W domu 9

21 października 2017 21:24 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Nowadanuto.......nie licz na to, ze zrobisz się wredna jak do tej pory nie byłaś.....wiem, co mówię bo jestem teściową i nie wredną......:lol3:
No chyba, ze mojej córce krzywda by się działa to w jednej sekundzie bym się stała wredna....bardzo wredna.
Wszystkiego najlepszego dla Młodej Pary......:zespol muzyczny::balony2::szampan:

Chyba jestem bardziej za synową niż za synem.No wredna to jestem dla syna.No nie wiem ,nie wiem jak długo taki stan potrwa ,ale jest dobrze Ponoć ona też na mnie nie narzeka.Bo i kiedy jak jestem w domu trzy razy w roku.
22 października 2017 14:35 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Lisa , gdzie sie podziewasz??.
Powinnam w liscie gonczym , ale...., no wlasnie..

                   
22 października 2017 14:42 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

To udanego weselicha i pomyślności wszelkiej dla córci Twej.:zespol muzyczny:

A potem tak;  Córuniu, Córuniu, już po Twoim Ślubie, wpuść ptaszka do gniazdka, niech sobie podzióbie, laa, laa, laaa,,,  
22 października 2017 14:45 / 11 osobom podoba się ten post
magdzie

Lisa , gdzie sie podziewasz??.
Powinnam w liscie gonczym , ale...., no wlasnie..

A gdzie Darko? 
22 października 2017 15:50 / 8 osobom podoba się ten post
MeryKy

A gdzie Darko? :-)

Darka sie dzis zamelduje , po odwiedzinach ciotki 
22 października 2017 16:16 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Darka sie dzis zamelduje , po odwiedzinach ciotki :lol3:

Co tydzień go ciotka odwiedza???O matko,to poważne zaburzenie menopauzalne jest,do gina musi pójśc po jakieś tabsy!Biedna Darka:(
22 października 2017 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Dziwne ,bo pisze normalnie ,a potem jakby zaskoczy i niby gwarą ,dialektem pisze.Coś na podób Leszka z Daleko od szosy.

Dziwne, ale nie mam najmniejszego problemu ze zrozumieniem gwary "własnej" kogokolwiek.
22 października 2017 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Co tydzień go ciotka odwiedza???O matko,to poważne zaburzenie menopauzalne jest,do gina musi pójśc po jakieś tabsy!Biedna Darka:(

24 października 2017 12:22
teresadd

Co to jest klechanie?Czy to rozmowa po śląsku?

Klechac to przeca gadac a bardziej enteligentnie rozmawiac Moja kuma tak mowi to ja tyz.
24 października 2017 12:23 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

A gdzie Darko? :-)

Do klopa go przywiazali hahahha
24 października 2017 15:02 / 9 osobom podoba się ten post
Kilka osób kiedyś mnie pytało,co to za oferty z Włoch_domy za 1€_ trochę poszperałam i się dowiedziałam o co chodzi_tzn,takie domy są,są to zabytki i domy strasznie zniszczone do renowacji,remontu kapitalnego,trzeba go rozpocząć praktycznie kilka dni lub tygodni po zakupie i taki remont robi się pod nadzorem konserwatora zabytków...Cały remont trzeba zakończyć w ciągu 3 lat, nieruchomość można sprzedać po czasie 5 lat od momentu nabycia.Można je wynajmować,można prowadzić jakąś działalność itp. Domy są przeważnie kilka lub kilkadziesiąt lat nie zamieszkane i w różnych 'zapomnianych' przez ludzi młodych miasteczkach i wioskach. Domy może nabyć każdy mieszkaniec UE. Dostaje się akt notarialny. Wszystko jest legalne. To jest projekt, w którym chodzi i zdobycie kapitału i odnowę własnie tych 'ruin' oraz o pozyskanie ludzi,bo są to często miejsca,gdzie zostali tylko Seniorzy.
24 października 2017 19:18 / 8 osobom podoba się ten post
A ja w sobote bawię się na ślubie pierworodnego,potem po angielsku zmywamy sie,bo w poniedziałek z rana wyjazd
24 października 2017 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

A ja w sobote bawię :placze1:się na ślubie pierworodnego,potem po angielsku zmywamy sie,bo w poniedziałek z rana wyjazd

Kruszynko, makijaż już widzę zrobiony,,,

Pozdrawiam , wspaniałego Ślubu i  Wesela życzę  
24 października 2017 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

A ja w sobote bawię :placze1:się na ślubie pierworodnego,potem po angielsku zmywamy sie,bo w poniedziałek z rana wyjazd

A przestań ryceć, cieszyć się trzeba....też wymyśliła , żeby Ci ani jedna łezka na ślubie nie skapła,to nie dobrze wróży.Udanej zabawy i pomyślności wszelkiej dla Młodych.
24 października 2017 21:05 / 4 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

A ja w sobote bawię :placze1:się na ślubie pierworodnego,potem po angielsku zmywamy sie,bo w poniedziałek z rana wyjazd

Wspaniałej zabawy i udanego weseliska Kruszynko.