Nieocenione Opiekunki

24 kwietnia 2018 12:45
krymas148

:) Pozdrawiam

Krymas pozdrawiam i życzę powodzenia.
25 kwietnia 2018 15:32 / 4 osobom podoba się ten post
Trzeba znaleźć jakąś odskocznię, żeby nie zwariować. Każdy lubi co innego, mnie pomaga szybki spacer i rozmowa z przyjaciółką. Czy dzień czy noc mogę zadzwonić i się wygadać.
26 kwietnia 2018 13:35 / 4 osobom podoba się ten post
krymas148

Babeczko, dobrze, że jesteś i wspierasz. Niech dzieci i wnuki wiedzą, że gdy jesteś w Polsce mogą na Ciebie liczyć. To też jest bardzo ważne. Pozdrawiam

O siebie też trzeba zadbać . Zrobiłam z małżonkiem tygodniowy wypad do Szklarskiej . Musiałam odpocząć .
26 kwietnia 2018 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Trzeba znaleźć jakąś odskocznię, żeby nie zwariować. Każdy lubi co innego, mnie pomaga szybki spacer i rozmowa z przyjaciółką. Czy dzień czy noc mogę zadzwonić i się wygadać.

O 4 rano he he .))
26 kwietnia 2018 21:56 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

O siebie też trzeba zadbać . :-) Zrobiłam z małżonkiem tygodniowy wypad do Szklarskiej . Musiałam odpocząć .

Ja będę od jutra w okolicach Jeleniej Góry.:)
26 kwietnia 2018 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
28 kwietnia 2018 15:22 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Ja będę od jutra w okolicach Jeleniej Góry.:)

Życzę udanego pobytu , widok gór jest cudowny . Pozdrawiam
28 kwietnia 2018 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Życzę udanego pobytu , widok gór jest cudowny . Pozdrawiam:aniolki:

Polubiłam góry od niedawna. Myślałam, że bardzo lubię morze. A teraz oprócz morza lubię góry. Czym wyższa góra tym lepiej. Tym większa satysfakcja. Tak jak w życiu. Pozdrawiam
28 kwietnia 2018 19:22 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Życzę udanego pobytu , widok gór jest cudowny . Pozdrawiam:aniolki:

Polubiłam góry od niedawna. Myślałam, że bardzo lubię morze. A teraz oprócz morza lubię góry. Czym wyższa góra tym lepiej. Tym większa satysfakcja. Tak jak w życiu. Pozdrawiam
01 maja 2018 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Polubiłam góry od niedawna. Myślałam, że bardzo lubię morze. A teraz oprócz morza lubię góry. Czym wyższa góra tym lepiej. Tym większa satysfakcja. Tak jak w życiu. Pozdrawiam

Polskie morze to nie  to samo co kiedyś . Mój małżonek lubi góry , 2 razy w roku jeździmy . Ja z musu , on z przyjemnością he he.) P.S. widoki lubię , ale chodzić już mniej .
04 maja 2018 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
Tak spędzałam mój krótki urlop w górach https://www.facebook.com/NieocenioneOpiekunki/
Warto, naprawdę warto zadbać o siebie. :)
04 maja 2018 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
Lubię czytać. Zawsze lubiłam. W pracy opiekuna mam czas na czytanie, po pracy, w przerwie mojej pracy. Dziś w nowej zakładce na blogu "Lubię czytać" piszę o niesamowitej książce niesamowitej autorki. Przeczytałam książkę jednego dnia, "jednym oddechem". Każda z nas jest "jedna na milion". Czy widzisz w lustrze, że jesteś ładna, wyjątkowa, inna niż inne, nie ma takiej drugiej, jak Ty? Jeżeli ktoś Ci mówi, że ładnie wyglądasz, mówisz "A nie, co Ty. Nie wyspałam się, nie zrobiłam makijażu itp. itd?". Zamiast tego powiedz: "Dziękuję" i uśmiechnij się. Tego nauczyłam się z ksiązki Kasi.
Zapraszam do przeczytania wpisu o książce http://nieocenioneopiekunki.com/category/moje-ksiazki/
Pozdrawiam
04 maja 2018 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
krymas148

