W domu 9

23 lutego 2018 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Magdzie,kiedy miałaś zabieg?Szybciorem się ogarnęłaś zdaje mi się:).Ja 8.11 i dopiero 13.01 ruszyłam na roboty:)

Ja?, mialam tylko na zylaki 
23 lutego 2018 09:44 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja?, mialam tylko na zylaki 

Żylaki i "wygojony bandzioch"?Nie kumam,ale mniejsza,nie wnikam.
23 lutego 2018 09:47 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Żylaki i "wygojony bandzioch"?Nie kumam,ale mniejsza,nie wnikam.

To Ci pisze , ze ja nie mialam zabiegu zadnego , oprocz zylakowych spraw .
23 lutego 2018 09:48 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Żylaki i "wygojony bandzioch"?Nie kumam,ale mniejsza,nie wnikam.

Ty też się obudź!
23 lutego 2018 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
magdzie

To Ci pisze , ze ja nie mialam zabiegu zadnego , oprocz zylakowych spraw .

Odbytu ...? ....Jednak zoperowałaś ...Tak tylko pytam , bo to wiadomo czy na stare lata ich nie nabędę ?...Na razie nie mam ..
 
23 lutego 2018 10:04 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Magdzie,kiedy miałaś zabieg?Szybciorem się ogarnęłaś zdaje mi się:).Ja 8.11 i dopiero 13.01 ruszyłam na roboty:)

To ja mialam operacje. 19 stycznia. 20 lutego jechalam do pracy , po konsultacji z lekarzem. Ale ja mam nudna stelle. Nic oprocz pomocy przy myciu babci oraz ugotowania obiadku, robic nie musze;)) Dzwigac mam zakazane. Tyle. Reszte czyli szczegoly moge poopowiadac na priv, bo tak wole.;)
23 lutego 2018 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

To ja mialam operacje. 19 stycznia. 20 lutego jechalam do pracy , po konsultacji z lekarzem. Ale ja mam nudna stelle. Nic oprocz pomocy przy myciu babci oraz ugotowania obiadku, robic nie musze;)) Dzwigac mam zakazane. Tyle. Reszte czyli szczegoly moge poopowiadac na priv, bo tak wole.;)

Ha ha ha ,myślałam o Tobie a napisałam do Magdzie.....czytałam wczoraj do 2ej i chyba jeszcze śpię:):):)
Oooo,to się naprawdę pozbierałaś błyskawicznie:)Super:)Ja po miesiącu to się jeszcze do pracy nie nadawałam.Nie ,nie szczegóły,aż tak ciekawa nie jestem.Chciałam tylko wiedziec jak szybko doszłaś do sprawności.Dzięki:)
I sorki Was obie za pomyłkę:):)
Książka ma tytuł:"Perska miłość"Laila Shukuri- Polka,która w Kuwejcie wyszła za mąż za Syryjczyka.Jest część II pt."Perska zazdrość"
23 lutego 2018 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Ty też się obudź!
:smiech2:

Oj, dziś to chyba do "po przerwie" potrwa,ha ha ha 
23 lutego 2018 10:19 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

To Ci pisze , ze ja nie mialam zabiegu zadnego , oprocz zylakowych spraw .

Już wiem:)
23 lutego 2018 10:29 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Odbytu ...? ....Jednak zoperowałaś ...Tak tylko pytam , bo to wiadomo czy na stare lata ich nie nabędę ?...Na razie nie mam ..
 

Wiedzialam, ze@ sie odezwie , a moze masz wewnetrzne? Trza sprawdzic , slyszalam , ze po 50-tce kazdy ma , i trza sie poddac zabiegowi .Mi jeszcze troche brakuje.  do 50- i oczywiscie))
23 lutego 2018 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Wiedzialam, ze@ sie odezwie , a moze masz wewnetrzne? Trza sprawdzic , slyszalam , ze po 50-tce kazdy ma , i trza sie poddac zabiegowi .Mi jeszcze troche brakuje.  do 50- i oczywiscie))

ja nie mam
23 lutego 2018 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Ha ha ha ,myślałam o Tobie a napisałam do Magdzie.....czytałam wczoraj do 2ej i chyba jeszcze śpię:):):)
Oooo,to się naprawdę pozbierałaś błyskawicznie:)Super:)Ja po miesiącu to się jeszcze do pracy nie nadawałam.Nie ,nie szczegóły,aż tak ciekawa nie jestem.Chciałam tylko wiedziec jak szybko doszłaś do sprawności.Dzięki:)
I sorki Was obie za pomyłkę:):)
Książka ma tytuł:"Perska miłość"Laila Shukuri- Polka,która w Kuwejcie wyszła za mąż za Syryjczyka.Jest część II pt."Perska zazdrość"

Ano pofarcilo mi sie, tfu tfu ;))
O co chodzi z ksiazkami Shukuri? Bo gdzies utknelam miedzy czwartkiem i piatkiem, i sie z deko krece w kolko;)))
23 lutego 2018 11:36 / 6 osobom podoba się ten post
magdzie

Wiedzialam, ze@ sie odezwie , a moze masz wewnetrzne? Trza sprawdzic , slyszalam , ze po 50-tce kazdy ma , i trza sie poddac zabiegowi .Mi jeszcze troche brakuje.  do 50- i oczywiscie))

Żabeczko ...ady ja 50 ukończyłam 12 lat temu ....E ..to może już mieć nie będę ?
23 lutego 2018 11:40 / 5 osobom podoba się ten post
maras1

ja nie mam:radosc:

Czyżbyś chciał , żeby sprawdzić , czy nie kłamiesz ? ....Nie ma sprawy . Rękawiczki gumiaste posiadam ...takie z grubszej gumy , żeby się nie przetarły za szybko ...Przy okazji sprawdzimy , czy gruczoł prostaty nie przerośnięty ....Jejku...jak tutaj branżowo - zdrowotnie się porobiło .
23 lutego 2018 11:40 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ano pofarcilo mi sie, tfu tfu ;))
O co chodzi z ksiazkami Shukuri? Bo gdzies utknelam miedzy czwartkiem i piatkiem, i sie z deko krece w kolko;)))

No czytałąm tę pierwszą książkę wczoraj wieczorem aż mi do nocy zeszło:)Dlatego taka z rana zakręcona byłam i obie Was pomyliłam :)Ciebie z Magdzie:)Właśnie skonczyłam część I.