Ciasteczka adwentowe i na inne okazje

11 listopada 2017 18:38 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Myślę, że inne osoby robią znacznie lepsze wypieki niż ja, tylko nie chce im się tutaj pokazać.

Myślę że tak,ja też potrafię piec ale tu nie mogę się wykazać,moja pd ogólnie mało jada ze słodkości to batoniki duplo wcina,żadnych ciast,ja dla siebie kupuję w cukierni Twoje to prawdziwy kunszt cukierniczy.Kiedyś koleżanka moja też się chciała pochwalic i zaprosiła mnie na ciasto,niestety z blaszki jadłyśmy łyżkami,nie chciało się odkleić.
11 listopada 2017 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Myślę że tak,ja też potrafię piec ale tu nie mogę się wykazać,moja pd ogólnie mało jada ze słodkości to batoniki duplo wcina,żadnych ciast,ja dla siebie kupuję w cukierni Twoje to prawdziwy kunszt cukierniczy.Kiedyś koleżanka moja też się chciała pochwalic i zaprosiła mnie na ciasto,niestety z blaszki jadłyśmy łyżkami,nie chciało się odkleić.

11 listopada 2017 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
Nie śmiejta sie bo jest takie ciasto, które się je na gorąco prosto z blachy. Crumble się nazywa i obłędnie smakuje :)
11 listopada 2017 18:42 / 9 osobom podoba się ten post
Zrobiłam zdjęcie mojej produkcji tygodniowej,na którą zużyłam około 3 kg mąki i około 6 kostek masła.Nie są ładnie wyeksponowane,ponieważ znajdują się w pancernych puszkach,schowane przed dziadkiem łakomczuszkiem.
Częstujcie się.
11 listopada 2017 18:44 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie śmiejta sie bo jest takie ciasto, które się je na gorąco prosto z blachy. Crumble się nazywa i obłędnie smakuje :)

Nie znam ciasta,które nie smakuje ,ja nawet zakalec lubię..
11 listopada 2017 18:48 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zrobiłam zdjęcie mojej produkcji tygodniowej,na którą zużyłam około 3 kg mąki i około 6 kostek masła.Nie są ładnie wyeksponowane,ponieważ znajdują się w pancernych puszkach,schowane przed dziadkiem łakomczuszkiem.:-)
Częstujcie się.

Zainteresowały mnie ciacha z masła orzechowego ze słonymi orzeszkami- czytałam ,że piekłaś. Byłabym wdzięczna za przepis :)
Ładne ciastki Ivanilko. Tu nie piekę, dopiero w domu i zamierzam upiec te co w zeszłym roku i te z orzeszkami bym chciała.
11 listopada 2017 18:49 / 5 osobom podoba się ten post
11 listopada 2017 18:55 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zainteresowały mnie ciacha z masła orzechowego ze słonymi orzeszkami- czytałam ,że piekłaś. Byłabym wdzięczna za przepis :)
Ładne ciastki Ivanilko. Tu nie piekę, dopiero w domu i zamierzam upiec te co w zeszłym roku i te z orzeszkami bym chciała.

Czekoladowe ciasteczka z masłem orzechowym i solonymi orzeszkami ziemnymi.

100 g gorzkiej czekolady
50 g mlecznej czekolady
30 g cukru + cukier waniliowy/ wanilia
40 g miękkiego masła
50 g masła orzechowego
1 jajko
60 g mąki 
1/2 łyżeczki proszku do piecz.
60 g solonych orzeszków ziemnych

W kąpieli wodnej rozpuścić gorzką czekoladę. Dodać cukier,masło,masło orzechowe,jajko,wanilię i chwilę miksować.
Wsypać mąkę,proszek do piecz.,posiekaną mleczną czekoladę oraz posiekane orzeszki ziemne.Wszytko razem wymieszać. Nakładać na blachę łyżką i piec około 12 minut w 180 st.C
11 listopada 2017 19:22 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie znam ciasta,które nie smakuje ,ja nawet zakalec lubię..:hihi:

Crumble to kruszonka, dużo kruszonki nawet z migdałami- a pod nią owoce i cała blacha do dyspozycji :)
11 listopada 2017 19:23 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Crumble to kruszonka, dużo kruszonki nawet z migdałami- a pod nią owoce i cała blacha do dyspozycji :)

Tinóś nie kóś....
11 listopada 2017 19:39 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zrobiłam zdjęcie mojej produkcji tygodniowej,na którą zużyłam około 3 kg mąki i około 6 kostek masła.Nie są ładnie wyeksponowane,ponieważ znajdują się w pancernych puszkach,schowane przed dziadkiem łakomczuszkiem.:-)
Częstujcie się.

Pieprzyć etykietę ,netykietę i inne sawuar wiwry,ja Ci ten adres podam....  To dla Ciebie  
11 listopada 2017 19:48 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Tinóś nie kóś....:hihi:

Srup, srup. Teras s japkami najlepsze ,ale mószom być kfaskowe...
O!Cókrem pódrem posyp.
11 listopada 2017 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Srup, srup. Teras s japkami najlepsze ,ale mószom być kfaskowe...:hihi:
O!Cókrem pódrem posyp.

No teras to jósz siem nie wykrencem,skończem tylko s ciastkami wygupy i biorem się za crumble z japkami. 
11 listopada 2017 20:07 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Zrobiłam zdjęcie mojej produkcji tygodniowej,na którą zużyłam około 3 kg mąki i około 6 kostek masła.Nie są ładnie wyeksponowane,ponieważ znajdują się w pancernych puszkach,schowane przed dziadkiem łakomczuszkiem.:-)
Częstujcie się.

Te w kształcie rogalików... jeżeli to sa takie same jak robiłom rok temu to są przepyszne...
11 listopada 2017 20:09 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Te w kształcie rogalików... jeżeli to sa takie same jak robiłom rok temu to są przepyszne... :mniam:

Rogaliki robiłam dziś do południa na próbę,trochę kształt zgubiły podczas pieczenia,a są mięciutkie i pyszne. Przepis na nie ma podobno ponad 100 lat. .