Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

08 stycznia 2018 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Przeleciałam w myślach: na co mam ochotę, w sensie zjedzenia? Nic , nic nie wywołuje u mnie takiego pragnienia :-(. 

Ja tez nie mam na nic ochoty , ale za to pragnienie .....   
08 stycznia 2018 19:25 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Ja tez nie mam na nic ochoty , ale za to pragnienie .....   
:cola2:

Pragnienie zaspokajam na bieżąco. Piję dużo - nie ma obrazków z wodą, napojem imbirowym i moimi " cudownymi " ziółkami
08 stycznia 2018 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Jak się już do dołu dojdzie to prawie się dochodzi do  celu.

Tobie to tylko jedno w głowie ..a niee ...pomyleczka ...to nie Tobie przecież , tylko nam ...o matuchno ...przecież kolega Opiekun zawsze przyzwoity ...można powiedzieć cnotliwy ..prawie . ...No ...żeby nie było :prawie nie znaczy prawiczek !..A obiad Pszczółka smaczny ugotowała ...dobrze gotuje, Po domowemu .
 
08 stycznia 2018 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Galaretkę z nóżek ...kurzecych ...swinskich jadłam . Z puszki jeszcze nie próbowałam . Długo ją trzeba gotować , żeby w miarę miękka była . Ta puszka .

Ci puszki mnie nie obchodza, ani te twarde ani w sam raz.
08 stycznia 2018 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
Sernik na zimno zjadlam, tak po prostu wyzarlam z lodowki.
Pychotka, z ananasem i rodzynkami.
08 stycznia 2018 20:55 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tobie to tylko jedno w głowie :-)..a niee ...pomyleczka ...to nie Tobie przecież , tylko nam ...o matuchno ...przecież kolega Opiekun zawsze przyzwoity ...można powiedzieć cnotliwy ..prawie . ...No ...żeby nie było :prawie nie znaczy prawiczek !:-)..A obiad Pszczółka smaczny ugotowała ...dobrze gotuje, Po domowemu .
 

To chodziło o piwnicę a Ty o czym pomyślałaś? Chodziło o produkty z piwnicy na obiadek.
08 stycznia 2018 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

To chodziło o piwnicę a Ty o czym pomyślałaś? Chodziło o produkty z piwnicy na obiadek.

O piwnicy zapewne tyle ,że w innym sensie:):)Te wory z ziemniakami,ten węgiel,ta ciemność:):):)Taki ekscytujący hardcorek,he he:):):)
08 stycznia 2018 21:27 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

O piwnicy zapewne tyle ,że w innym sensie:):)Te wory z ziemniakami,ten węgiel,ta ciemność:):):)Taki ekscytujący hardcorek,he he:):):)

O matko Kasiu- węgiel hehehe i walka Murzynów w ciemnym tunelu 
08 stycznia 2018 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

To chodziło o piwnicę a Ty o czym pomyślałaś? Chodziło o produkty z piwnicy na obiadek.

No przecież napisałam , że " pomyłeczka " ....o te produkty z piwnicy ...na koniec ....biegało . Cokolwiek ten koniec znaczy
09 stycznia 2018 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
ja dzisiaj bigosik odgrzewam :) Dostałam o dziwo dobrą kapustę kiszoną w polskim sklepie za rogiem i narobiłam bigosu jak dla armii :) Teraz obiadek już gotowy, do tego ziemniaczki i fertig ;)
09 stycznia 2018 12:07
MyszkaM

ja dzisiaj bigosik odgrzewam :) Dostałam o dziwo dobrą kapustę kiszoną w polskim sklepie za rogiem i narobiłam bigosu jak dla armii :) Teraz obiadek już gotowy, do tego ziemniaczki i fertig ;)

mmm. bigosik... u Nas dzisiaj naleśniki, pdp tak je lubi z owocami, że nie mogę nadążyć w pieczeniu :) 
Ale ogólnie to zdrowo się odżywiamy, dzisiaj taki wyjątek imieniniowy :) 
09 stycznia 2018 12:32 / 1 osobie podoba się ten post
Nic:)Zupy wczoraj wiadro nagotowałam:)Może jaki budyń zrobię ,albo kisielek.Ale potem ,potem.
09 stycznia 2018 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie ryba,sałata lodowa z rzodkiewką, remulada oczywiście do rybki,obiadzik zjedzony dzionek zaliczony
09 stycznia 2018 12:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dzis dziadek zafundowal obiad , byl smaczny zjadlo sie ...i posluchalo ile to my pracy zaoszczedzili , a ile pradu ...Zamowilismy mieso z sosikiem musztardowym , ziemniaczki i kapustke .Mniam))
09 stycznia 2018 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj będę prażonki ,co prawda na gazie,a nie na ognisku ,ale też pyszne . Oczywiście z kefirkiem ,tak na życzenie wnuka,bo go dzisiaj odbieramy z przedszkola.