrych dowcipów w internecie ...Możliwe , że jak się obrobię to popełnię jakiś wypiek . Może nawet i austryjacki .....albo szwajcaryjski ...nawet ...A kurde coo ?!
15 marca 2018 08:05 / 10 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Wstalam rano bo tak lubie. Mam wiele zajec od rana, bo niby slonko swieci ale i lekki mrozik jest. Musialam pochowac bratki z balkonu bo szkoda bylaby ogromna gdyby zwiesily smetnie, swoje glowki. Poza tym rozmawialam z kolezanka, z ktora wymienilam przepisy kulinarne, na salatki wiosenne, zdrowotne. Podopieczna spala jak kamien, slodko wygladajac w koszulce nocnej. Na pewno sie spocila i znowu pranie mnie czeka. Ale to nic. Po to tu jestem. Pysznej kawki sie napije i lece do obowiazkow. Musze z wszystkim sie wyrobic...
15 marca 2018 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i ja mówię
15 marca 2018 08:23 / 6 osobom podoba się ten post
Uszanowanie i dzien dobry dla wszystkich tu obecnych....
15 marca 2018 08:23 / 8 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dzien dobry:buziaki2: Wstalam rano bo tak lubie. Mam wiele zajec od rana, bo niby slonko swieci ale i lekki mrozik jest. Musialam pochowac bratki z balkonu bo szkoda bylaby ogromna gdyby zwiesily smetnie, swoje glowki. Poza tym rozmawialam z kolezanka, z ktora wymienilam przepisy kulinarne, na salatki wiosenne, zdrowotne. Podopieczna spala jak kamien, slodko wygladajac w koszulce nocnej. Na pewno sie spocila i znowu pranie mnie czeka. Ale to nic. Po to tu jestem. Pysznej kawki sie napije i lece do obowiazkow. Musze z wszystkim sie wyrobic...:buziaki1:

Uszanowanie dla pani kierowniczki i pani gospodyni .......

Byłoby nieźle, gdyby wódka była w czopkach . Nareszcie wszyscy musieliby wstawać do toastów.
Nie wyobrażam sobie ,co prawda bruderszaftu ,ale gdyby drogówka kazała chuchnąć ,to czemu nie.
No , melduję wykonanie zadania Barbaro.Anonim.
19 marca 2018 13:50 / 9 osobom podoba się ten post
Witam miłych gości ...a niemilce paszli mi stąd won ...bo to " Moje i już " ! ...i nie zakładałam tego za panowania niemiłościwie nam panującym , tylko za " starego MODERATORA " ...i nawet nie próbujcie pchać tu swoich lepkich łapsk , bo sobie nie życzę !!!!....Kurde balans ...żeby posty napisane przeze mnie nawet 20 sekund na forum nie były , tylko wywalane gdzieś ?!
19 marca 2018 13:54 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Witam miłych gości ...a niemilce paszli mi stąd won ...bo to " Moje i już " ! ...i nie zakładałam tego za panowania niemiłościwie nam panującym , tylko za " starego MODERATORA " ...i nawet nie próbujcie pchać tu swoich lepkich łapsk , bo sobie nie życzę !!!!....Kurde balans ...żeby posty napisane przeze mnie nawet 20 sekund na forum nie były , tylko wywalane gdzieś ?!

Ja zdążyłam. Szybka jestem. 
19 marca 2018 13:56 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Uspokój sie Baśko. W Hiltonie jesteś to zobowiązuje 
19 marca 2018 13:56 / 13 osobom podoba się ten post
Śpieszmy się czytać posty,tak szybko odchodzą...
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.