Nieocenione Opiekunki

10 maja 2018 09:02 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Tak spędzałam mój krótki urlop w górach https://www.facebook.com/NieocenioneOpiekunki/
Warto, naprawdę warto zadbać o siebie. :)

Moje strony
10 maja 2018 15:00
Agnesssa

Moje strony:-)

Są piękne. :) Naprawdę.
10 maja 2018 15:02
GrazynaM55

Podobnie jak Wy uwielbiam góry. Moim zdaniem nasze Zakopane ma moc. To miejsce jest cudowne na przemyślenia i na wszystkie złe chwile. Spacery po górach to jest coś.. Ohhh, to się wzięłam i rozmarzyłam..

Grażyna, ja dopiero je w dorosłości polubiłam, w głębokiej dorosłości. Lubię góry od około 2-3 lat. :)
11 maja 2018 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Grażyna, ja dopiero je w dorosłości polubiłam, w głębokiej dorosłości. Lubię góry od około 2-3 lat. :)

Do gór trzeba dorosnąć.. Chociaż mnie od początku intrygowały i się podobały :) Ja tam się czuję jak ryba w wodzie :) 
11 maja 2018 09:51 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam to szczęście, że do Karkonoszy mam ok.50 km. Często jeździmy w nasze ukochane Rudawy Janowickie :) Tam jest moc :):) Śnieżkę -przy dobrej pogodzie- widzę ze strychu. Tęsknię za moimi górkami... W ogóle Dolny Śląsk jest cudny :)
11 maja 2018 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
krymas148

Lubię czytać. Zawsze lubiłam. W pracy opiekuna mam czas na czytanie, po pracy, w przerwie mojej pracy. Dziś w nowej zakładce na blogu "Lubię czytać" piszę o niesamowitej książce niesamowitej autorki. Przeczytałam książkę jednego dnia, "jednym oddechem". Każda z nas jest "jedna na milion". Czy widzisz w lustrze, że jesteś ładna, wyjątkowa, inna niż inne, nie ma takiej drugiej, jak Ty? Jeżeli ktoś Ci mówi, że ładnie wyglądasz, mówisz "A nie, co Ty. Nie wyspałam się, nie zrobiłam makijażu itp. itd?". Zamiast tego powiedz: "Dziękuję" i uśmiechnij się. Tego nauczyłam się z ksiązki Kasi.
Zapraszam do przeczytania wpisu o książce http://nieocenioneopiekunki.com/category/moje-ksiazki/
Pozdrawiam

Może wiesz, czy jest wersja na czytnik? Nie mogę znaleźć.
11 maja 2018 13:34
GrazynaM55

Do gór trzeba dorosnąć.. Chociaż mnie od początku intrygowały i się podobały :) Ja tam się czuję jak ryba w wodzie :) 

Więc ja dorosłam niedawno. Nad morzem czuję się jak ryba w wodzie. Mam teraz inną przyjemność "Łażenie po górach".:)
11 maja 2018 13:38
martynadln

Ja mam to szczęście, że do Karkonoszy mam ok.50 km. Często jeździmy w nasze ukochane Rudawy Janowickie :) Tam jest moc :):) Śnieżkę -przy dobrej pogodzie- widzę ze strychu. Tęsknię za moimi górkami... W ogóle Dolny Śląsk jest cudny :)

Zaczęłam przygodę z górami od Karkonoszy. Tak, my w Polsce też mamy bardzo urokliwe miejsca. :)
11 maja 2018 13:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mariakwiecien

Może wiesz, czy jest wersja na czytnik? Nie mogę znaleźć. :kwiatek dla ciebie1:

Mario, może nie być wersji na czytnik. Też nie znalazłam. Pozdrawiam
13 maja 2018 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
15 maja 2018 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
I mnie się marzy połazić po górach. Teraz jak mi się w czerwcu skończy kontrakt z laxo to zjeżdżam do kraju na urlop i porwę gdzieś ślubnego. Może Tatry i spływ Soliną? Podobno widoki piękne a nigdy nie byłam.
16 maja 2018 11:46
mariakoc

I mnie się marzy połazić po górach. Teraz jak mi się w czerwcu skończy kontrakt z laxo to zjeżdżam do kraju na urlop i porwę gdzieś ślubnego. Może Tatry i spływ Soliną? Podobno widoki piękne a nigdy nie byłam.

Wydaje mi się, że w górach, gdzie jest mniej turystów, gdzie cisza, spokój, śpiew ptaków, bardzo fajnie można się wyciszyć po naszej pracy w trakcie naszego urlopu. A ślubny dotrzyma Ci kroku, Mario? :)
17 maja 2018 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś piszę o nas, opiekunkach http://nieocenioneopiekunki.com/dwie-opiekunki-a-jakze-inne/
Zapraszam
17 maja 2018 09:53 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

I mnie się marzy połazić po górach. Teraz jak mi się w czerwcu skończy kontrakt z laxo to zjeżdżam do kraju na urlop i porwę gdzieś ślubnego. Może Tatry i spływ Soliną? Podobno widoki piękne a nigdy nie byłam.

W domu mam piękne tereny i jest gdzie połazić i się pozachwycać (Suwalszczyzna). A góry, moze nie za wysokie, ale jednak, mam tu. Wokół miejscowości podopiecznej są szlaki i zamierzam połazić.
17 maja 2018 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

W domu mam piękne tereny i jest gdzie połazić i się pozachwycać (Suwalszczyzna). A góry, moze nie za wysokie, ale jednak, mam tu. Wokół miejscowości podopiecznej są szlaki i zamierzam połazić.

Jakie fajne aktywne dziewczyny mamy tu na forum. Pozdrawiam :)