Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

13 grudnia 2017 17:13 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciii...może jak " nowy " ukaże się na forum ....Niech se kuźwa ....powyobraża sobie ....edytowałam : a tak " apropopo " zagolopowałaś ....co to ja jakaś klaczka ...narowista jestem ?! ...Ty to teraz ino o galopkach ..stępach ...kłusach . Awatar proszę natentychmiast zmienić ...no ! 

Ee....tam....już widzę takiego co by na nasze dziewictwo leciał......  prędzej na wikt i opierunek i żeby chodzić koło niego nieustannie i w lektyce wozić.....I trzeba będzie znowu tłustą plamę z kanapy usuwać.....przy pomocy rozwodu.....
13 grudnia 2017 17:13 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciii...może jak " nowy " ukaże się na forum ....Niech se kuźwa ....powyobraża sobie ....edytowałam : a tak " apropopo " zagolopowałaś ....co to ja jakaś klaczka ...narowista jestem ?! ...Ty to teraz ino o galopkach ..stępach ...kłusach . Awatar proszę natentychmiast zmienić ...no ! 

Może dziadeczek nie tylko rolatorek będzie posiadał,ale i synka w odpowiednim wieku. Nie trać nadziei Barbaro,a miłosć sama przyjdzie do ciebie,może nawet w postaci gara dobrej,niemieckiej zupy
13 grudnia 2017 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Chcialam sie dowiedziec co dzisiaj gotowano i co?
Konika w galopku. Dobre to zapewne.
13 grudnia 2017 18:10 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Chcialam sie dowiedziec co dzisiaj gotowano i co?
Konika w galopku. Dobre to zapewne.

Kotleciki ziemniaczane z serem żółtym w środku,wczorajszy gulasz,surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem i ogórki w curry ze słoika.
13 grudnia 2017 18:11 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Kotleciki ziemniaczane z serem żółtym w środku,wczorajszy gulasz,surówka z czerwonej kapusty z jabłkiem i ogórki w curry ze słoika.

To mi sie podoba, troche zmodyfikuje i bedzie git.
13 grudnia 2017 18:40 / 7 osobom podoba się ten post
hawana

Chcialam sie dowiedziec co dzisiaj gotowano i co?
Konika w galopku. Dobre to zapewne.

Grzybowa z makaronem ,a na kolację nasza poczciwa sałatka jarzynowa z serdelkami na ciepło... proszę.
13 grudnia 2017 18:50 / 11 osobom podoba się ten post
U mnie dziś makaron spagetti z kurczakiem i warzywami.....kurczaka tyle co kot naplakal to musiałam zwiększyć objętość warzywami różnistymi a na koniec koncentratu pomidorowego pierdyknęłam....nawet niezle wyszlo to cos.....babcia sos na koniec malą lyzeczką zbiera.....nic sie nie moze zmarnowac......
13 grudnia 2017 22:13 / 6 osobom podoba się ten post
Makaron z sosem pomidorowo-paprykowym (zajebisty mi wyszedł), reszta mięsa z niedzieli (Schäufele= coś na podób kaslera).
Budyń waniliowy dla pdp, dla mnie czekoladowy.
Campari z sokiem.
13 grudnia 2017 22:21 / 4 osobom podoba się ten post
basiaim

Makaron z sosem pomidorowo-paprykowym (zajebisty mi wyszedł), reszta mięsa z niedzieli (Schäufele= coś na podób kaslera).
Budyń waniliowy dla pdp, dla mnie czekoladowy.
Campari z sokiem.

Nie myslałaś o zmianie nicka na "campari basia",hi hi hi Musze je chyba kupić i spróbować,nie piłam tego nigdy:)A musi być mniamuśne skoro codziennie dudlisz:):):)
13 grudnia 2017 22:26 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Makaron z sosem pomidorowo-paprykowym (zajebisty mi wyszedł), reszta mięsa z niedzieli (Schäufele= coś na podób kaslera).
Budyń waniliowy dla pdp, dla mnie czekoladowy.
Campari z sokiem.

Ja też robię "paprykowy", bardzo smaczny, ale z dodatkiem koncentratu. Ty też, czy z pomidorkami ?
13 grudnia 2017 23:05 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie myslałaś o zmianie nicka na "campari basia",hi hi hi Musze je chyba kupić i spróbować,nie piłam tego nigdy:)A musi być mniamuśne skoro codziennie dudlisz:):):)

Sobie robię "oszukane"- dużo soku, minimum alkoholu.
Tutaj używamy do tego soku z Aldi "3 frucht"- jakoś tak...jest gęsty, dosyć słodki, nie czuć tak bardzo Campari, które jest gorzkie.
13 grudnia 2017 23:08 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja też robię "paprykowy", bardzo smaczny, ale z dodatkiem koncentratu. Ty też, czy z pomidorkami ?

Tym razem z przecierem, takim z kartonu
 
 
14 grudnia 2017 07:38 / 3 osobom podoba się ten post
Wczorajsza zupa , pomidorowa plus może drobny makaron, PDP wczorajszy catering plus budyń
14 grudnia 2017 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Kalafiorowa z lanymi kluskami.
14 grudnia 2017 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
Jajko sadzone, kartofle, szpinak.