Forum Dyskusyjne ›› Coś na poprawę humoru

Muzyka, która dodaje Ci sił 6

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:

• To jest cudowne od wielu lat, mój kochany Synek:)
  • Ma syn dobry gust! 
  • Tak, a ja dzieki niemu poznałam inną muzę:)
  • Cudowny kawałek dla "miłośników" Soboty!  
  • Mnie kuzyni przekonali do innych kawałków. Człowiek "odkrywa" przez całe życie.. 
  • Sobotę słuchało się już ho ho dawno temu,ogólnie raperzy wyrastają jak grzyby po deszczu,bo to prosta,nieskomplikowana muza.Liczy się tekst i przekaz.A często nawet z tym jest problem.Ale dla odmiany posłuchać można.I tu apel do młodzieży ---- nie wzorować się na Popku
  • W realnym życiu nie powinniśmy się wzorować na innych, trzeba być sobą! Kama też jest tylko jedna! 
    W sumie każdy utwór odbieramy indywidualnie, jeśli widzisz punkty styku to dobrze, jeśli nie to też dobrze.. Ta piosenka była napisana na specjalne zamówienie 2016! Producentem i areną Soboty, Popka i innych.. jest zawsze miłujący się w prostocie Matheo.  BTW- KSW 39 i zwycięzcy - Mamed, Pudzian, Popek..! 
  • Co racja to racja. Pozdro 4 you      ale wzorce dla młodych powinny byc jednak inne, bo to wiadomo przykład idzie z góry, a oni chłoną jak gąbka wszystko a do bycia sobą jeszcze nie dorośli. I potem tną się różową żyletką w czaszki bo ......   m.in. Popek dał przykład? 
  • Człowiek uczy się na błędach.. młody również, Popek również.. Pozdro dziewczyno, udanego dnia! 
  • On ma takie sznity na twarzy czy mam omamy wzrokowe Kama? 
Wybierz stronę: