Blog opiekun.5 #5

20 stycznia 2018 12:35 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Iiiii...z Knorra taki Pan ...jak ze mnie dama albo panienka . Niech nie próbuje rżnąć Pana , bo Panem to trzeba się urodzić a jeśli naprawdę nim jest to co robi tutaj pomiędzy pospólstwem ?:-)

Tyś jest panienka z odzysku,w pretensjach:):):):)Ale jednak:):):):)
Moja prababcia to mawiała:my są całe z hrabiów ,ino nogi mamy chłopskie:):):)To taka dygresyjka a propos "panów":):):)
20 stycznia 2018 14:08 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Barbro,Knorr się nam tu wywyższa,panisko z siebie robi,tytułować się ma życzenie:):):):)Musi zima mu zaszkodziła albo co.Dotychczas był sobie zwyczajny Knorr,a teraz jest Pan Knorr,ha ha ha Cokolwiek to nie oznacza:):):)Tak Pani Barbro,nie ma to tamto:)Pani Kasia:):):)

Tak jest Pani Kasiu. 
20 stycznia 2018 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Iiiii...z Knorra taki Pan ...jak ze mnie dama albo panienka . Niech nie próbuje rżnąć Pana , bo Panem to trzeba się urodzić a jeśli naprawdę nim jest to co robi tutaj pomiędzy pospólstwem ?:-)

Zaraz co robi. Pracuje. 
20 stycznia 2018 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
Uważam, że jak ktoś ma chęć ze mną pogadać, to pogada ( normalnie). A jak ktoś ma mi złośliwości prawić to lepiej niech to robi gdzie indziej.
20 stycznia 2018 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Uważam, że jak ktoś ma chęć ze mną pogadać, to pogada ( normalnie). A jak ktoś ma mi złośliwości prawić to lepiej niech to robi gdzie indziej.:-)

Popieram w 100 % . Sąd ..sądem , ale sprawiedliwość ma być po Twojej stronie i już . I albo gadają po Twojej myśli ....albo paszli won . No nie ?
20 stycznia 2018 17:35 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Popieram w 100 % . Sąd ..sądem , ale sprawiedliwość ma być po Twojej stronie i już . I albo gadają po Twojej myśli ....albo paszli won . No nie ? :-)

Jak zwykle przekręciłaś , byle było na Twoje. Po co Ci to? Musisz prawić takie brednie? Zwyczajne rozmowy to nie takie, gdzie ja mam zawsze rację, czasem mam czasem nie, jak to w życiu bywa. A robienie sobie z kogoś durnia, co to zawsze ma rację jest nie na miejscu i z kulturą ma to mało co wspólnego.
20 stycznia 2018 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Jak zwykle przekręciłaś , byle było na Twoje. Po co Ci to? Musisz prawić takie brednie? Zwyczajne rozmowy to nie takie, gdzie ja mam zawsze rację, czasem mam czasem nie, jak to w życiu bywa. A robienie sobie z kogoś durnia, co to zawsze ma rację jest nie na miejscu i z kulturą ma to mało co wspólnego.

Po co mi to ... ależ po japońsku to zabrzmiało ...Nic nie przekręciłam . Ja to tak odbieram , że jak ktoś napisze coś , co Tobie nie na rączkę to focha strzelasz i...gonisz stąd . Ktoś robi sobie z Ciebie durnia ??? Nieprawda , bo ma tylko inne zdanie niż Ty . Sorry Andrzej ...ale to Ty chyba tylko tak odbierasz ( o robieniu durnia ) , bo nie lubisz , żeby czyjeś było na wierzchu . Ja nie widzę absolutnie nic zdrożnego w tym , że ktoś się zaśmieje ...ktoś posprzecza . Według Ciebie to jest robienie z tata wariata ? ...Wyluzuj trochę .....Edytowałam , bo aż mną wstrzącha  Tutaj na tym forum beksów jest dostatek. Facetów ze sprzętem ( z jajami ) jak na lekarstwo ....albo wywalono ...albo nie odzywają się i zza krzaków podglądają . Będziesz wiecznie płakał ? Opanuj się trochę , bo Ci ktos jeszcze otworzy wątek pt. " Jestem żalosny ...pociesz mnie " .
20 stycznia 2018 18:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Po co mi to ... ależ po japońsku to zabrzmiało ...Nic nie przekręciłam . Ja to tak odbieram , że jak ktoś napisze coś , co Tobie nie na rączkę to focha strzelasz i...gonisz stąd . Ktoś robi sobie z Ciebie durnia ??? Nieprawda , bo ma tylko inne zdanie niż Ty . Sorry Andrzej ...ale to Ty chyba tylko tak odbierasz ( o robieniu durnia ) , bo nie lubisz , żeby czyjeś było na wierzchu . Ja nie widzę absolutnie nic zdrożnego w tym , że ktoś się zaśmieje ...ktoś posprzecza . Według Ciebie to jest robienie z tata wariata ? ...Wyluzuj trochę .....Edytowałam , bo aż mną wstrzącha  Tutaj na tym forum beksów jest dostatek. Facetów ze sprzętem ( z jajami ) jak na lekarstwo ....albo wywalono ...albo nie odzywają się i zza krzaków podglądają . Będziesz wiecznie płakał ? Opanuj się trochę , bo Ci ktos jeszcze otworzy wątek pt. " Jestem żalosny ...pociesz mnie " .

