Kto pracuje w święta?

26 grudnia 2017 23:35 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

No...łatwo nie jest. To jednak opis różnych rzeczy, a nie np. lista zakupów. Kolega mi pomaga (dyktuje właściwie). Obciach, ale co tam ! Dzisiaj nie zapisałam tego, co stworzyłam, to powtarzał mi chyba 2 razy ...podziękowałam mu za cierpliwość :chowa sie:

Ja 3 dni przed wyjazdem na święta dostałam zadanie wdrożenie nowicjusza - Słowaka, który mówi słabo po niemiecku i szefowa wymyśliła, że ja się z nim lepiej porozumię. Program komputerowy też mu objaśniałam. Sławackiego nie znam i rozmawialiśmy w dziwnej mowie niemiecko-polsko-słowackiej, bo on powiedział, że polski rozumie. Oj, łatwo nie miałam z tym kolegą, bardziej mi przeszkadzał, niż pomagał. Mam nadzieję, że po moim powrocie będzie już bardziej kumaty.
Kobieta zadzwoń do mnie jutro, jak będziesz miała wolne.
06 listopada 2018 11:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ja pracuje w święta, ale równiez nie rozpaczam z tego powodu, firma rekompensuje mi to w postaci premii nawet do 500 euro hihi 
06 listopada 2018 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

Ja pracuje w święta, ale równiez nie rozpaczam z tego powodu, firma rekompensuje mi to w postaci premii nawet do 500 euro hihi :prezenty_swiateczne:

Droga Basiu możesz mi podać nazwę tej firmy?
13 listopada 2018 13:03 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalenka

Droga Basiu możesz mi podać nazwę tej firmy?

Oczywiście, jest to firma Opiekunka GoWork! Serdecznie polecam 
13 listopada 2018 14:00
basiabasia71

Oczywiście, jest to firma Opiekunka GoWork! Serdecznie polecam :najlepszego2:

A to mnie zaskoczyłaś. Dawno nie zaglądałam do nich na stronę.
13 listopada 2018 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też działam w swieta
13 listopada 2018 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Ja
13 listopada 2018 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Ja też działam w swieta:piekna_zima2:

Ja działam w święta....................... ale u siebie w domku. Mimo, że pracuję w Heimie, to o 18.12. do 06.01. mam wolne. Przy uzgadnianiu warunków zatrudnienia wynegocjowałam, że święta dla mnie są  święte (nomen omen) i muszę jechać do domu. Nie spotkałam się z jakimś oporem, a wręcz przeciwnie, Niemcy rozumieją, że mój dom rodzinny jest daleko i tam powinnam spędzać święta.
13 listopada 2018 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też w domku
20 listopada 2018 13:22 / 1 osobie podoba się ten post
Czy może ktoś potrzebuje opiekunki na zastępstwo w święta? Mogę jechać na 3 tygodnie. Preferuje raczej lżejsze zlecenia
20 listopada 2018 14:52
Elo

Czy może ktoś potrzebuje opiekunki na zastępstwo w święta? Mogę jechać na 3 tygodnie. Preferuje raczej lżejsze zlecenia:-)

Od kiedy możesz jechać? 
20 listopada 2018 15:30
Magdalenka

A to mnie zaskoczyłaś. Dawno nie zaglądałam do nich na stronę.

Ja przeglądam różne agencje żeby mieć jakąć wiedzę. Na razie fajnie mi się współpracuje z nimi.
20 listopada 2018 16:36
Dusia1978

Od kiedy możesz jechać? 

tak po 15 grudnia ii na 3 tygodnie
 
20 listopada 2018 18:42
Szukam pracy na święta za dobrą stawkę od 22 grudnia
20 listopada 2018 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ja pracuje, nie wiem czy w obecnej rodzinie bo pewnie moj Pdp nie dotrwa do Swiat;/ w sumie zwykly dzien w tej rodzinie jest udreka takze chetnie przejechalbym gdzies stad. Niewazne gdzie w sumie, jesli nie w donu z rodzina i tak bedzie ciezko. Łezka sie pewnie w Wigilie zakreci....