Kto pracuje w święta?

26 grudnia 2017 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tu mam fajny Heim... W starym klasztorze, ale budynek po kapitalnym remoncie i w środku całkowicie nowoczesny... Pokoje tylko dwuosobowe, stosują metody (ich tu patron) Kneippa (?)... no hydroterapię... Maja baseny zewnętrzne i wewnętrzne i jakies urządzenia do gimnastyki na zewnątrz (takie ścieżki zdrowia) . Pdp mnie  zaprowadziła bo jakiś czas tam spedziła...)))

Z opisu to takie Spa Ja pracuję w dużym, ale basenu nie ma. No chyba, że nie wiem...
26 grudnia 2017 21:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Chyba na gratulacje za wcześnie, ale dzięki  :niesmialy: Firma, nie mieszkam w heimie. Co do finansów, to poczekam na pierwsze rozliczenie i wtedy się okaże. Ja bardziej niż języka obawiałam się  ilości osób. A w tej chwili mieszane uczucia wywołuje u mnie prowadzenie dokumentacji w kompie. Muszę pisać po niemiecku :chowa sie:

Ale z tym pisaniem po niemiecku to dajesz radę ??? Jakoś idzie ???
26 grudnia 2017 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ale z tym pisaniem po niemiecku to dajesz radę ??? :-) Jakoś idzie ???

Kaska sie kryguje. Ona po mniemiecku nawija bardzo dobrze.
26 grudnia 2017 21:16 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ale z tym pisaniem po niemiecku to dajesz radę ??? :-) Jakoś idzie ???

No...łatwo nie jest. To jednak opis różnych rzeczy, a nie np. lista zakupów. Kolega mi pomaga (dyktuje właściwie). Obciach, ale co tam ! Dzisiaj nie zapisałam tego, co stworzyłam, to powtarzał mi chyba 2 razy ...podziękowałam mu za cierpliwość
26 grudnia 2017 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kaska sie kryguje. Ona po mniemiecku nawija bardzo dobrze. :-)

To się cieszę , bo to inaczej stres przeogromny...)))))
26 grudnia 2017 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kaska sie kryguje. Ona po mniemiecku nawija bardzo dobrze. :-)

A z Tobą to chyba po naszemu rozmawiam, nie....? Nie kryguję się, ale mówić, a pisać, jak nie szkolony człowiek, to jednak inna sprawa...
26 grudnia 2017 21:19 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No...łatwo nie jest. To jednak opis różnych rzeczy, a nie np. lista zakupów. Kolega mi pomaga (dyktuje właściwie). Obciach, ale co tam ! Dzisiaj nie zapisałam tego, co stworzyłam, to powtarzał mi chyba 2 razy ...podziękowałam mu za cierpliwość :chowa sie:

To jeszcze kolege masz...
26 grudnia 2017 21:20 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

A z Tobą to chyba po naszemu rozmawiam, nie....? Nie kryguję się, ale mówić, a pisać, jak nie szkolony człowiek, to jednak inna sprawa...

I znowu to robisz! Calkiem w siebie nie wierzysz. A co do rozmow naszych to roznie bywa. Nieraz a nawet czesto opowiadasz mi po mniemniecku rozmowy. A i poslyszec konwersacje Twe z Niemiaszkami tez mi sie udalo
26 grudnia 2017 21:21 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To jeszcze kolege masz... :-)

No mam. I to chyba kilku, podobno 6. Ale na urlopach, czy chorzy. Znam na razie chyba 3. Ale koleżanki też mam
26 grudnia 2017 21:23 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

I znowu to robisz! Calkiem w siebie nie wierzysz. A co do rozmow naszych to roznie bywa. Nieraz a nawet czesto opowiadasz mi po mniemniecku rozmowy. A i poslyszec konwersacje Twe z Niemiaszkami tez mi sie udalo :figiel:

Myszo, w moje pisane niemieckie słowa, to czasem naprawdę ciężko uwierzyć
26 grudnia 2017 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

No mam. I to chyba kilku, podobno 6. Ale na urlopach, czy chorzy. Znam na razie chyba 3. Ale koleżanki też mam:uśmiech ona:

Tylko niemieckie towarzystwo, czy mieszane... ???? A sympatyczne... ???
26 grudnia 2017 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tylko niemieckie towarzystwo, czy mieszane... ???? A sympatyczne... ???:-)

Na razie niemieckie. Podobno dojedzie Słowaczka, a może Słowak...? Nie pamiętam. Sympatyczne, rzeczowe. Nie bardzo mamy czas na pogaduchy - 30 minut przerwy dzioby to zajęte kawą, albo jedzonkiem.
26 grudnia 2017 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Na razie niemieckie. Podobno dojedzie Słowaczka, a może Słowak...? Nie pamiętam. Sympatyczne, rzeczowe. Nie bardzo mamy czas na pogaduchy - 30 minut przerwy dzioby to zajęte kawą, albo jedzonkiem.

Życzę Ci żeby Ci się poukładało w tej pracy tak jakbys chciała...
26 grudnia 2017 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Życzę Ci żeby Ci się poukładało w tej pracy tak jakbys chciała... :buziaki1:

Dzięki. To dopiero początek, całkiem nowe wyzwanie, a czas pokaże, czy się uda.
26 grudnia 2017 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ufff....i po świętach . Było nawet miło , ale dziś już mnie brało rozklejanie....na wstrzymanie wzięłam i dałam radę . Od jutra normalka , czas będzie szybciej leciał , będę wychodziła z chałupy i jakoś to będzie .

Basiu...dlatego tu wszyscy jesteśmy,dlatego ja tu jestem...