Pochwalijki 5

07 marca 2018 20:45 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalę się,że właśnie zarobiłam pierwszą kaskę na wypełnianiu ankiet internetowych.Niedużo 52zł80 gr,ale zawsze:)
07 marca 2018 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się,że właśnie zarobiłam pierwszą kaskę na wypełnianiu ankiet internetowych.Niedużo 52zł80 gr,ale zawsze:)

A ile czasu przy tym spędziłaś?
07 marca 2018 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
Geronimo

A ile czasu przy tym spędziłaś?:-)

Czy ja wiem,niewiele.Wrzucają mi na pocztę te ankiety ,jak się nudzę to wypełniam.Sama kiedyś byłam ankieterem:)Lubię to:)
07 marca 2018 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Czy ja wiem,niewiele.Wrzucają mi na pocztę te ankiety ,jak się nudzę to wypełniam.Sama kiedyś byłam ankieterem:)Lubię to:)

mam nadzieje ze to taki zapasowy adres e-mail
07 marca 2018 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

mam nadzieje ze to taki zapasowy adres e-mail

Tak,mam 3:)
07 marca 2018 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalę się,że właśnie zarobiłam pierwszą kaskę na wypełnianiu ankiet internetowych.Niedużo 52zł80 gr,ale zawsze:)

Dawaj namiar na te ankiety. Kazdy grosz wazny. 
07 marca 2018 21:23
Dusia1978

Dawaj namiar na te ankiety. Kazdy grosz wazny. :zakupy w sieci:

07 marca 2018 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Wczoraj pisałam,że moja R.jest chora i ma wystawione skierowanie do szpitala.Pochwalam się!!!Obie z moja podopieczną zwyciężyłyśmy!!!.Skierowanie do archiwum!.Podopieczną wyciągnęłam z łóżka.Wolniutko,ale samodzielnie przy balkoniku do łazienki(w mojej asyście,oczywiście).Toaleta,ubieranie,to ja,ale bez problemów.Potem samodzielnie do kuchni.Tu już moja pomoc była potrzebna-nakarmiłam i po śniadaniu do wypoczynkowego.Teraz śpi w fotelu.Najważniejsze,że nie w łóżku.I mogę sobie pogratulować HELENA JESTEŚ WIELKA.:radosc1:

Ale dlaczego do archiwum??
 
07 marca 2018 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Ale dlaczego do archiwum??
 

Zostawiłam sobie na pamiątkę-moje archiwum.Podopieczna jest na chodzie,ale muszę z Nią pracować.Właściwie,to nie muszę,ale chcę aby trochę lepiej funcjonowała.Demencja namieszała.Nie chcę się chwalić,ale Niemcy są pełni podziwu jak sobie radzę.Ja również jestem zaskoczona z postępów.
07 marca 2018 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Zostawiłam sobie na pamiątkę-moje archiwum.Podopieczna jest na chodzie,ale muszę z Nią pracować.Właściwie,to nie muszę,ale chcę aby trochę lepiej funcjonowała.Demencja namieszała.Nie chcę się chwalić,ale Niemcy są pełni podziwu jak sobie radzę.Ja również jestem zaskoczona z postępów.

W pochwalijkach jesteś, to się chwal. Nie ma powodu, żeby siebie nie chwalić, jak jest czym. 
Dobra Praca zawsze się opłaca i przynosi efekty.
07 marca 2018 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

W pochwalijkach jesteś, to się chwal. Nie ma powodu, żeby siebie nie chwalić, jak jest czym. 
Dobra Praca zawsze się opłaca i przynosi efekty.

Dziękuję.Nawet nie wiedziałam,że mam takie umiejętności.Trochę się nagadam,ale jest lepiej.
07 marca 2018 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
ok ,tez sie pochwalę,syn pdp stwierdził cyt.nikt tak jak ja i kolega ,który był wcześniej nie potrafił dobrze umyć doopy pdp,
07 marca 2018 23:06 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

ok ,tez sie pochwalę,syn pdp stwierdził cyt.nikt tak jak ja i kolega ,który był wcześniej nie potrafił dobrze umyć doopy pdp,:-)

Tak długo będziesz mnie zaczepiać,aż usłyszysz wiązankę serdecznych życzeń.I nikt ci tego nie zdejmie.
07 marca 2018 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Tak długo będziesz mnie zaczepiać,aż usłyszysz wiązankę serdecznych życzeń.I nikt ci tego nie zdejmie.:nie wolno:

nie zaczepiam ,naprawde wczoraj pdp znowu miał srakę,i wieczorem przy przebieraniu i myciu usłyszałem taka pochwałę
07 marca 2018 23:12
maras1

nie zaczepiam ,naprawde wczoraj pdp znowu miał srakę,i wieczorem przy przebieraniu i myciu usłyszałem taka pochwałę:-)

:puk w leb: