Na wyjeździe 39

19 października 2017 10:19 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

W dzień się je...a w nocy się konsumuje( jak kobietka ok)...:smiech3:

W nocy to się śpi.
19 października 2017 10:24
Alaska

W nocy to się śpi.

Akurat, Ty dała byś spać temu obok...wierzę bo muszę...
19 października 2017 10:26 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Akurat, Ty dała byś spać temu obok...wierzę bo muszę...:yahoo:

Skoro musisz.
19 października 2017 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ząbki trzecie były i się...wybyły...coś ktoś kombinuje jak koń pod górę...a Ty za pracę się weź a nie za myśli o robocie...
19 października 2017 12:21 / 5 osobom podoba się ten post
Ide na rower.Ciekawe o czym będzie jak wrócę.Pościel,tusz do rzęs,oczyszczacz czy farma? To już było.A przecież jeszcze tyle rzeczy niezbędnych opiekunce jest...
19 października 2017 19:23 / 9 osobom podoba się ten post
magdzie

Zaraz wsiadam na rumaka i pognam po chleb dla dziadka , a przy okazji mam kupic 3( trzy) amerykany , dziadek ma dzis gest .Smiem twierdzic , ze wygral w totka 8 tys., ale siedzi cicho , bo boi sie , ze zawolam z wygranej 10%.)))


Alez ty glupia i naiwna jestes , myslalas , ze dziadek kazal kupic 3 amerykany , bo przyjdzie syn , skosi trawnik i wypijecie sobie kawke zaryzajac amerykancem))), nic bardziej mylnego.Amerykanow nie bylo( na szczescie), a dziadek po moim powrocie powiedzial  : Szkoda, ze nie bylo , bo one dlugo moga polezec
19 października 2017 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie


Alez ty glupia i naiwna jestes , myslalas , ze dziadek kazal kupic 3 amerykany , bo przyjdzie syn , skosi trawnik i wypijecie sobie kawke zaryzajac amerykancem))), nic bardziej mylnego.Amerykanow nie bylo( na szczescie), a dziadek po moim powrocie powiedzial  : Szkoda, ze nie bylo , bo one dlugo moga polezec:wysmiewa::lol3::lol3:

  
19 października 2017 19:29 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Takie okragle ciastka , pol polewy czekoladowej , pol bialej ))

No ,aż dzisiaj specjalnie przegląd zrobiłam w piekarni i wyczaiłam te twoje amerykany.U mnie takie same jak piszesz.
19 października 2017 20:19 / 8 osobom podoba się ten post
Don Carlos Verdiego na Arte zaczyna się właśnie.
Reżyser K. Warlikowski
Jest to live otwarcie tego  sezonu opery paryskiej.
19 października 2017 20:27 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

No ,aż dzisiaj specjalnie przegląd zrobiłam w piekarni i wyczaiłam te twoje amerykany.U mnie takie same jak piszesz.

Są i u mnie byłam w cukierni a tu magdzine amerykany leżą ha ha ,pewnie w ogóle bym nie zwrocila uwagi na nie
Ale i tak kupiłam kruche z wiśniami
19 października 2017 20:45 / 6 osobom podoba się ten post
Marta2

Ide na rower.Ciekawe o czym będzie jak wrócę.Pościel,tusz do rzęs,oczyszczacz czy farma? To już było.A przecież jeszcze tyle rzeczy niezbędnych opiekunce jest...

Jeszcze tez kaloszki. I blogi kulinarne. W tych ostatnich gustuje bardzo nasza Tala.
19 października 2017 20:52 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jeszcze tez kaloszki. I blogi kulinarne. W tych ostatnich gustuje bardzo nasza Tala.

Porcelanowe nocniki,hi hi hi
19 października 2017 20:56 / 10 osobom podoba się ten post
kasia63

Porcelanowe nocniki,hi hi hi

Tak. Niedlugo zaczna reklamowac szamba przydomowe. Ekologiczne. To na wypadek gdyby nasi podopieczni mieli gowniany problemik. ;)
19 października 2017 20:58 / 12 osobom podoba się ten post
magdzie


Alez ty glupia i naiwna jestes , myslalas , ze dziadek kazal kupic 3 amerykany , bo przyjdzie syn , skosi trawnik i wypijecie sobie kawke zaryzajac amerykancem))), nic bardziej mylnego.Amerykanow nie bylo( na szczescie), a dziadek po moim powrocie powiedzial  : Szkoda, ze nie bylo , bo one dlugo moga polezec:wysmiewa::lol3::lol3:

Ha ha! Na mojej obecnej szteli wszystko tak długo leży, że aż od tego leżenia zaczyna się podnosić. Tylko patrzeć, jak samo wyjdzie, a przedtem uzyska pesel, bo to juz nowe życie powstaje.
Trzymajcie kciuki za mój biedny żołądek.
19 października 2017 20:59 / 7 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ha ha! Na mojej obecnej szteli wszystko tak długo leży, że aż od tego leżenia zaczyna się podnosić. Tylko patrzeć, jak samo wyjdzie, a przedtem uzyska pesel, bo to juz nowe życie powstaje. :wymiotuje:
Trzymajcie kciuki za mój biedny żołądek. :modlitwa:

Jesli nie zacznie do Ciebie wolac "Mamo" to niech powstaje. Zawsze to jakies towarzystwo ;))