Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

09 stycznia 2018 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Królik już w kawałkach ,bez łebka-tak dostałąm.W przyprawie są:sól,czosnek,cząber,bazylia,oregano ,papryka,cukier,natka pietruszki marchew ,pomidory,chili.Tymianku nie ma ,ale mam suszony .Winka nie mam żadnego:(Gdzieś doczytałam,ze w maślance warto pomoczyć,też nie mam ,w mleku nie może być?

To jak masz taki skład tej przyprawy ,to dodaj pod koniec duszenia pomidory z puszki ,tak połowę i też zaciągnij śmietanką. Nie musisz go moczyć w maślance ,skrop cytryną i natrzyj przyprawą.
09 stycznia 2018 23:06 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze nierozmrożony,rano go w przyprawy obtoczę.Królik to mój kulinarny debiut,jadłam raz ,ale nigdy nie robiłam.Ale taksobie myślę,że jak comber z jelenia już robiłam to i królik powinien być jadalny:)Pochwalę się jutro,post factum:)
10 stycznia 2018 10:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj na szybciutko ogórkowa na indyku z ryżem.
10 stycznia 2018 12:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kiedy przychodzi dzień,
Kiedy jesteś leń,
A jeść się chce
Wtedy OP24 z inspiracjąna obiad przywoła Cię
10 stycznia 2018 12:29 / 1 osobie podoba się ten post
Marcus.Bet

Kiedy przychodzi dzień,
Kiedy jesteś leń,
A jeść się chce
Wtedy OP24 z inspiracjąna obiad przywoła Cię

dobre, a co na obiad gotujesz? 
10 stycznia 2018 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
jak to co... ogórkowa na indyku z ryżem :) jak Alaska
10 stycznia 2018 12:30
dobre!
10 stycznia 2018 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Marcus.Bet

jak to co... ogórkowa na indyku z ryżem :) jak Alaska

My też mamy ogórkowa z wczoraj , a na drugie robię racuchy z jabłkiem i bananem 
10 stycznia 2018 14:29 / 2 osobom podoba się ten post
Marcus.Bet

jak to co... ogórkowa na indyku z ryżem :) jak Alaska

10 stycznia 2018 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie ziemniaki bez okraszenia,mielone i zem mizerie zrobila ale z jogurtem lajt. Ciekawam czy ten jogur ma malo kalorii jak pisza,czy to wsio ryba tylko reklama ale smietany juz nie daje
10 stycznia 2018 18:01 / 9 osobom podoba się ten post
Pochwalę się ,że królik wyszedł mi przepyszny a sosik aksamitny:)Na przyprawie był przepis z dodatkiem musztardy francuskiej.Winka białego nie miałam ,musztardę tak ,więc dodałam i to był dobry patent:)Do tego ziemniakii buraczki ze słoika ,własne:)
10 stycznia 2018 20:25 / 5 osobom podoba się ten post
To moje pierwsze miejsce, na którym nie muszę gotować, a codziennie przepyszne obiadki robione przez Pdp jej to sprawia ogromna frajdę, tak więc nie będę wciskała się między garnki
10 stycznia 2018 20:49
kasia63

Pochwalę się ,że królik wyszedł mi przepyszny a sosik aksamitny:)Na przyprawie był przepis z dodatkiem musztardy francuskiej.Winka białego nie miałam ,musztardę tak ,więc dodałam i to był dobry patent:)Do tego ziemniakii buraczki ze słoika ,własne:)

Ze slodka smietanka?
10 stycznia 2018 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ze slodka smietanka?

18% z Biedry:)Bdb wyszło,taki inny smak z tymiankiem.I mięso kruchutkie:)Dobre.Jutro będzie z ryżem i czerwona kapuchą na ciepło.Dla odmiany:)
10 stycznia 2018 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

18% z Biedry:)Bdb wyszło,taki inny smak z tymiankiem.I mięso kruchutkie:)Dobre.Jutro będzie z ryżem i czerwona kapuchą na ciepło.Dla odmiany:)

Mniam Mam tymianek w ogrodku. W tym roku niestety nie zdolalam zebrac i wysuszyc. Ale swiezy jest rewelacyjny. Dodaje do mielonych i sa inne i lepsze. Do krolika bardzo pasuje aromatem.
Idealny sos wychodzi, kiedy smietane sie ubije, ale trzeba gotowac duzo. Widzialam jak to robili w restauracji.