Pochwalijki 5

21 lutego 2022 23:10 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Hmm, nie wiem czy to powod do chwalenia sie, ale  wyslalam swoja aplikacje do szwajcarskiej firmy.Narazie jestem tylko ciekawa, jak to wyglada od strony organizacyjnej, jakie dlugie zlecenia no I musze podszkolic bardziej niemiecki I angielski. Pozyjemy, Zobaczymy. Do odwaznych to ja raczej nie naleze... 

Pierwszy krok już zrobiłaś a to odwaga, powodzenia 
21 lutego 2022 23:31 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Hmm, nie wiem czy to powod do chwalenia sie, ale  wyslalam swoja aplikacje do szwajcarskiej firmy.Narazie jestem tylko ciekawa, jak to wyglada od strony organizacyjnej, jakie dlugie zlecenia no I musze podszkolic bardziej niemiecki I angielski. Pozyjemy, Zobaczymy. Do odwaznych to ja raczej nie naleze... 

E tam.  Jakiej to odwagi potrzeba, aby jechać na rozmowę kwalifikacyjną? Nie wiem do jakiej firmy aplikowałas, ale w Pflegehilfe potrzebują ludzi. Niedawno kontaktowali się ze mną w tej sprawie kilka razy. Gdzies tam jeszcze u nich w bazie jestem, mimo, że prosiłam aby mnie od siebie "wypisali " :) . Poradzisz sobie, a system wyjazdów nie jest jakiś szczególnie skomplikowany.
21 lutego 2022 23:36 / 6 osobom podoba się ten post
Jak się zaczęlismy chwalić, to ja też. Dziś miałam wstępną rozmowę, nie kwalifikacyjną, lecz ustalającą metody promocji i ustalanie tzw. targetu , ale w branży IT. Związane to jest z moim hobby. Dobra odskocznia i interesująca dla mnie- no i teraz jakiś  dodatkowy zarobek na horyzoncie, bo i fuszka techniczna wpadła. Więcej nie napiszę, aby nie zapeszyć, ale protestować na taką kolej rzeczy nie będę. Jeśli się coś lubi i wykonuje z sercem-kręci się samo :) Jeszcze tak daleko z marzeniami nie frunę, ale może się i wykręci. Mam kibiców wśród synów, męża a i tutaj szef i dziadkowie tez popierają. Mam teraz pełne ręce roboty-co lubię :) 
21 lutego 2022 23:48 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

E tam.  Jakiej to odwagi potrzeba, aby jechać na rozmowę kwalifikacyjną? Nie wiem do jakiej firmy aplikowałas, ale w Pflegehilfe potrzebują ludzi. Niedawno kontaktowali się ze mną w tej sprawie kilka razy. Gdzies tam jeszcze u nich w bazie jestem, mimo, że prosiłam aby mnie od siebie "wypisali " :) . Poradzisz sobie, a system wyjazdów nie jest jakiś szczególnie skomplikowany.

Ohoho, Bohaterka ?
Łatwo Ci mówić jak już wsionkłaś w ten Szwajc ?. Dziewczyny, które robią podchody,to każdy  krok do przodu je  cieszy. A że nie ma się czego bać, to fakt. Nawet jeśli się nie uda od razu, to przecież i tak nic nie stracą-w Szwajcarii przecież jeszcze nie były, a pracę w Niemczech mają. 
Ps 
Zarobiona chyba jesteś ostatnio, rzadko zagladasz tutaj?
22 lutego 2022 00:01 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ohoho, Bohaterka ?
Łatwo Ci mówić jak już wsionkłaś w ten Szwajc ?. Dziewczyny, które robią podchody,to każdy  krok do przodu je  cieszy. A że nie ma się czego bać, to fakt. Nawet jeśli się nie uda od razu, to przecież i tak nic nie stracą-w Szwajcarii przecież jeszcze nie były, a pracę w Niemczech mają. 
Ps 
Zarobiona chyba jesteś ostatnio, rzadko zagladasz tutaj?

