Apel do Firm

09 listopada 2017 18:26 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Jesli chodzi o apel do firm.
Wiem,że mnie teraz poniosło,wiem,że nigdy tak nie będzie ale ...........
Dlaczego firmy nie stosują tego co jest sprawdzone na niemieckim rynku opieki ?
O co chodzi ? O zwykły plan zabiegów i czynności u pacjenta jakie posiadaja firmy niemieckie,niemieckie szpitale itp.
Rzecz prosta,praktyczna i nie pozostawia watpliwości co i kto ma zrobic.Wszystko co ma być wykonane i bedzie zapłacone na rzecz podopiecznego umieszczone jest w tabelkach.Mycie glowy wtedy a wtedy,kąpiel w dniu,itd.itp
Nie ma problemu z zakresem obowiazków.Nie ma problemów ze coś sie dodaje do obowiązków.Jadąc na miejsce wykonywania zlecenia masz taka karte i wiesz co bedziesz robić.Kopie tej karty ma rodzina i też wie co bedzie zrobione bo za to zaplacili.Za to czego nie zapłacili nie beda mogli oczekiwać ze zostanie zrobione.
Mój apel do firm jest następujący.
Prosze wprowadzic takie karty !!!!!!!!!!!

Bardzo dobry pomysl. Robie wg listy i nic wiecej mnie nie obchodzi.
To samo z pauza. Uzgodnic zanim przyjedzie opiekunka, bo to niestety jest kosc niezgody.
09 listopada 2017 18:34
Wszystko ok. ale czasem jest tak ze poszczególne czynności wykonujemy w w różnych odległościach czasowych w zależności od stanu psychicznego pdp .
09 listopada 2017 18:37 / 5 osobom podoba się ten post
cien

Wszystko ok. ale czasem jest tak ze poszczególne czynności wykonujemy w w różnych odległościach czasowych w zależności od stanu psychicznego pdp .

Wg tego stanu psychicznego Pflegedienst kapie pacjenta raz lub dwa w tygodniu. Jesli nie pozwoli sie wykapac w piatek, to robi to w sobote i zapisuje w karcie.
09 listopada 2017 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
2x w tygodniu , lub 3 x w tygodniu , lub 1 x w tygodniu , w zaleznosci od stanu pdp
09 listopada 2017 18:46 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Bardzo dobry pomysl. Robie wg listy i nic wiecej mnie nie obchodzi.
To samo z pauza. Uzgodnic zanim przyjedzie opiekunka, bo to niestety jest kosc niezgody.

Tylko to zwiększa prace koordynatora na miejscu, wygodniej jest " do uzgodnienia" i bedzie co kto tam za co uwaza, drobne prace, blabla
09 listopada 2017 18:47
sniadanie o 8, lub 9 lub 10 w zależnosci itd. Nie da sie tego tak dokładnie i szczegółowo zaprogramować
09 listopada 2017 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
cien

2x w tygodniu , lub 3 x w tygodniu , lub 1 x w tygodniu , w zaleznosci od stanu pdp

Tak. Niewykonanie uslugi skutkuje jednak niezaplaceniem.
09 listopada 2017 18:49 / 2 osobom podoba się ten post
cien

sniadanie o 8, lub 9 lub 10 w zależnosci itd. Nie da sie tego tak dokładnie i szczegółowo zaprogramować

Tu nie chodzi o plan dnia, tylko zakres obowiazkow.
09 listopada 2017 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Tak. Niewykonanie uslugi skutkuje jednak niezaplaceniem.

Ale ramy można określić, batalie się toczą często o mycie okien , sprzątanie , ogrody, pielęgnacja ogólnie, rozkład dnia tez, taka biegunka PDP i nadrabia się mycie/p RT ysznic za kilka tygodni
09 listopada 2017 18:53 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Tylko to zwiększa prace koordynatora na miejscu, wygodniej jest " do uzgodnienia" i bedzie co kto tam za co uwaza:mycie podlogi:, drobne prace, blabla

Tak, wygodniej pozostawic do uzgodnienia.
09 listopada 2017 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
PDP ma być czysty , zadbany najedzony , w pomieszczeniach z których korzystamy ma być czysto , nie da się tego określić w jakiej częstotliwości i przestrzeni czasu to ma być wykonane ,
09 listopada 2017 19:01 / 7 osobom podoba się ten post
My mamy pdp o rożnym stanie samodzielności i jeszcze demencyjnych ... Skonstruować taką kartę można w przybliżeniu i z takich kart korzystają ci co pracują na umowę z rodziną...Koleżanka miała 6,5 godziny dziennie pracy i prawie całą niedziele wolną. Inne czynności, które się wykonało, opiekun prawny pdp podpisze, lub nie ... Jak podpisze to będzie musiał dodatkowo zapłacić.
09 listopada 2017 19:06 / 3 osobom podoba się ten post
cien

PDP ma być czysty , zadbany najedzony , w pomieszczeniach z których korzystamy ma być czysto , nie da się tego określić w jakiej częstotliwości i przestrzeni czasu to ma być wykonane ,

Da sie.Sniadanie, obiad , podwieczorek i kolacja codziennie, odkurzanie i mycie podlog raz w tygodniu, podlewanie kwiatow raz w tygodniu.
09 listopada 2017 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Jesli chodzi o apel do firm.
Wiem,że mnie teraz poniosło,wiem,że nigdy tak nie będzie ale ...........
Dlaczego firmy nie stosują tego co jest sprawdzone na niemieckim rynku opieki ?
O co chodzi ? O zwykły plan zabiegów i czynności u pacjenta jakie posiadaja firmy niemieckie,niemieckie szpitale itp.
Rzecz prosta,praktyczna i nie pozostawia watpliwości co i kto ma zrobic.Wszystko co ma być wykonane i bedzie zapłacone na rzecz podopiecznego umieszczone jest w tabelkach.Mycie glowy wtedy a wtedy,kąpiel w dniu,itd.itp
Nie ma problemu z zakresem obowiazków.Nie ma problemów ze coś sie dodaje do obowiązków.Jadąc na miejsce wykonywania zlecenia masz taka karte i wiesz co bedziesz robić.Kopie tej karty ma rodzina i też wie co bedzie zrobione bo za to zaplacili.Za to czego nie zapłacili nie beda mogli oczekiwać ze zostanie zrobione.
Mój apel do firm jest następujący.
Prosze wprowadzic takie karty !!!!!!!!!!!

Nie, nie poniosło Cie:) Uważam,że jest to bardzo zdrowe podejście do pracy....no, może czasami potrzeba troche wiecej elastyczności:):)
09 listopada 2017 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale ramy można określić, batalie się toczą często o mycie okien , sprzątanie , ogrody, pielęgnacja ogólnie, rozkład dnia tez, taka biegunka PDP i nadrabia się mycie/p RT ysznic za kilka tygodni:kapiel:

Problem w tym, ze my oficjalnie nie myjemy, tylko pomagamy.