Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

14 grudnia 2017 08:54 / 9 osobom podoba się ten post
Pomidoroweczka na udkach, z lanymi kluseczkami,smietana bardzo tlusta oraz wielka iloscia zieleniny ;))) Oraz nalesniki z musem sliwkowym .
14 grudnia 2017 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
Jedno jajko w lodówce końcówka ziemniaków i szpinak mrożony z tego musze zrobić obiad.Naprawdę zmienniczce należą sie baty,męczę sie z obiadami cały tydzień
14 grudnia 2017 10:43 / 7 osobom podoba się ten post
U mnie z kolei mam zrobić rybę na obiad, ale ryby brak w zamrażalce- chyba już ktoś ją wcześniej skonsumował, bo jestem u kobiety, która jest oszczędna i znowu będzie zaskoczona że czegoś brakuje- nic nowego.
14 grudnia 2017 11:31 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa własnoręcznie robiona, wszystkie warzywa starte na grubych oczkach tarki , ziemniaki też i oczywiście mięsko z kurczaka,pyrka już na kuchence, my tu jemy (po negocjacjach) o 12:30 i trzeba czekać cierpliwie na tą godz. Tym sposobem mam godz. czasu dla siebie.
14 grudnia 2017 12:48 / 8 osobom podoba się ten post
Udeczka kurczakowe na ryżu w/ g Waszego przepisu , sałata lodowa z cykorią i mandarynkami z sosem winegret...już opier....lone, było pyszne.
14 grudnia 2017 12:57 / 10 osobom podoba się ten post
Jajko sadzone,szpinak,ziemniaki- to dla babci.
Samego szpinaku wpier...jeść nie będę,więc zupa z puszki jakos tak Festtagsuppe było napisane,w piwnicy znalazłam ale date ważności sprawdziłam więc może nie zdechnę.
Zmienniczko jeśli teraz wpier...jesz schabowego to niech ci w gardle stanie sorry
14 grudnia 2017 12:59 / 4 osobom podoba się ten post
Marta2

Jajko sadzone,szpinak,ziemniaki- to dla babci.
Samego szpinaku wpier...jeść nie będę,więc zupa z puszki jakos tak Festtagsuppe było napisane,w piwnicy znalazłam ale date ważności sprawdziłam więc może nie zdechnę.
Zmienniczko jeśli teraz wpier...jesz schabowego to niech ci w gardle stanie sorry

14 grudnia 2017 21:38 / 6 osobom podoba się ten post
Dziś zrobiłam niemiecki Kartoffelsalat , do tego kotleciki mielone i sałatka z roszponki.
Budyń waniliowy ze śmietaną, no i Campari z sokiem.
15 grudnia 2017 09:52 / 6 osobom podoba się ten post
Wczorajsza kalafiorówka i naleśniki z dżemem .
15 grudnia 2017 09:54 / 6 osobom podoba się ten post
Wczoraj zakupiony pstrąg, ziemniaki, sałata izaziki, PDP catering plus budyń
15 grudnia 2017 10:48 / 4 osobom podoba się ten post
Łosoś na patelni, ryż (pdp chce rozgotowany) i sałata zielona.
15 grudnia 2017 11:12 / 3 osobom podoba się ten post
Skonczylam zupe pomidorowa,dzisiaj bedzie lekki obiad bosmy sie objadly w tygodniu
15 grudnia 2017 11:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dziś dietetycznie nie będzie,choć piątek i na obiad lazania własnoręcznie robiona.
15 grudnia 2017 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
Wczorajsze ravioli ...jak mnie przyprze to se zjem .
15 grudnia 2017 13:26
ania37

Łosoś na patelni, ryż (pdp chce rozgotowany) i sałata zielona.

...no więc_ryż jeszcze za twardy_taki typ ryżu Basmatti,to co,że 15 min gotowałam,jak ma być alla kleik, ryba,dla mnie soczysta,pdp chce pływającą w ciepłym maśle albo sosie.....tylko sałata  nie została skomentowana.... Aby zapełnić brzucio pdp jogurt grecki z 5 kg curku dżem i na poprawkę mufinek czekoladowy, jabłko jak tak lubi,to niech je :D.