Ani nie płaczę ani nie potrzebuję pocieszenia. A właśnie robienie ze mnie płaczki albo marudy mnie poprostu wk...denerwuje. Głupotą jest wieczne opisywanie, że ja zawsze muszę mieć rację. Gonię stąd ludzi, którzy są złośliwi i poprostu ich nie znoszę. "facet z jajami" to częste odzywki kobiet jak już facetowi innej łatki przyłożyć nie chcą. Skąd wiesz jakim człowiekiem jestem? Może właśnie spoko gość ze mnie? Żeby to wiedzieć trzeba faceta znać, a nie tak ni z gruszki ni z pietruszki mu wrzucać jakieś pierdoły i kreować mu bzdurny wizerunek. 
20 stycznia 2018 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Popieram w 100 % . Sąd ..sądem , ale sprawiedliwość ma być po Twojej stronie i już . I albo gadają po Twojej myśli ....albo paszli won . No nie ? :-)

No tak.
20 stycznia 2018 18:53 / 5 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Ani nie płaczę ani nie potrzebuję pocieszenia. A właśnie robienie ze mnie płaczki albo marudy mnie poprostu wk...denerwuje. Głupotą jest wieczne opisywanie, że ja zawsze muszę mieć rację. Gonię stąd ludzi, którzy są złośliwi i poprostu ich nie znoszę. "facet z jajami" to częste odzywki kobiet jak już facetowi innej łatki przyłożyć nie chcą. Skąd wiesz jakim człowiekiem jestem? Może właśnie spoko gość ze mnie? Żeby to wiedzieć trzeba faceta znać, a nie tak ni z gruszki ni z pietruszki mu wrzucać jakieś pierdoły i kreować mu bzdurny wizerunek. 

Może spoko , ale czasem jak się zaczynasz dąsać i przeganiać stąd innych to zaczynam wątpić . Żarty w Twoim wykonaniu bywają  bardzo złośliwe i przykre , ale to są Twoje żarty i na nich znasz się doskonale . Wystarczy , że ktoś inny 
zażartuje a Tobie to nie pasi ...natychmiastowa obraza majestatu . I powiedz sam ...jak Ciebie odbierać ? Miej trochę dystansu do siebie samego i nie obrażaj się o byle co , bo to wiecznie robisz . Z jednym zgodzę się na pewno : to jest Twoj blog i masz prawo przeganiać , ale , czy będzie Ci miło jak nikogo tutaj oprócz Ciebie nie będzie ? Nie chodzi o to jaki jesteś w realu , bo jesteśmy tutaj  - na forum i odbieramy siebie wzajemnie jakimi tutaj jesteśmy . Po jasną ...ja mam się tlumaczyć każdemu , że mnie nie zna , że naprawdę jestem inna niż tutaj ....jestem tutaj i już ...i nie miauczę " nie znasz mnie , nie oceniaj , bo na codzień to anioł nie kobita ..." 
Bez uśmieszków .
20 stycznia 2018 19:07
opiekun.5

Rozmowa o wszystkim i niczym.Na poważnie i du**e Maryni.Kiedy można pożartować i się wyżalić.Ale...nie z każdym tak można.Jak ktoś będzie nieprzyjemny i złośliwy,to albo kończę rozmowę,albo powiem kilka słów i też kończę rozmowę.W realu tak robię a tu przestałam dyskutować,bo i po co?!Nabierz dystansu.W niedzielę i poniedziałek będę w Żaganiu.Znajdź trochę czasu...na pogawędkę.

20 stycznia 2018 19:19
W którą niedzielę? Jutro?
20 stycznia 2018 19:22
opiekun.5

W którą niedzielę? Jutro? :-)

Przyszłą.
20 stycznia 2018 19:34
To już lepiej.
20 stycznia 2018 19:44
opiekun.5

To już lepiej.

Nie biorę z zaskoczenia...he,he...
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.