Forum Dyskusyjne ›› Poznajmy się

Powitajki przy kawie 37

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Miałaś to zrobić dla mnie i 
    nie usuwać konta .
    Z kim będę pisała o naszym mieście.?Miałam tylko ciebie.
  • Nie czytam ostatnio wiele na forum, nie udzielam sie prawie, poza powitajkami i chyba nic nie straciłam, kiedy czytam Wasze niektóre posty. Ja tu byłam od początku napiętnowana za moje szczere wypowiedzi, zgodne z moimi odczuciami, przekonaniami i priorytetami..... i nie od strony moderacji, a od takich samych userów forum, jak ja. Nauczyło mnie to dystansu do często zajadłych dyskusji czyt. awantur. Czasem bywało, że mi się przysłowiowy nóż w kieszeni otwierał, jednak starałam się powstrzymać od komentarzy, bo każdy ma swoja prawdę i każdy czytający dany tekst może go inaczej rozumieć. Ja często czułam się totalnie nie zrozumiana, a moje dobre intencje były odbierane całkowicie opacznie.

Na dzisiaj życzę wszystkim miłego dnia w słonecznej aurze pogodowej, która od dzisiaj ogarnęła nasz region swiata. Mam dzisiaj Teilschicht i dlatego zajrzałam do Was wcześniej.
  • Dzień Dobry. Dzień dzisiaj piękny, słoneczny i kolorowy.
    Jedziemy dzisiaj z moją Pdp na kawę i ciasto. Mamy zaproszenie do kawiarenki. A tam jest duży wybór i smaczne.
    Dzisiaj 13 w piątek.
    To moja szczęśliwa data. 
    Pozdrowienia i spokojnego dnia życzę.
  • Witam Cię Zosiu. Miło, że jesteś.
  • Cześć Tereska. A ze mną nie chcesz????
  • Cześć Kobietka. Dobrze, że jesteś.
  • Czy mieszkasz w naszym mieście.?A gdzie w Polsce mieszkasz to może zechcę.
  • Serdecznie witam w piękny piątek , trzymastego .
  • Witam serdecznie kolezanki i kolegów
  • Cześć. No jestem. Póki co...
  • Bądż ,bądź.
  • Zechcesz. 
  • Przeprowadzi się;-)
  • Dzień dobry . Ale co z tego . Kiedy ja tęsknię za forum, za pracą ,za opiekuńczymi sprawami ......
    I doopa zimna . ale mam jeszcze nadzieję , która może i jest matką głupich, ale wszystkie dzieci kocha Co u was ? Bo u nas ciepło i przyjemnie, nawet jakby wiosennie ... jedynie ............ wolności mi /chyba/ brak . Ale buziaki tak czy siak zasyłam Wam.
  • Dzień dobry sie z Wami 
Wybierz stronę: