Rozmowa z podopiecznym ze słabym językiem

08 sierpnia 2017 15:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dziękuje za odp.pozdrawiam.
08 sierpnia 2017 15:38 / 4 osobom podoba się ten post
Jowitaa

Własnie, takie wysmiewanie się, najbardziej mnie wkurza :zaklopotanie:
Jak dziewczyna, pyta to raczej trzeba odpowiedzieć chyba, tak czy nie ??
Dlatego tak mało piszę, bo juz zauważyłam dawno , takie,, podśmichujki''
Pozdrawiam Barbaro !!! 

Pisz dużo,i nie patrz na to.Pozdrawiam
08 sierpnia 2017 15:38 / 3 osobom podoba się ten post
Jowitaa

Własnie, takie wysmiewanie się, najbardziej mnie wkurza :zaklopotanie:
Jak dziewczyna, pyta to raczej trzeba odpowiedzieć chyba, tak czy nie ??
Dlatego tak mało piszę, bo juz zauważyłam dawno , takie,, podśmichujki''
Pozdrawiam Barbaro !!! 

Ania ...pomyśl trochę i nie obrażaj się , bo to  jak napisałaś ...nic nie pozostaje tylko się roześmiać .....Nie będę cytowała , ale mniej więcej : Ty rozpoczynasz pracę ...zmienniczka jeszcze kilka godzin jest z Tobą , czyli tez w jakiś sposób pracuje , bo coś przekazuje , podpowiada ( czasem przeszkadza ...też to rozumiem ) ...ale pieniądze mają należeć się Tobie .....w odwrotną stronę też jakoś tak , czyli Tobie .... Napisałas niezbyt jasno to nie dziw się , że się śmiejemy . Bywają agencje ( czasem ) , które płacą dwóm opiekunkom za ten sam dzień .... bywają , które płacą po połowie ....bywają takie , które za dzień przyjazdu nie płacą , ale za dzień wyjazdu tak ...choćbyś świtem wyjechała .... Jakie podśmiechujki ? ....Pozdrawiam również Aniu ......Edytowałam : nawet nie zwróciłam uwagi , że to nie Ania mnie cytowała ....wobec tego ...pozdrawiam rownież Jowitooo....
08 sierpnia 2017 15:45 / 1 osobie podoba się ten post
pierwszy raz rozliczam sie w Euro wiec cos mi sie nie zgadzało.Wczesniej tez może tak było ale miałam płacone w zł i nie umiałam sie połapać. Może trochę źle się wysłowiłam w poście ale faktem jest że nie powinno sie z nikogo ani kim jest ani jak pisze wyśmiewać, bo to akurat nie świadczy o mnie. I nie obrażam się poprostu czlowiekowi robi się przykro
08 sierpnia 2017 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
annn8

pierwszy raz rozliczam sie w Euro wiec cos mi sie nie zgadzało.Wczesniej tez może tak było ale miałam płacone w zł i nie umiałam sie połapać. Może trochę źle się wysłowiłam w poście ale faktem jest że nie powinno sie z nikogo ani kim jest ani jak pisze wyśmiewać, bo to akurat nie świadczy o mnie. I nie obrażam się poprostu czlowiekowi robi się przykro

Na forum było już wiele podobnych tematów,może poszukaj w archiwum i poczytasz jak to bywa u innych. Sorki,że ci nie odpowiadam na temat,ale już milion razy o tym pisałam ,więc zwyczajnie mi się nie chce.
08 sierpnia 2017 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
08 sierpnia 2017 15:54 / 2 osobom podoba się ten post
bardzo serdecznie Ci dziekuje.i poszukam też w wolnej chwili bo juz uciekam do babci bo juz przestała drzemać.
08 sierpnia 2017 16:05 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Pisz dużo,i nie patrz na to.Pozdrawiam:-)

Ja juz dawno, nie patrzę, ale po prostu wkurza mnie to i juz 
Sama pamiętam, jak mialam problem jak zaczynałam,to tez po mnie,, pojechano'' do dziś to pamietam i nik tez 
Chociaż, klamałabym,że mi niedoradzono, ale uwazam,ze są tematy do smiechu, a jak ktos pyta to jak się wie to należy odpowiedziec i tyle.
08 sierpnia 2017 16:10 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ania ...pomyśl trochę i nie obrażaj się , bo to  jak napisałaś ...nic nie pozostaje tylko się roześmiać .....Nie będę cytowała , ale mniej więcej : Ty rozpoczynasz pracę ...zmienniczka jeszcze kilka godzin jest z Tobą , czyli tez w jakiś sposób pracuje , bo coś przekazuje , podpowiada ( czasem przeszkadza ...też to rozumiem ) ...ale pieniądze mają należeć się Tobie .....w odwrotną stronę też jakoś tak , czyli Tobie .... Napisałas niezbyt jasno to nie dziw się , że się śmiejemy . Bywają agencje ( czasem ) , które płacą dwóm opiekunkom za ten sam dzień .... bywają , które płacą po połowie ....bywają takie , które za dzień przyjazdu nie płacą , ale za dzień wyjazdu tak ...choćbyś świtem wyjechała .... Jakie podśmiechujki ? ....Pozdrawiam również Aniu ......Edytowałam : nawet nie zwróciłam uwagi , że to nie Ania mnie cytowała ....wobec tego ...pozdrawiam rownież Jowitooo....

Chociaż nie do mnie to było, ale ja czytając odebrałam jak ,,podśmiechujki''
Zresztą, nie tylko ja ......zapewne :)
Nie drążę dalej, bo to jest niepotrzebne.... 
Miłego dnia 
08 sierpnia 2017 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
annn8

Dziękuje za odp.pozdrawiam.

U mnie to jest uproszczone... Wyjezdżam stąd o godz. ok 17,30 ... moja zmienniczka również...  Dzień mojego przyjazdu jest dniem pracy zmienniiczki... , choć wtedy to ja podaję do kolacji i kładę pdp spać... Wyrównuje się przy zmianie: w dniu mojego wyjazdu ona będzie podawac do kolacji i klaść pdp spać... Tak podpisałam umowę, czyli zgodziłam sie na działanie w ten sposób prawa... ))))
08 sierpnia 2017 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
U nas jest tak,że każda przyjeżdża na sztelę późnym popołudniem i ten dzień jest płacony tej ,która jeszcze jest na miejscu.Czyli dzień przyjazdu i wyjazdu/rano następnego dnia/mamy niepłatny.Nie ma nas w pracy, bo jedziemy w tę albo w druga stronę.Zasadniczo uważam to za trochę niesprawiedliwe, bo przynajmniej dzień przyjazdu powinien być dla tej, która dociera na miejsce pracy płatny 50%-w końcu nie ma wolnego tylko zmierza do roboty.
11 sierpnia 2017 22:44
Jowitaa

Własnie, takie wysmiewanie się, najbardziej mnie wkurza :zaklopotanie:
Jak dziewczyna, pyta to raczej trzeba odpowiedzieć chyba, tak czy nie ??
Dlatego tak mało piszę, bo juz zauważyłam dawno , takie,, podśmichujki''
Pozdrawiam Barbaro !!! 

Ty sie nie denerwuj przeca co sie pisze to i kazdy moze odczytac inaczej a nikt tu ciebie nie wysmiewa. Trza miec troche luzu w tej pracy. Powaznie to my w trumnie wygladac bedziemy.