W domu 9

24 października 2017 21:10 / 7 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

A ja w sobote bawię :placze1:się na ślubie pierworodnego,potem po angielsku zmywamy sie,bo w poniedziałek z rana wyjazd

Jak moja pierworodna będzie wychodzic za mąż to też tak będe beczeć...z radości .
25 października 2017 07:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Kruszynko, makijaż już widzę zrobiony,,,:-)

Pozdrawiam , wspaniałego Ślubu i  Wesela życzę:gitara:   :tanczy:

Ładny,nie ?Pania Młodą przebiję,będe number one na weselu 
25 października 2017 07:44 / 3 osobom podoba się ten post
Kruszynka64

Ładny,nie ?Pania Młodą przebiję,będe number one na weselu :smiech2:

27 października 2017 07:19 / 2 osobom podoba się ten post
Zmuszona koniecznością muszę jechać dziś do miasta.Pizga i leje:(Nie chcem ,ale muszem:(Busem:(Zła:(Wrrrr
27 października 2017 08:19 / 6 osobom podoba się ten post
Witam U mnie też ponuro na dworze/polu i jeszcze trochę ciemno. Wcześnie zaczęły się powitania. Dzisiaj nic nie muszę, więc myślę czym to się zająć ?.Szukam inspiracji na jakieś rękodzieło. Bezstresowego, a wręcz cudownego dnia życzę
27 października 2017 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Witam :buziaki2:U mnie też ponuro na dworze/polu i jeszcze trochę ciemno. Wcześnie zaczęły się powitania:-). Dzisiaj nic nie muszę, więc myślę czym to się zająć ?.Szukam inspiracji na jakieś rękodzieło:yo:. Bezstresowego, a wręcz cudownego dnia życzę :buziaki2:

Wiadac , ze myslami juz w domku jestes)), Jeszcze troche ....
27 października 2017 08:26 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Wiadac , ze myslami juz w domku jestes)), Jeszcze troche ....

Własnie, to dopisałam, jak zorientowałam się . To prawda i druga prawda, że jestem dopiero przy drugim łyku kawy o tak wczesnej porze 
27 października 2017 08:32 / 5 osobom podoba się ten post
margaritka59

Własnie, to dopisałam, jak zorientowałam się :hihi:. To prawda i druga prawda, że jestem dopiero przy drugim łyku kawy o tak wczesnej porze :pije kawe:

2 lyk kawy?, to ja zaraz bede pic 3 kubek)))
27 października 2017 12:42 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Zmuszona koniecznością muszę jechać dziś do miasta.Pizga i leje:(Nie chcem ,ale muszem:(Busem:(Zła:(Wrrrr

Sama siebie:)Oczywiście kiedy JA się przedzierałam przez chaszcze,żeby dotrzeć do szosy,to lało jak z cebra ,tak samo w miescie,a teraz jak wróciłam mokra,utytłana i zła jak sto diabłów, to przestało i nawet słonko wylazlo!:(Nie ma sprawiedliwości na tym swiecie:(Na szczęście wsio załatwiłam co chciałam.Obeschnę i trzeba sie za jakiś obiadek na szybciora brać:)Sympatycznego popołudnia :)
27 października 2017 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
No i sie zesralo ---------- noga sie nie zrosla , jeszcze w ortezie do 22 grudnia ---- a jutro z tym gow....em ruszam do DE
27 października 2017 16:08 / 4 osobom podoba się ten post
lolowa

No i sie zesralo ---------- noga sie nie zrosla , jeszcze w ortezie do 22 grudnia ---- a jutro z tym gow....em ruszam do DE

O mein Gott...może to nie jest dobry pomysł jechać do pracy,a co mówi lekarz?
27 października 2017 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

O mein Gott...może to nie jest dobry pomysł jechać do pracy,a co mówi lekarz?

lekarz mowi ------------------- rob co chcesz , ale ja i tak jade w tym kosmicznym butku
27 października 2017 16:19 / 6 osobom podoba się ten post
lolowa

lekarz mowi ------------------- rob co chcesz , ale ja i tak jade w tym kosmicznym butku:zaskoczenie1:

Ok.Pijana nie jesteś ,a dorosła z pewnością.Przytulam.
28 października 2017 14:16 / 6 osobom podoba się ten post
Taka gąska chodzi za płotem-fota z netu,nie zdążyłąm zrobić bo w trawy uciekła.Chyba ma bidula coś ze skrzydłąmi botylko ucieka zamiast pofrunąć.Musze poszukac namiarów na ptasie pogotowie.Chociaż kto tu dziś przyjedzie w tę pogodę.Szkoda ptaszyska:(To gęś gęgawa.
30 października 2017 21:53 / 5 osobom podoba się ten post
Wiecie co Wam powiem..,w rzyci mam taki urlopik.Palcem do d....nie mogę sobie trafić.Człowiek myśli,a los płata figle,no nie ogarnę wszystkiego, choćbym się skidała, gdyby nie Święto Zmarłych,to bym ogarnęła wszystkie " tematy".Życie.Wrr.