Z drugiej strony

19 sierpnia 2017 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Aleksja

Ewa...Ciebie tez prosze!Nie odrywaj mnie od roboty!Do dyskusji to ja chetna!Jak tak bede na forum doskakiwac,to nic nie zrobie!Mam tylko jeden dzien wolnego,bo urlopy...i musze sie ogarnac w terminie!!

Masz ty racje se juz nic nie pisze
19 sierpnia 2017 20:34 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Tam szukasz to jest tak,ze to samo przyjdzie ino ciezko jest taka przyjazn utrzymac bez pielegnowania,ciezko. Mam 3 przyjaciolki jedna blisko a dwie rozsiane po kraju ale tyz dzwonimy do siebie czesto i trza ten kontakt utrzymywac.

Tak,  zgadza się  , że samo przyjdzie' ,  ale ma być szczerość  i nie obgadywanie  za plecami , bo tego nie lubię! . Ciężko o taką Przyjaciółkę
Prawdziwa Przyjaciółka to skarb!
19 sierpnia 2017 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
Aleksja

No co Ty !!Po co...raz,ze gatunek papieru nie ten,dwa,ze pewnie by mnie zaraz zwolnili z powodu wariactwa,trzy...WC sa dobrze zaopatrzone.:)
Zapomnialam o najwazniejszym..Malo kto zna j.polski,za trudny.:-)

Tłumacz przysięgły rozwiąże problem.
Odnośnie papieru: no jaki kurs, taki papier.
Można nadruk na koszulce zrobić, też. 
19 sierpnia 2017 22:23 / 3 osobom podoba się ten post
Poniewaz sama sie o to prosilam zakladajac ten temat,czyli tez na kontrowersyjne opinie ,przyjmuje to..w miare normalnie.Bez rozkiminiania. :)
Tak,z obawa,ale jeszcze raz to powtorze,mimo zagranicznego meza,moje zycie wcale nie jest jakos specjalnie latwiejsze.Moze materialnie tak,ale wiaze sie to tez z wieloma innymi wyzwaniami,ze tak to nazwe.
W miare mozliwosci i ochoty,odniose sie do tego,co tu napisano.Potrzebuje jednak czasu.Mam normalne zycie.Prywatne,zawodowe,towarzyskie.Musze na to wszystko znalezc czas.Nawet na tak prozaiczne sprawy jak pucowanie. :)
19 sierpnia 2017 22:48 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Np.prawdy objawione o sztucznej mgle, trotylu,o dobijaniu ofiar katastrofy smoleńskiej ( ponoć parę osób przeżyło) ,bombach termobarycznych ,płonących samolotach i taki tam,siedmioletnie dochodzenie do "prawdy", całe to " dzieło ewangelizacji" odbywa się co miesiąc ( no widzisz, kasa będzie jak znalazł z odzyskanego VAT u za paliwo,na pokrycie tych wspaniałych uroczystości religijnych ...tylko czemu ona się odbywa razem z ogólnopolską wystawą " psów" ?) 
Wszystko ładnie , pięknie tylko to ,co dzieje się na Krakowskim Przedmieściu nie ma nic wspólnego z nabożeństwem,religijnością.To zwykła herezja, bałwochwalstwo, oddawanie czci,jednemu ,pokracznej,ogarniętemu nienawiścią człowieczkowi...koszty tej imprezy,no cóż ostatnia kosztowała ponad siedemset tysięcy,a przed nami jeszcze 8 ( pod warunkiem,że dojdą do prawdy,jak zapewniał guru ) to proszę sobie policzyć koszty tej zabawy, nie mówiąc już o gwałceniu pamięci ofiar katastrofy .

Mi nie przeszkadza. Nie mnie oceniać innych ludzi.
Faktem jest, że osobiście po śmierci nie chciałbym być potraktowany tak, jak ruskie robiły ze szczątkami ofiar smoleńskich. 
I we własnej trumnie chcę przebywać sam. I chcę być traktowany z godnością.
Co zaś do szczegółów wkrótce po tragedii, o których napisałaś, nie będę się wypowiadał, ponieważ mnie tam nie było.
A w różne opowieści osób wówczas odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad miejscem tragedii, po prostu nie wierzę. 
Zbyt wiele w tym matactwa było. 
A dla informacji-nadużycia mafii paliwowej są tak ogromne, że pokryłyby program "Rodzina 500 plus" przez okres co najmniej lat 10. 
19 sierpnia 2017 22:53 / 4 osobom podoba się ten post
Aleksja

Poniewaz sama sie o to prosilam zakladajac ten temat,czyli tez na kontrowersyjne opinie ,przyjmuje to..w miare normalnie.Bez rozkiminiania. :)
Tak,z obawa,ale jeszcze raz to powtorze,mimo zagranicznego meza,moje zycie wcale nie jest jakos specjalnie latwiejsze.Moze materialnie tak,ale wiaze sie to tez z wieloma innymi wyzwaniami,ze tak to nazwe.
W miare mozliwosci i ochoty,odniose sie do tego,co tu napisano.Potrzebuje jednak czasu.Mam normalne zycie.Prywatne,zawodowe,towarzyskie.Musze na to wszystko znalezc czas.Nawet na tak prozaiczne sprawy jak pucowanie. :)

Spełniłaś prośbę Koleżanek. Zagraniczny to jednak nie to samo co niemiecki. To zupełnie inaczej wygląda. 
19 sierpnia 2017 23:06 / 7 osobom podoba się ten post
Aleksja

