Blog opiekun.5 #5

20 stycznia 2018 20:06
Helena2311

Nie biorę z zaskoczenia...he,he...:-)

Co to znaczy "biorę" ? Toż ja nie przedmiot. 
20 stycznia 2018 20:17
opiekun.5

Co to znaczy "biorę" ? Toż ja nie przedmiot. :-)

Zgadza się.Nie jesteś przedmiotem.To zależy jak,to zrozumiałeś.Teksty i podteksty...he,he...
20 stycznia 2018 20:31
20 stycznia 2018 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Jednak to jest piękne i wzruszające 

20 stycznia 2018 21:05
Spokojnej nocy.
20 stycznia 2018 21:07
opiekun.5

Jednak to jest piękne i wzruszające 

Publiczność 
20 stycznia 2018 21:18 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Może spoko , ale czasem jak się zaczynasz dąsać i przeganiać stąd innych to zaczynam wątpić . Żarty w Twoim wykonaniu bywają  bardzo złośliwe i przykre , ale to są Twoje żarty i na nich znasz się doskonale . Wystarczy , że ktoś inny 
zażartuje a Tobie to nie pasi ...natychmiastowa obraza majestatu . I powiedz sam ...jak Ciebie odbierać ? Miej trochę dystansu do siebie samego i nie obrażaj się o byle co , bo to wiecznie robisz . Z jednym zgodzę się na pewno : to jest Twoj blog i masz prawo przeganiać , ale , czy będzie Ci miło jak nikogo tutaj oprócz Ciebie nie będzie ? Nie chodzi o to jaki jesteś w realu , bo jesteśmy tutaj  - na forum i odbieramy siebie wzajemnie jakimi tutaj jesteśmy . Po jasną ...ja mam się tlumaczyć każdemu , że mnie nie zna , że naprawdę jestem inna niż tutaj ....jestem tutaj i już ...i nie miauczę " nie znasz mnie , nie oceniaj , bo na codzień to anioł nie kobita ..." 
Bez uśmieszków .

Ty Barbara czasami jak coś napiszesz, to ręcę same składają się do oklasków. 
20 stycznia 2018 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ty Barbara czasami jak coś napiszesz, to ręcę same składają się do oklasków. :oklaski1:

Ty też 
21 stycznia 2018 05:28 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Może spoko , ale czasem jak się zaczynasz dąsać i przeganiać stąd innych to zaczynam wątpić . Żarty w Twoim wykonaniu bywają  bardzo złośliwe i przykre , ale to są Twoje żarty i na nich znasz się doskonale . Wystarczy , że ktoś inny 
zażartuje a Tobie to nie pasi ...natychmiastowa obraza majestatu . I powiedz sam ...jak Ciebie odbierać ? Miej trochę dystansu do siebie samego i nie obrażaj się o byle co , bo to wiecznie robisz . Z jednym zgodzę się na pewno : to jest Twoj blog i masz prawo przeganiać , ale , czy będzie Ci miło jak nikogo tutaj oprócz Ciebie nie będzie ? Nie chodzi o to jaki jesteś w realu , bo jesteśmy tutaj  - na forum i odbieramy siebie wzajemnie jakimi tutaj jesteśmy . Po jasną ...ja mam się tlumaczyć każdemu , że mnie nie zna , że naprawdę jestem inna niż tutaj ....jestem tutaj i już ...i nie miauczę " nie znasz mnie , nie oceniaj , bo na codzień to anioł nie kobita ..." 
Bez uśmieszków .

Basiu, szkoda ''papieru'' na tłumaczenia, to nic nie zmieni, ale brawo Tobie!   
21 stycznia 2018 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Basiu, szkoda ''papieru'' na tłumaczenia, to nic nie zmieni, ale brawo Tobie! :-) :oklaski1:   :oklaski1:

Oczywiście to nic nie zmieni, nie znoszę Cię dalej złośliwa kobieto. 
21 stycznia 2018 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Witam. Spokojnego dnia.
21 stycznia 2018 10:22 / 3 osobom podoba się ten post
Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi:
- Patrz jaki teraz bedzie czad!
Po czym biegnie do pana mlodego i wola:
- Tato, tato!!!

21 stycznia 2018 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.
21 stycznia 2018 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
Miejmy nadzieję, że niedziela będzie miła. Wiosna niedługo.
21 stycznia 2018 12:11 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Oczywiście to nic nie zmieni, nie znoszę Cię dalej złośliwa kobieto. 

Potrzebne Ci to bardzo ....takie zaznaczanie kogo lubisz - kogo nie znosisz ? ...Brawo ...jeszcze tupnij nóżką i pomachaj  , potrzepotaj ze  złości rączkami .....Dowcip dzisiaj super czadowy ....ja cieee...
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.