W domu 9

21 lutego 2018 09:58 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Hej wszystkie koleżanki które przyjechały do domu na urlop chorują,grypa nie odpuszcza,ja już odleżałam swoje jest ok.więc kto w demenclandii niech tam zostanie

Ok. Malina, zostaję tutaj do wiosny , ale tylko 1-ego dnia .Tutaj też trzeba się pilnować 
21 lutego 2018 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

No kochana zdrowiej i odzyskuj humor.:nie wolno:

Dziękuję Tereniu  
21 lutego 2018 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję Tereniu :buziaki1:  :buziaki1:

Dbaj o siebie i o Zosie tez ))
21 lutego 2018 13:49 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję bardzo serdecznie Basiu,  :buziaki1:oraz dziękuję Tinusi, Alasce, Ewie, Dusi, Margaritce i innym , których pominęłam :buziaki1:  :buziaki1:  :buziaki1: :buziaki1: . Już mi trochę lepiej jest. :buziaki2:

Zapraszam Cie do siebie. Znaczy na stelle. Jak jaralam sobie ziolo pt camel light, to zauwazylam,ze pod modrzewiem na dole, kwitna sobie krokusiki oraz przebisniegi. Slonce napier...nicza z nieba jak szalone, i chocby bardzo sie nie chcialo to sie dobry humor ma;) Naprawie Cie calutka;)
21 lutego 2018 14:50 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Zapraszam Cie do siebie. Znaczy na stelle. Jak jaralam sobie ziolo pt camel light, to zauwazylam,ze pod modrzewiem na dole, kwitna sobie krokusiki oraz przebisniegi. Slonce napier...nicza z nieba jak szalone, i chocby bardzo sie nie chcialo to sie dobry humor ma;) Naprawie Cie calutka;)

No Fioletowa ,to jest pozytywne nastawienie.Kurczę ,zdycham też i końca nie widać tego choróbska mojego .
21 lutego 2018 14:50
fioletowa.mysz

Zapraszam Cie do siebie. Znaczy na stelle. Jak jaralam sobie ziolo pt camel light, to zauwazylam,ze pod modrzewiem na dole, kwitna sobie krokusiki oraz przebisniegi. Slonce napier...nicza z nieba jak szalone, i chocby bardzo sie nie chcialo to sie dobry humor ma;) Naprawie Cie calutka;)

No Fioletowa ,to jest pozytywne nastawienie.Kurczę ,zdycham też i końca nie widać tego choróbska mojego .
21 lutego 2018 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

No Fioletowa ,to jest pozytywne nastawienie.Kurczę ,zdycham też i końca nie widać tego choróbska mojego .

Przejdzie, gwarantuje. Kuruj sie kobito. I wypij cos na zdrowieMoze tego trunku co pachnie myszami? Whiskacz to sie chyba nazywa. Rozgrzewa niesamowicie. Tak slyszalam
21 lutego 2018 15:46 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Nie wiadomo...Gdyz Jozki pojawiaja sie i znikaja.  Nie wiem czy babusia przy tym swoim rollatorku, da rade za nim nadazyc;)))Chociaz...7 razy zgrzeszyc? Moze dac z siebie wszystko. Babcia znaczy;)))


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3038/wygadaj-sie/w-domu-9/page/25


 

Fioletto kochana ...Ty już na robotach ???? x 1000
21 lutego 2018 16:53 / 3 osobom podoba się ten post
Moj urlop dobiega konca ale romantyczny wyjazd do wloch zaliczony ,pity doszly to tez wazne a na sam koniec chora zapalenie krtani i tchawicy a wyjazd tuz tuz
21 lutego 2018 17:15 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Fioletto kochana ...Ty już na robotach ????:buziaki1: x 1000

Dotarlam dzisiaj noca. Z wygojonym bandziochem ale za to z przetraconymi palcami. Rownowaga musi byc zachowana;)))
zawsze jeden wiecej niz Ty
21 lutego 2018 17:48 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Zapraszam Cie do siebie. Znaczy na stelle. Jak jaralam sobie ziolo pt camel light, to zauwazylam,ze pod modrzewiem na dole, kwitna sobie krokusiki oraz przebisniegi. Slonce napier...nicza z nieba jak szalone, i chocby bardzo sie nie chcialo to sie dobry humor ma;) Naprawie Cie calutka;)

O Matko Fioletka jest witam serdecznie.
Zioło powiadasz?, chcesz mnie otruć ? ha, haaa
21 lutego 2018 17:50 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

O Matko Fioletka jest :aniolki: witam serdecznie.
Zioło powiadasz?, chcesz mnie otruć ? ha, haaa :lol2:

Zaraz tam otruc! W towarzystwie sie pozaciagac. Dymem
21 lutego 2018 17:51 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dotarlam dzisiaj noca. Z wygojonym bandziochem ale za to z przetraconymi palcami. Rownowaga musi byc zachowana;)))
:buziaki1: zawsze jeden wiecej niz Ty:-)

No i widzisz , że nie gadałam Ci głupot , tylko prawdę , kiedy w dniu Twoich Urodzin życzenia Ci składałam a Ty bałaś się , bo Cię straszono , że do kwietnia będziesz w domu na dupie siedziała . Powiedziałam ( czy napisałam....głowa już nie ta ) , że kazdy z nas inaczej przechodzi rekonwalescencję i nie musi tak być . Nie będę się rozwodziła , tylko jedno ...przed operacja tarczycy nasłuchałam się jak to bardzo boli głowa zaraz  " po " i ....czekałam , czekałam ...a ból nie nadchodził . Zła byłam okropnie , bo bałam się , że złapie mnie niespodziewanie w niespodziewanym miejscu i ....strach miał wielkie oczy ......I prącie bardzo ...Ty już na robotach
21 lutego 2018 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Zaraz tam otruc! W towarzystwie sie pozaciagac. Dymem:-)

21 lutego 2018 17:57 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i widzisz , że nie gadałam Ci głupot , tylko prawdę , kiedy w dniu Twoich Urodzin życzenia Ci składałam a Ty bałaś się , bo Cię straszono , że do kwietnia będziesz w domu na dupie siedziała . Powiedziałam ( czy napisałam....głowa już nie ta :-) ) , że kazdy z nas inaczej przechodzi rekonwalescencję i nie musi tak być . Nie będę się rozwodziła , tylko jedno ...przed operacja tarczycy nasłuchałam się jak to bardzo boli głowa zaraz  " po " i ....czekałam , czekałam ...a ból nie nadchodził . Zła byłam okropnie , bo bałam się , że złapie mnie niespodziewanie w niespodziewanym miejscu i ....strach miał wielkie oczy ......I prącie bardzo ...Ty już na robotach :buziaki1:

Pisalas tak! Pamietam!! No i mialas racje. Po zabiegu nie moglam wytrzymac gdy lezalam jak jakas niedojda i zazyczylam sobie wstac. I tak tez uczynilam. A pozniej to juz raczym krokiem, jak lania jakas, po schodach sie przemieszczalam gdyz bardzo mocno czulam,ze musze zapalic W trzeciej dobie sie uparlam wyjsc do domu i mimo, ze moj konowal nie bardzo byl za, w koncu musial sie zgodzic. Nie umiem czuc sie spacyfikowana to i sie sama aktywowalam ile wlezie i na dobre mi to wyszlo. Dzwigac tylko nie moge a na stelli nie bardzo mam w sumie co, wiec przyjechalam. Piniondze zarabiac. Bo piniondze szczenscia nie daja, ale wszystko bez piniendzy to ho...j ;)))