Na wyjeździe 39

12 grudnia 2017 23:05 / 12 osobom podoba się ten post
Dla zainteresowanych: przed dwiema minutami akcja porodowa zakończyła się sukcesem. Wagi ani wielkości obiektu nie znam,za to konsystencja znana mi z opowiadania. Rodzic czuje się dobrze.
12 grudnia 2017 23:25 / 10 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dla zainteresowanych: przed dwiema minutami akcja porodowa zakończyła się sukcesem. Wagi ani wielkości obiektu nie znam,za to konsystencja znana mi z opowiadania. Rodzic czuje się dobrze.:smiech3:

Zdradź chociaż "pcię": Brajanek to czy Dżesika.
13 grudnia 2017 15:51 / 7 osobom podoba się ten post
Łoo matko, moja zmienniczka przyjedzie już !!! W piątek rano, a ja dopiero we wtorek rano wyjeżdżam. 
13 grudnia 2017 16:07 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara48

Łoo matko, moja zmienniczka przyjedzie już !!! W piątek rano, a ja dopiero we wtorek rano wyjeżdżam. 

Nie wyczytałam, czy Ty się cieszysz , czy nie  ?
Nie ma to żadnego związku, ale ja cieszyłabym się ogromnie 
13 grudnia 2017 16:08 / 14 osobom podoba się ten post
Dziś do samych drzwi przyszła paczka do mnie z zagranicy tzn z Polski z zapasem liquidów i grzałek Pan Vaniliowy nadał zwykłym poleconym i tylko tydzień szła,dzięki temu pani vaniliowa już dziś będzie się świeżymi aromatami zaciągać aż do samego żołądka
13 grudnia 2017 16:28 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziś do samych drzwi przyszła paczka do mnie z zagranicy tzn z Polski z zapasem liquidów i grzałek :yahoo: Pan Vaniliowy nadał zwykłym poleconym i tylko tydzień szła,dzięki temu pani vaniliowa już dziś będzie się świeżymi aromatami zaciągać aż do samego żołądka :fajnie:

Niech uważa na przeciągi 
13 grudnia 2017 16:32 / 12 osobom podoba się ten post
Moja zmienniczka przyjeżdża w piątek rano a ja późnym wieczorem wyjeżdżam. Dobra z niej dziewczyna i już jej dawno wybaczylam drobne " niedociągnięcia " jakie tu zastałam ale ja też nie jestem taką pedantką. Najbardziej mnie cieszy, że odżywia się zdrowo ( to co mnie tak wkurzalo ) i nie muszę żadnych ciast piec na jej powitanie ani specjalnego obiadu " wydawac " bo ona je tylko określone produkty, które na początek przywozi ze sobą a później córka jej paczkę przysyla.....W przypływie radości kupiłam jej torbę płatków owsianych, które lubi.
13 grudnia 2017 17:17 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Nie wyczytałam, czy Ty się cieszysz :welcome:, czy nie :chowa sie: ?
Nie ma to żadnego związku, ale ja cieszyłabym się ogromnie :bravo::yahoo::upup::oklaski:

Cieszę się że mam zmienniczkę, ale dlaczego tak wcześnie, tyle dni z o obcymi ludzmi. 
13 grudnia 2017 18:34 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Łoo matko, moja zmienniczka przyjedzie już !!! W piątek rano, a ja dopiero we wtorek rano wyjeżdżam. 

Bosze.Po co tak szybko.?Cztery dni co tam tyle przekazywać.Jeszcze jak jakaś fajna kobita się trafi to ok.Gorzej jak maruda będzie.
13 grudnia 2017 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Cieszę się że mam zmienniczkę, ale dlaczego tak wcześnie, tyle dni z o obcymi ludzmi. 

Która z Was, w tym czasie wspólnego przebywania pracuje?
13 grudnia 2017 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
Ja byłam kiedyś w Ulm, cztery dni ze stala opiekunka, szalony czas, Magda PDP do mercedesa i w świat, mogę tak częściej
13 grudnia 2017 19:20 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Bosze.Po co tak szybko.?Cztery dni co tam tyle przekazywać.Jeszcze jak jakaś fajna kobita się trafi to ok.Gorzej jak maruda będzie.

To działa w obie strony ...niestety . Bywałam po dwa, dwa i pół dnia na " wymianach " ....ja miałam dość , kiedy przejmowałam i zmienniczka również . Kazdy z nas chce zdać sztelę i jechać spokojnie do domku i tak samo ta co przyjmuje ...chciałaby pracować bez czyjegoś oddechu na plecach , czy patrzenia na ręce .... Cztery dni to bardzo , bardzo długo dla jednej , czy drugiej strony .
13 grudnia 2017 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja byłam kiedyś w Ulm, cztery dni ze stala opiekunka, szalony czas, Magda PDP do mercedesa i w świat, mogę tak częściej:dwa piwa:

PDP -a miała na imię Magda , czy opiekunka Magda wyruszała z PDN-ą w swiat tym mercedesem ?
13 grudnia 2017 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

PDP -a miała na imię Magda , czy opiekunka Magda wyruszała z PDN-ą w swiat tym mercedesem ?:zaklopotanie:

Opiekunka Magda mandat za mandatem
13 grudnia 2017 20:07 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Opiekunka Magda:ferrari: mandat za mandatem

Ty z nią też , tym mercedesem podopiecznych ? Jakoś tak skrótowo piszesz  i dalej nie wiem, co Ci się tak mocno podobało ?