Moje i już! 2

29 kwietnia 2017 23:46 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tutaj najbezpieczniej . Ciepło , przytulnie , nikt się nie dopie...doczepi . Nikogo się nie urazi , obrazi ...żadnych fochów , dąsów i pasi .
Walizka spakowana , prawie spakowana . Dopakuję tylko to co w suszarni i gotowe . Dziewczęta przygotowałam na to , że jutro jadę a przyjeżdża nowa opiekunka . Ciężko wytłumaczyć staremu człowiekowi , dlaczego się go zostawia . Niewdzięczna rola :-(
Nie mogę sobie brać do serca smutnych min , bo ledwie zamknę drzwi to i tak zapomną , że tu byłam . Mam swoje sprawy do pozałatwiania i będę myślała tylko o tym . Pierwszy tydzień będę miała skrócony na załatwianie spraw urzędowych to sobie w mieszkaniu posprzątam , poukładam . W sobotę późnym wieczorem dowiozą mi z Modlina moją córkę z rodziną . Zarwiemy sobie ze dwie godzinki na szeptanki przy kawie . Kącik zabaw dla Marysi mam już w głowie opracowany , obgadany z matką dziecięcia ...będzie cudnie . Dla Hubcia mam kupić piłkę nożną , strój Ronaldo albo Messi i książki .Hubert nie ma specjalnych wymagań jeśli idzie o prezenty ... Niedziela - komunia .....tydzień na zabawy , odwiedziny , załatwiania ....Niedziela - komunia .....I 2 tygodnie z 5-ciu tygodni urlopu pójdzieeeę się.....Zostaną jeszcze 3 , zdążę się wynudzić .A ile się naoglądam Mini-Mini , czy jakiegoś Cartoon Network to nikt mi nie odbierze . Disneya będę miała w małym paluszku ...

Basiu , życzę odpoczynku , radosnych uscisków od najbliższych i niepowtarzalnych dni. Wpadaj na forum i pisz,pisz bo Jesteś "perełką" Naszego Forum.pozdrawiam- jedna z mróweczek:)
30 kwietnia 2017 05:49 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tutaj najbezpieczniej . Ciepło , przytulnie , nikt się nie dopie...doczepi . Nikogo się nie urazi , obrazi ...żadnych fochów , dąsów i pasi .
Walizka spakowana , prawie spakowana . Dopakuję tylko to co w suszarni i gotowe . Dziewczęta przygotowałam na to , że jutro jadę a przyjeżdża nowa opiekunka . Ciężko wytłumaczyć staremu człowiekowi , dlaczego się go zostawia . Niewdzięczna rola :-(
Nie mogę sobie brać do serca smutnych min , bo ledwie zamknę drzwi to i tak zapomną , że tu byłam . Mam swoje sprawy do pozałatwiania i będę myślała tylko o tym . Pierwszy tydzień będę miała skrócony na załatwianie spraw urzędowych to sobie w mieszkaniu posprzątam , poukładam . W sobotę późnym wieczorem dowiozą mi z Modlina moją córkę z rodziną . Zarwiemy sobie ze dwie godzinki na szeptanki przy kawie . Kącik zabaw dla Marysi mam już w głowie opracowany , obgadany z matką dziecięcia ...będzie cudnie . Dla Hubcia mam kupić piłkę nożną , strój Ronaldo albo Messi i książki .Hubert nie ma specjalnych wymagań jeśli idzie o prezenty ... Niedziela - komunia .....tydzień na zabawy , odwiedziny , załatwiania ....Niedziela - komunia .....I 2 tygodnie z 5-ciu tygodni urlopu pójdzieeeę się.....Zostaną jeszcze 3 , zdążę się wynudzić .A ile się naoglądam Mini-Mini , czy jakiegoś Cartoon Network to nikt mi nie odbierze . Disneya będę miała w małym paluszku ...

Barbaro...szczesliwej podrozy....pieknego czasu z Rodzinka...ciesz sie kazdym dniem..
08 sierpnia 2017 18:28 / 4 osobom podoba się ten post
O...jak tu cicho ...spokój ...aż miło
08 sierpnia 2017 18:41 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O...jak tu cicho ...spokój ...aż miło

Czuje, ze troche porozrabiac sie chce... 
Jak milo.
Ostatnio duch rozrywkowy w narodzie mroweczek umiera...
08 sierpnia 2017 18:58 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Czuje, ze troche porozrabiac sie chce...:-) 
Jak milo.
Ostatnio duch rozrywkowy w narodzie mroweczek umiera...

Gdzie tam zaraz umiera . Rozrywka jak się patrzy ...aż poddziera  w .....
08 sierpnia 2017 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gdzie tam zaraz umiera . Rozrywka jak się patrzy ...aż poddziera  w .....

08 sierpnia 2017 19:08 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taki tam kwiatuszek z ogródka ...mego ...obecnego .
08 sierpnia 2017 19:22 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A krasnoludka tam nie ma?
08 sierpnia 2017 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

:lol1:
A krasnoludka tam nie ma?

No nie ma ...ale jutro spróbuję sfotografowac takiego ptaszka ...a nawet dwa ptaszki ...sztuczne ptaszki ..ozdóbki ogrodowe ...No co ....ja naprawdę w Pl pod " piątką " mieszkam
08 sierpnia 2017 19:41 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No nie ma ...ale jutro spróbuję sfotografowac takiego ptaszka ...a nawet dwa ptaszki ...sztuczne ptaszki ..ozdóbki ogrodowe ...No co ....ja naprawdę w Pl pod " piątką " mieszkam :-)

Jak już masz fotografować to sfotografuj ptaka a nie ptaszka,ja ptaka chętnie pooglądam
08 sierpnia 2017 19:46 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Jak już masz fotografować to sfotografuj ptaka a nie ptaszka,ja ptaka chętnie pooglądam:-)

A skąd ja Ci orełka wezmę ?
08 sierpnia 2017 21:06 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Jak już masz fotografować to sfotografuj ptaka a nie ptaszka,ja ptaka chętnie pooglądam:-)

No.....ptaka to i ja bym obejrzala.....
08 sierpnia 2017 21:08 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wyslij Geronimo te fotki......masz talent BN.....i dobry aparat......
08 sierpnia 2017 21:09 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

No.....ptaka to i ja bym obejrzala.....:lol3:

widziałam ooooooooorła cień:):):):)hi hi hi
08 sierpnia 2017 21:14 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

widziałam ooooooooorła cień:):):):)hi hi hi

Kasia....! Mi o innego ptaka chodzilo.....
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.