Betrojerinki - Reportaże o pracy opiekuńczej i (bez)nadziei

06 października 2017 17:36 / 4 osobom podoba się ten post
krymas148

Ale trochę mi to zajęło, zanim do tego doszłam. :)

Mnie tyz to zajmuje bom nerwowy czlowiek a tu trza byc cierpliwym bo pracujemy z chorymi. Se poklne po katach i tyle moje.
06 października 2017 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Ci, co piszą książki, wiedza przynajmniej, ze pisze się "nieudolna", a zdanie kończy kropka.
I jeszcze przecinków potrafią używać.

I ci, co książek nie piszą i pisać nie zamierzają, a gotować lubią, też o tym wiedzą.
06 października 2017 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Mnie tyz to zajmuje bom nerwowy czlowiek a tu trza byc cierpliwym bo pracujemy z chorymi. Se poklne po katach i tyle moje.

Nieraz też muszę .... poklnąć w duszy. :)
07 października 2017 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
08 października 2017 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dałam Ci plusa za to , że przy tym Twoim poście mogłam sobie poćwiczyć ....mówienie na bezdechu .Prośba  na przyszłść :  na klawiaturze jest taki znaczek - śmieszny ogonek ( taki fiutek w dół opuszczony ) toto nazywa się " przecinek " . Postaraj się chociaż raz kiedyś użyć tego ogonka - fiutka  . Lepiej będzie się Ciebie czytało . O byki ( czasem są ) nie zamartwiaj się ....przynajmniej będzie można se z czego  jaja porobić .

Ha, ha    Dobre.
08 października 2017 16:13
Misiek

Ci, co piszą książki, wiedza przynajmniej, ze pisze się "nieudolna", a zdanie kończy kropka.
I jeszcze przecinków potrafią używać.

Każdy może pisać książki :D Nie nastawiam się, po powrocie też zamówię.
08 października 2017 16:21 / 6 osobom podoba się ten post
Darko

Każdy może pisać książki :D Nie nastawiam się, po powrocie też zamówię.

Ja niczego nie będę zamawiać. Była już książka o Putzfrau. Szkoda by mi było pieniędzy na takie coś. Cały internet się roi od opowieści tego typu. Można poczytać na fejsie czy na stronach www.
Swego czasu zakupiłam Ukryte terapie Zięby i się rozczarowałam. Wolę poczytać inne książki. Wartościowe albo rozrywkowe dla odprężenia.
08 października 2017 16:27 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Każdy może pisać książki :D Nie nastawiam się, po powrocie też zamówię.

Ja też, po powrocie zamówię, ale stolik na wieczór w restauracji.
08 października 2017 16:35
MeryKy

Ja niczego nie będę zamawiać. Była już książka o Putzfrau. Szkoda by mi było pieniędzy na takie coś. Cały internet się roi od opowieści tego typu. Można poczytać na fejsie czy na stronach www.
Swego czasu zakupiłam Ukryte terapie Zięby i się rozczarowałam. Wolę poczytać inne książki. Wartościowe albo rozrywkowe dla odprężenia.

Wy jesteście Putzfrau? Opiekunka ma inne obowiązki.
Dyskusja w żartach. O.
08 października 2017 16:35
Knorr

Ja też, po powrocie zamówię, ale stolik na wieczór w restauracji.

Ja też :D Muszę nadrobić zaległości z żoną.
08 października 2017 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Ja też, po powrocie zamówię, ale stolik na wieczór w restauracji.

A ja dzisiaj zamówiłam Bzdety. 
08 października 2017 16:39 / 6 osobom podoba się ten post
Darko

Wy jesteście Putzfrau? Opiekunka ma inne obowiązki.
Dyskusja w żartach. O.

Oj tam, oj tam jak nie ma sprzątaczki to tez trzeba rękawy zakasać a książkę do poczytania dostałam od koleżanki,

A Ty kim jesteś? Skoro piszesz WY? Pochwal się!
08 października 2017 16:47
MeryKy

Oj tam, oj tam jak nie ma sprzątaczki to tez trzeba rękawy zakasać a książkę do poczytania dostałam od koleżanki,

A Ty kim jesteś? Skoro piszesz WY? Pochwal się!

Jestem opiekunem grupy podopiecznych. Co prawda mamy sprzątanie w soboty ale nie należy to do moich obowiązków. Ogarniamy swoje zaplecze. Wiadomo, trzeba sprzątać swoje wyro, wc ale opiekun to nie sprzątacz.
Dyskusja w żartach. O.
18 października 2017 16:12 / 2 osobom podoba się ten post
18 października 2017 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Babeczka

Mówią o nas w Pytaniu na śniadanie .:-) https://pytanienasniadanie.tvp.pl/34437855/jak-wyglada-praca-opiekunki-osob-starszych-w-niemczech

W sumie ,to nic nie powiedzieli ,czego bym nie wiedziała.Promocja książki tej pani,a pan z  Work Service uświadamiał na ci zwrócić uwagę przed pierwszym wyjazdem.Dla świeżaków w sam raz.