Na wyjeździe 39

17 października 2017 21:18 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

A ja po wyrwanym zębie taryfę ulgową miałam.Syn sam babcię podciągał w łóżku,a wieczorem przyjechała synową na wieczorne mycie Pdp ,żebym ja nie musiała jej w łóżku przewracać ,bo jednak waży sporo.No i dowiedziałam się ,że ja to przecież rodzina .dobre.:wysmiewa:

Ale taka uboga krewna z prowincji czy jak? 
17 października 2017 21:22 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale taka uboga krewna z prowincji czy jak? :-)

Chanelem też zapachnę,więc nie taka uboga.Ale niech oni mi dadzą święty spokój i będzie git.Chyba od nich nie odstaję .
17 października 2017 21:25 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Chanelem też zapachnę,więc nie taka uboga.Ale niech oni mi dadzą święty spokój i będzie git.Chyba od nich nie odstaję .

Mnie o traktowanie bardziej chodziło Tereniu a nie stan posiadania ( czyżby sławetna 5? ) czyli z dobrodusznością czy wyniośle?
17 października 2017 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Mnie o traktowanie bardziej chodziło Tereniu a nie stan posiadania ( czyżby sławetna 5? :-)) czyli z dobrodusznością czy wyniośle?

Ja starej daty więc 5 .A z tą rodziną ,to ona całkiem poważnie i dobrodusznie mówiła.
Szanujmy się profesjonalnie i uczciwie i to mi wystarczy.Rodzinę to mam w Polsce,ale miłe to było.
17 października 2017 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ja starej daty więc 5 .A z tą rodziną ,to ona całkiem poważnie i dobrodusznie mówiła.
Szanujmy się profesjonalnie i uczciwie i to mi wystarczy.Rodzinę to mam w Polsce,ale miłe to było.

No i git. z tą rodziną,ale ,że Ty starej daty!!??? Ty tylko takich perfum używasz.
17 października 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

No i git. z tą rodziną,ale ,że Ty starej daty!!??? Ty tylko takich perfum używasz.:-)

Lubię 5 ,zawsze mam.Chyba sentyment .A tak to Este Lauder  Biała Linia.
17 października 2017 21:45 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Lubię 5 ,zawsze mam.Chyba sentyment .A tak to Este Lauder  Biała Linia.

Używam kremów tej firmy,ale nigdy nie zwracałam uwagi na perfumy z Este, zaintrygowałaś mnie...a to na pewno linia a nie lilia?
17 października 2017 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
White Line też używam długo i też mam zawsze .Jakoś ciężko mnie przekonać do nowych zapachów.
17 października 2017 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Używam kremów tej firmy,ale nigdy nie zwracałam uwagi na perfumy z Este, zaintrygowałaś mnie...a to na pewno linia a nie lilia?

A widzisz ,to muszę inne kosmetyki zobaczyć.
18 października 2017 12:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzisiaj zadzwoniono do mnie z agencji, w której pracowałam z zapytaniem czy mogą podać mój numer telefonu opiekunce, która jest obecnie u babci jędzy. Domyśliłam się, że kobieta ma już serdecznie dosyć pdp, a jest tam zaledwie piąty dzień. Zadzwoniła do mnie i umówiłyśmy się na dłuższą rozmowę, Powiedziała mi tylko, że swój dalszy pobyt uzależniła od tego czy agencja udostepni jej mój numer . Nawet nie sądziłam, że sprawy tak daleko zaszły. Myślę, że po moim odejściu babcia jest jeszcze gorsza niż była.
18 października 2017 12:17 / 5 osobom podoba się ten post
Rozmowa będzie krótka,tylko jedno zdanie : Bierz nogi za pas dziewczyno
18 października 2017 12:54 / 6 osobom podoba się ten post
Alina

Dzisiaj zadzwoniono do mnie z agencji, w której pracowałam z zapytaniem czy mogą podać mój numer telefonu opiekunce, która jest obecnie u babci jędzy. Domyśliłam się, że kobieta ma już serdecznie dosyć pdp, a jest tam zaledwie piąty dzień. Zadzwoniła do mnie i umówiłyśmy się na dłuższą rozmowę, Powiedziała mi tylko, że swój dalszy pobyt uzależniła od tego czy agencja udostepni jej mój numer . Nawet nie sądziłam, że sprawy tak daleko zaszły. Myślę, że po moim odejściu babcia jest jeszcze gorsza niż była.

Alinko .Broń cię panie Boże ,żebyś się dała namówić na powrót do babci jędzy.Never.Niech ją dzieci pilnują ,jak nikt jej nie pasuje.
A kobiety szkoda która tam jest,no ale musi się bronić sama.
18 października 2017 13:09 / 3 osobom podoba się ten post
A u mnie przepaliła się zupa-krem z dyni. Sama , nie brałam w tym udziału i nawet nie było mnie w pobliżu. Spuściłam dranię tylko na chwilę z oka
18 października 2017 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

Dzisiaj zadzwoniono do mnie z agencji, w której pracowałam z zapytaniem czy mogą podać mój numer telefonu opiekunce, która jest obecnie u babci jędzy. Domyśliłam się, że kobieta ma już serdecznie dosyć pdp, a jest tam zaledwie piąty dzień. Zadzwoniła do mnie i umówiłyśmy się na dłuższą rozmowę, Powiedziała mi tylko, że swój dalszy pobyt uzależniła od tego czy agencja udostepni jej mój numer . Nawet nie sądziłam, że sprawy tak daleko zaszły. Myślę, że po moim odejściu babcia jest jeszcze gorsza niż była.

Podejrzewam, że kobitka skarży się do firmy i pyta, czy ktoś tam wytrzymał z tą Heksą dłuzej niż tydzień. Firma pewnie odpowiedziała, że ależ oczywiście, że tak, Pani Alinka. Teraz kobitka chce się dowiedzieć, jak Tobie się to udało Alinko. Swoją drogą, to czy ta kobieta ma jakąs rodzinę? Przecież skoro jest takim wampirem, to powinni oddać ją do Heimu, skoro jej nie odpowiada pobyt we własnym domu z pomocą domową w postaci opiekunki. Nie do wiary po prostu.
Sama widzisz Alinko, że są mili PDP i wcale nie trzeba znosić jakiejś toksycznej osoby. Teraz masz miłą podopieczną i kolejna niezwykle miła, czeka na Ciebie.
Czy jędza ma dzieci? Ktoś się interesuje nią?
18 października 2017 13:54 / 1 osobie podoba się ten post
hagia

Dobre :))))

Hagia, czytałaś moją odpowiedź na Twojego posta w "Szukam koleżanki"??