Na wyjeździe 39

11 grudnia 2017 19:45 / 9 osobom podoba się ten post
Powoli poznaje sasiadow z naszego bloku.
Dzisiaj na ten przyklad poznalam pania W. Tak polowicznie. Znamy sie ze slyszenia.
Lapnelam parasol i zbieglam po schodach (gimnastyka dla zdrowotnosci), zeby wyprowadzic autko z garazu i ustawic na miejscu dla odwiedzajacych. Ekipa "szambonurkow" cos tam kombimowala pod blokiem, ale sie o nich nie potknelam. Wrocilam szczesliwa pod drzwi wejsciowe i ...zamkniete byly, bo sie zatrzasnely skubane a ja klucza w kieszeni nie znalazlam. Jak te zarazy sie wymknely tego nie wiem. No nic. Zaczelam czytac te nazwiska. Potem naciskalam po kolei guziki domofonow i nasluchiwalam. Pani W byla w domu i zaczela ze mna konwersacje. Jaka mila kobieta I teraz nie wiem czy ja juz tak wielkie postepy zrobilam w tym mieleniu ozorem po niemiecku, czy tylko pani nad wyraz uprzejma byla, ale otworzyla mi. A potem radosnie i w podskokach pobieglam na to moje IV pietro i dogadalam sie z moja pania przez drzwi, bo kiedy ja zamelduje, ze lece wyciagac bryke, to ona zaraz tup, tup i na fotelu pod drzwiami czeka. Otworzyla i obylo sie bez stresu
11 grudnia 2017 19:52 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Noo, udzielam lekcji obsługi komputera. Jak pdp się podszkoli to będę miała więcej spokoju. Może mnie szlag nie trafi :lol1: Dla ciekawskich podaję, że lekcji udzielam nieodpłatnie.

No to zyczę wytrwałości Mysiu,miałam już taką uczennicę 85-letnią i ledwie zniosłam te kursy ... 
11 grudnia 2017 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć koleżanki, potrzebuję waszej pomocy______________ktoś tu tak pięknie kiedyś wychwalał tabletki czy coś podobnego przy menopauzie ? Pomoże któraś,bo nie mogę wyszukać, wpisuję co mi do głowy przychodzi i nic ? Nie wiem,czy to nie było coś z DM ?
11 grudnia 2017 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

No to zyczę wytrwałości Mysiu,miałam już taką uczennicę 85-letnią i ledwie zniosłam te kursy ... 

Łatwo nie jest ale moja pdp jest młodsza o tej Twojej. Damy radę  
11 grudnia 2017 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
ania37

Cześć koleżanki, potrzebuję waszej pomocy______________ktoś tu tak pięknie kiedyś wychwalał tabletki czy coś podobnego przy menopauzie ? Pomoże któraś,bo nie mogę wyszukać, wpisuję co mi do głowy przychodzi i nic ? Nie wiem,czy to nie było coś z DM ?

Może o te chodzi?
https://www.apo-discounter.pl/doppelherz-aktiv-meno-tabletki-na-objawy-menopauzy-p-23964.html?add_voucher_advanced_code=VERSAND2017&gclid=EAIaIQobChMIlunlttqC2AIVWWQZCh1UKgA2EAQYBCABEgJjTvD_BwE&gclsrc=aw.ds
W  DM jest spory wybór ,tam sa suplementy najczęściej alfabetycznie ułożone,szukaj MENO coś tam albo SOYA coś tam ,te powyżej są z soją,ale są tez bez.
11 grudnia 2017 20:50 / 4 osobom podoba się ten post
To ostatnio zakupiłam tutaj w aptece.
11 grudnia 2017 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
To nie dla mnie, ktoś mnie się pytał już 2 x a ja znaleźć nie mogę co to było.
11 grudnia 2017 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

To nie dla mnie, ktoś mnie się pytał już 2 x a ja znaleźć nie mogę co to było.

Ale bardziej polecam Climea forte,ale to kupuję w Polsce ,tym razem zapomniałam zabrać.
11 grudnia 2017 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To ostatnio zakupiłam tutaj w aptece.

Te są w Dm wczoraj koleżanka kupowała
11 grudnia 2017 21:04 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To ostatnio zakupiłam tutaj w aptece.

Dni mi się pomyliły w Sobote byłyśmy w Dm kupowała koleżanka koszt 6,90 i też soję ale inna firma za 3.70 jej to pomaga bardzo
11 grudnia 2017 21:07 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Dni mi się pomyliły w Sobote byłyśmy w Dm kupowała koleżanka koszt 6,90 i też soję ale inna firma za 3.70 jej to pomaga bardzo:-)

Mnie akurat ,przy okazji realizacji recepty dla Pdp ,zakupiła córka zarządzająca ,a cena identyczna ok.7 euro.
11 grudnia 2017 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Dni mi się pomyliły w Sobote byłyśmy w Dm kupowała koleżanka koszt 6,90 i też soję ale inna firma za 3.70 jej to pomaga bardzo:-)

Malina mogłabyś zapytać koleżanę co to było ? Ewentualnie fotkę wkleić ?
11 grudnia 2017 21:20 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Malina mogłabyś zapytać koleżanę co to było ? Ewentualnie fotkę wkleić ?

https://www.apo-discounter.pl/dla-mamy-menopauza-c-260_505_507.html
Tu masz suplementy z kilku niemieckich firm,tych tanszych niż Doppel Herz.Dużo tego ,przejrzyj sama.O ile pamietam to w niektóych marketach też taka półka z suplementami jest.
11 grudnia 2017 21:26
ania37

Malina mogłabyś zapytać koleżanę co to było ? Ewentualnie fotkę wkleić ?

No przecież masz fotkę wyżej
11 grudnia 2017 21:29 / 2 osobom podoba się ten post
ania37

Malina mogłabyś zapytać koleżanę co to było ? Ewentualnie fotkę wkleić ?