Tak spędzałam mój krótki urlop w górach https://www.facebook.com/NieocenioneOpiekunki/
Warto, naprawdę warto zadbać o siebie. :)

Moja corka teraz bedzie jechac na urodziny do Wloch,masz ty racje z tym dbaniem o siebie ale nie trza tego odkladac na stare lata bo pozniej checi brak,ja mam brak,mnie sie juz nie chce nic. Mam marzenie jechac na Majorke ale to wsio,drugie to ogrod,moze jakas dzialka ale tyz kiedy to robic i tak odkladam,a potem narzekam jak stara zrzeda Mnie to powinien ktos w dupe kopnac to bym sie ruszyla w swoich sprawach. Ale tyz w robocie se robie czas dla siebie,ide spac wczesniej jak tam mam chec,raz wpadam na forum,raz czytam cos,raz ogladam filmy bo mam na laptopie zapisane,spacery to mam z pdp to tyz nie przesadzam bo mnie pozniej nogi bola. Tyz probuje jesc zdrowiej,jak czlowiek jest za ciezki to tyz plecy bola,nogi a tak jest lzej.
05 maja 2018 08:00 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Moja corka teraz bedzie jechac na urodziny do Wloch,masz ty racje z tym dbaniem o siebie ale nie trza tego odkladac na stare lata bo pozniej checi brak,ja mam brak,mnie sie juz nie chce nic. Mam marzenie jechac na Majorke ale to wsio,drugie to ogrod,moze jakas dzialka ale tyz kiedy to robic i tak odkladam,a potem narzekam jak stara zrzeda :smiech2: Mnie to powinien ktos w dupe kopnac to bym sie ruszyla w swoich sprawach. Ale tyz w robocie se robie czas dla siebie,ide spac wczesniej jak tam mam chec,raz wpadam na forum,raz czytam cos,raz ogladam filmy bo mam na laptopie zapisane,spacery to mam z pdp to tyz nie przesadzam bo mnie pozniej nogi bola. Tyz probuje jesc zdrowiej,jak czlowiek jest za ciezki to tyz plecy bola,nogi a tak jest lzej.

Ewa, toż przecież ty jesteś tylko o 4 lata starsza ode mnie. :) Ja "skaczę" po górach i mam zamiar to robić przez najbliższe lata. Pierwszy raz teraz biegałam w górach. Chcę zwiedzać, poznawać nowych ludzi. Szkolić się. Rozwijać się w naszej branży. Powiecie, że nie można? A można. Ty też możesz jeszcze wiele Ewa. Wyczuwam, że masz dobre i duże serce. Kopię cię w d..ę :) i jedż na tę Majorkę. Odkładaj sobie co miesiąc bez wyjątku 10 % pensji na ten cel. Jeżeli to zbyt dużo to 5%. Wykup wycieczkę za rok, dwa i jedź. Zaplanuj, co musisz zrobić teraz, dziś, by to marzenie spełnić np. spójrz, ile potrzebujesz pieniędzy. Może kilka zwrotów po angielsku się pouczysz. Można skorzystać z Last Minute. Mamy taki charakter pracy, że taki wyjazd też jest możliwy z tygodnia na tydzień, w przerwie naszej pracy. Zapisz plan działania. I krok po kroku wykonuj swoje zadanie. Nie odkładajmy życia na później. :) Ja robiłam to zbyt długo. Dobrze, że się w tym wieku opamiętałam :), ale szkoda, że nie 20 lat wcześniej. Pozdrawiam optymistycznie, weekendowo. :)
10 maja 2018 08:38 / 2 osobom podoba się ten post
Podobnie jak Wy uwielbiam góry. Moim zdaniem nasze Zakopane ma moc. To miejsce jest cudowne na przemyślenia i na wszystkie złe chwile. Spacery po górach to jest coś.. Ohhh, to się wzięłam i rozmarzyłam..