Droga koleżanko , nie będę biła dalej piany , bo nie na tym mi zależy . Mamy inne życie i tyle, w mojej placówce jestem jedyną Polką i daję radę sama. Za mąż się nie wybieram , więc  nie będę miała szansy na przekazanie jak to jest po drugiej stronie ,  czy po prawicy, lewicy, granicy i z pełną akceptacją. Może mam przeczulicę i żle reaguję, ale po mojej stronie praca jak wszędzie tylko ludzie jakieś takie zajadłe . Moje zdanie , przemyślenia i odczucia . Zyczę powodzenia i niech ci zawsze po Twojej stronie będzie tylko lepiej .
20 sierpnia 2017 08:21 / 9 osobom podoba się ten post
Knorr

Mi nie przeszkadza. Nie mnie oceniać innych ludzi.
Faktem jest, że osobiście po śmierci nie chciałbym być potraktowany tak, jak ruskie robiły ze szczątkami ofiar smoleńskich. 
I we własnej trumnie chcę przebywać sam. I chcę być traktowany z godnością.
Co zaś do szczegółów wkrótce po tragedii, o których napisałaś, nie będę się wypowiadał, ponieważ mnie tam nie było.
A w różne opowieści osób wówczas odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad miejscem tragedii, po prostu nie wierzę. 
Zbyt wiele w tym matactwa było. 
A dla informacji-nadużycia mafii paliwowej są tak ogromne, że pokryłyby program "Rodzina 500 plus" przez okres co najmniej lat 10. 

Ludzie, jak Ci wiadomo Knorku są różni ,jeden woli chleb ze smalcem, drugi sławetne ośmiorniczki.Jeden ma takie poglądy na życie i otaczającą rzeczywistość ,a drugi inne ...Ja nie przekonam Ciebie,a Ty mnie i na tym poprzestańmy ...co nie znaczy,że mamy się nie szanować i pluć " jadem" z powodu tych różnic...podobają mi się Twoje niektóre wypowiedzi w innych tematach,czemu daję wyraz  Howgh! 
20 sierpnia 2017 15:58 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Ludzie, jak Ci wiadomo Knorku są różni ,jeden woli chleb ze smalcem, drugi sławetne ośmiorniczki.Jeden ma takie poglądy na życie i otaczającą rzeczywistość ,a drugi inne ...Ja nie przekonam Ciebie,a Ty mnie i na tym poprzestańmy ...co nie znaczy,że mamy się nie szanować i pluć " jadem" z powodu tych różnic...podobają mi się Twoje niektóre wypowiedzi w innych tematach,czemu daję wyraz :-) Howgh! 

Tos napisala swieta prawde a Knorr to bardzo wyrozumialy czlowiek jest,wychowany chlopina i nie ubliza za to go tyz cenie,sa ludzie i taborety,fertig.
20 sierpnia 2017 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
Ja na pewno cenię Ewuniu Knorra za wypowiedzi tylko nie wiem do kogo zostałam zakwalifikowana, do ludzi czy do taboretów?
20 sierpnia 2017 20:09 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Ja na pewno cenię Ewuniu Knorra za wypowiedzi tylko nie wiem do kogo zostałam zakwalifikowana, do ludzi czy do taboretów:-)?

A czemu ty mialas byc kwalifikowana jak ja odpowiadalam przeca alasce? Tys to tera napisala,przeca ty dobra kobita!
20 sierpnia 2017 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

A czemu ty mialas byc kwalifikowana jak ja odpowiadalam przeca alasce? Tys to tera napisala,przeca ty dobra kobita! :aniolki:

20 sierpnia 2017 22:33 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Ludzie, jak Ci wiadomo Knorku są różni ,jeden woli chleb ze smalcem, drugi sławetne ośmiorniczki.Jeden ma takie poglądy na życie i otaczającą rzeczywistość ,a drugi inne ...Ja nie przekonam Ciebie,a Ty mnie i na tym poprzestańmy ...co nie znaczy,że mamy się nie szanować i pluć " jadem" z powodu tych różnic...podobają mi się Twoje niektóre wypowiedzi w innych tematach,czemu daję wyraz :-) Howgh! 

Też prawda. Dziękuje. Pluć? No wiesz? Dlatego tylko, że masz odmienne od mojego zdanie??
To nie w moim stylu. Niektóre Twoje wpisy też czytam z przyjemnością. 

21 sierpnia 2017 23:31 / 8 osobom podoba się ten post
Ta druga strona,ma swoje bardzo wyrazne wady.M/innymi tą,ze nie zawsze moge na biezaco pisac...a co dopiero czytac.Nawet tego bloga.Ale w koncu chcialam miec normalne zycie,to je wlasnie mam. :)Ogranicza to mocno dostep do internetu,z uwagi na inne przyjemnosci i obowiazki tez.Nie,nie ,nie te....te bardziej prozaiczne obowiazki
21 sierpnia 2017 23:55 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tak,  zgadza się  , że samo przyjdzie' ,  ale ma być szczerość  i nie obgadywanie  za plecami , bo tego nie lubię! . Ciężko o taką Przyjaciółkę :-(
Prawdziwa Przyjaciółka to skarb! :-)

Liska nie wiem czy to skarb ale ja jak mówię że mam przyjaciółkę czy ja jestem przyjaciólką kogoś to żeby mnie ze skóry obdzierali nie powiem nic złego ,a zwierzają mi się naprawdę ze wszystkiego ,bo mam coś takiego że nawet jak nic mądrego nie doradzę to dam się wygadać i wypłakać  jak jest taka potrzeba .Ja tak widzę przyjaźn i jeszcze nikt się na mnie nie przejechał .
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.