Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

12 grudnia 2017 19:47
Galaretki jako takiej chyba nie ma? Der wackelige Pudding/Peter? Do owocvow np. na biszkopt to Tortenguss- w zimnej wodzie/soku rozprowadza sie
12 grudnia 2017 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
Galaretka to Götterspeise.
12 grudnia 2017 19:54
Dzięki, napiszę obie te nazwy i zobaczę, co wyjdzie...
12 grudnia 2017 19:55 / 6 osobom podoba się ten post
Podobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania goetterspeise
12 grudnia 2017 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Nosze, ja tego nigdy w ręku nie miałam, z Pl wozilam, a Tortenguss do Polski
12 grudnia 2017 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
A tu masz jeszcze kisiel z owocami na gotowo:Dr. Oetker Kirsch Grütze (500 g)
 
12 grudnia 2017 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

O to mi wyjaśniłyście dziewczyny Bofrosta. Warzywa sprawdziłam, są smaczne i ładne. Ryby jak ryby, zobaczymy. O innych daniach nic jeszcze nie wiem ale sądzę, że doprawiłyśmy "gdzieś tam" Bofrostowi rogi.

Jadłam lazanie też dobra i lody są smaczne orzechowe i waniliowe
12 grudnia 2017 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Jadłam lazanie też dobra i lody są smaczne orzechowe i waniliowe:-)

Na ostatniej szteli lody kupowane były tylko w Bofroście. Owszem smaczne są. Coś wychodzi na to, że dużo dobrych rzeczy do jedzonka mają. 
12 grudnia 2017 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Na ostatniej szteli lody kupowane były tylko w Bofroście. Owszem smaczne są. Coś wychodzi na to, że dużo dobrych rzeczy do jedzonka mają. 

Ulepszacze lepsze
12 grudnia 2017 20:54 / 9 osobom podoba się ten post
A'propos Bofrostu,to dziś do mojego pdp zadzwonili własnie z Bofrostu z pytaniem,czy ma jakies życzenia kulinarne ,noooo jak mój dziadek - łakomczuch usłyszał,że jedzenie może sam zamówić to tak się najarał,że wszystkie lody z prospektu zamówił Na szczęście po kilku minutach rozsądek mu wrócił i zadzwonił do corki chwalac się zakupami. Ja w tym czasie byłam na pauzie i ominęła mnie zabawa z wyrywaniem dziadkowi telefonu z ręki przed zamówieniem,ale biedna córka musiała wszystko anulować .
12 grudnia 2017 20:56 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A'propos Bofrostu,to dziś do mojego pdp zadzwonili własnie z Bofrostu z pytaniem,czy ma jakies życzenia kulinarne ,noooo jak mój dziadek - łakomczuch usłyszał,że jedzenie może sam zamówić to tak się najarał,że wszystkie lody z prospektu zamówił :smiech3: Na szczęście po kilku minutach rozsądek mu wrócił i zadzwonił do corki chwalac się zakupami. Ja w tym czasie byłam na pauzie i ominęła mnie zabawa z wyrywaniem dziadkowi telefonu z ręki przed zamówieniem,ale biedna córka musiała wszystko anulować . :zaskoczenie:

Najlepszy przykład jak to się starszemu panu wszystkiego żałuje. Nie dość, że mu się jego własną emeryturą rozporządza, to jeszcze odmawia zamówienia sobie choć lodów. I to ma byc zabawa ? A feee 
12 grudnia 2017 20:58 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Najlepszy przykład jak to się starszemu panu wszystkiego żałuje. Nie dość, że mu się jego własną emeryturą rozporządza, to jeszcze odmawia zamówienia sobie choć lodów. I to ma byc zabawa ? A feee 

Cukrzykowi sie odmawia. Zonatemu tez.
12 grudnia 2017 21:00 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Cukrzykowi sie odmawia. Zonatemu tez.

To prawda, a potem żałuje się, że się odmawiało ale na te żale juz za późno. 
12 grudnia 2017 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

To prawda, a potem żałuje się, że się odmawiało ale na te żale juz za późno. 

No, nie badz pesymista Jeszcze chyba nie umierasz?
12 grudnia 2017 21:08 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

No, nie badz pesymista:-) Jeszcze chyba nie umierasz?

A gdzie tu widzisz ten mój domniemany pesymizm? No, faktycznie, ja nie dam żonatemu ani innemu wolnego stanu facetowi, bo jestem zdecydowanie hetero i ten problem mnie nie dotyczy.