Jest tak jak piszesz.A ze mnie żadna bohaterka- iles tam lat temu wziełam i pojechałam na rozmowę i już. Nie stresowałam się jakoś specjalnie. Zresztą i tak wyjechałam pierwszy raz z calkiem inną firmą. Dziewczyny mają juz ogolne doswiadczenie w opiece.Wiedzą na co zwracać uwagę, czego się wystrzegac, to szkoda czasu na denerwowanie się. Chyba , ze to ekscytacja w perspektywie eksplorowania obszarów jeszcze nieznanych. 
A ja faktycznie-zarobiona jestem. Sprawy nabrały tempa szczególnie na jednej płaszczyźnie. 
22 lutego 2022 00:07 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest tak jak piszesz.A ze mnie żadna bohaterka- iles tam lat temu wziełam i pojechałam na rozmowę i już. Nie stresowałam się jakoś specjalnie. Zresztą i tak wyjechałam pierwszy raz z calkiem inną firmą. Dziewczyny mają juz ogolne doswiadczenie w opiece.Wiedzą na co zwracać uwagę, czego się wystrzegac, to szkoda czasu na denerwowanie się. Chyba , ze to ekscytacja w perspektywie eksplorowania obszarów jeszcze nieznanych. 
A ja faktycznie-zarobiona jestem. Sprawy nabrały tempa szczególnie na jednej płaszczyźnie. 

Chyba się domyślam co to za płaszczyzna tak Ciebie zajmuje ?
Tym bardziej dobrze Ciebie tu widzieć od czasu do czasu 
22 lutego 2022 00:10 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Chyba się domyślam co to za płaszczyzna tak Ciebie zajmuje ?
Tym bardziej dobrze Ciebie tu widzieć od czasu do czasu 

Napisałam wyżej :) Trafił sie promotor , do roboty zagonił :) Ale nikt się nie skarży. Wręcz przeciwnie-pod fachowym okiem można się wiele nauczyć. Zobaczymy jak to się rozwinie. Na razie własnie ta ekscytacja mnie trzyma 
22 lutego 2022 00:14 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Napisałam wyżej :) Trafił sie promotor , do roboty zagonił :) Ale nikt się nie skarży. Wręcz przeciwnie-pod fachowym okiem można się wiele nauczyć. Zobaczymy jak to się rozwinie. Na razie własnie ta ekscytacja mnie trzyma :-)

Teraz doczytałam. Powodzenia ?
22 lutego 2022 10:30 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Hmm, nie wiem czy to powod do chwalenia sie, ale  wyslalam swoja aplikacje do szwajcarskiej firmy.Narazie jestem tylko ciekawa, jak to wyglada od strony organizacyjnej, jakie dlugie zlecenia no I musze podszkolic bardziej niemiecki I angielski. Pozyjemy, Zobaczymy. Do odwaznych to ja raczej nie naleze... 

Brawo????
22 lutego 2022 22:37 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak się zaczęlismy chwalić, to ja też. Dziś miałam wstępną rozmowę, nie kwalifikacyjną, lecz ustalającą metody promocji i ustalanie tzw. targetu , ale w branży IT. Związane to jest z moim hobby. Dobra odskocznia i interesująca dla mnie- no i teraz jakiś  dodatkowy zarobek na horyzoncie, bo i fuszka techniczna wpadła. Więcej nie napiszę, aby nie zapeszyć, ale protestować na taką kolej rzeczy nie będę. Jeśli się coś lubi i wykonuje z sercem-kręci się samo :) Jeszcze tak daleko z marzeniami nie frunę, ale może się i wykręci. Mam kibiców wśród synów, męża a i tutaj szef i dziadkowie tez popierają. Mam teraz pełne ręce roboty-co lubię :) 

IT? Szacuneczek, nie wiedziałam, że i takie zainteresowania mamy w grupie 
23 lutego 2022 07:29 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

IT? Szacuneczek, nie wiedziałam, że i takie zainteresowania mamy w grupie :-)

Tak już jest Mario, że każdy przykłada ucho do miejsc najbardziej dla niego ciekawych ;)
23 lutego 2022 07:55 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Na pewno zwrócę się do Nich o poradę i wsparcie :-)

O każdej porze dnia i nocy...dzwoń.
23 lutego 2022 08:01 / 6 osobom podoba się ten post
To i ja się  pochwalę...syn PDP  funduję  mi bilet  dzienny żeby  porajziwać po Szwajcarii!! Pojadę  do Lugano...wloskie  klimaty.Termin do ustalenia 
23 lutego 2022 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

To i ja się  pochwalę...syn PDP  funduję  mi bilet  dzienny żeby  porajziwać po Szwajcarii!! Pojadę  do Lugano...wloskie  klimaty.Termin do ustalenia :upup:

23 lutego 2022 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

To i ja się  pochwalę...syn PDP  funduję  mi bilet  dzienny żeby  porajziwać po Szwajcarii!! Pojadę  do Lugano...wloskie  klimaty.Termin do ustalenia :upup:

Byłam tam jesienią. Cudnie jest, bajkowo . Chyba najlepiej tam pojechać jak juz będzie dość ciepło, a wiosna będzie w rozkwicie.