Kto pracuje w święta?

20 listopada 2018 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
Będziemy na forum swietowac
20 listopada 2018 20:50
Elka40

Będziemy na forum swietowac:piekna_zima2:

To akurat jest fajne , tylko czy ony wszystkie pare przyjdą   
20 listopada 2018 20:53 / 1 osobie podoba się ten post
Oskar

Ja pracuje, nie wiem czy w obecnej rodzinie bo pewnie moj Pdp nie dotrwa do Swiat;/ w sumie zwykly dzien w tej rodzinie jest udreka takze chetnie przejechalbym gdzies stad. Niewazne gdzie w sumie, jesli nie w donu z rodzina i tak bedzie ciezko. Łezka sie pewnie w Wigilie zakreci....

20 listopada 2018 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

To akurat jest fajne , tylko czy ony wszystkie pare przyjdą :-)  :ogladam tv:

Przyjdą napewno
20 listopada 2018 21:21 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

To akurat jest fajne , tylko czy ony wszystkie pare przyjdą :-)  :ogladam tv:

Wpadnę z karpiem
20 listopada 2018 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Wpadnę z karpiem:prezenty_swiateczne:

Dorotee jak wpadniesz w grudniu to z końcem wakacji będziemy bawić . Ja kupię wózek, nawet za 1500zl    A na Wieczerzę przyniosę zimne przekąski albo zrobię na miejscu 
21 listopada 2018 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Wpadnę z karpiem:prezenty_swiateczne:

Przyniose barszcz czerwony z uszkami Dacie rade za rok bedziecie swietowac z rodzinami
21 listopada 2018 10:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Dorotee jak wpadniesz w grudniu to z końcem wakacji będziemy bawić . Ja kupię wózek, nawet za 1500zl :radosc:   A na Wieczerzę przyniosę zimne przekąski albo zrobię na miejscu :tak:

Forumowy narybek
Pozdrow Bielefeld nie mogę jakos tam trafic
21 listopada 2018 14:54
dorotee

Forumowy narybek:-)
Pozdrow Bielefeld:-) nie mogę jakos tam trafic:chaplin:

No. Idzie nowe pokolenie .   Jak się dokulam to pozdrowię to Liebefeld. Mam już tam fotel prezesa i ciepłą posadkę   to czekam teraz na ciebie , traf w końcu . 
01 grudnia 2018 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też pracuję w święta, nowy rok i w 3 króli  
01 grudnia 2018 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
Tym, którzy zostają w święta życzę czegoś więcej na stole poza parówkami i chlebem.  
01 grudnia 2018 16:46 / 3 osobom podoba się ten post
Nie będzie tak źle. W nawiązaniu do bożonarodzeniowej szopki można sobie np. owsiankę zrobić z rodzynkami w luksusowej wersji...
01 grudnia 2018 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Nie będzie tak źle. W nawiązaniu do bożonarodzeniowej szopki można sobie np. owsiankę zrobić z rodzynkami w luksusowej wersji...

Oooo nie nie ja owsianki jadać nie będę, ale  zapewne w PENY wykupię wszystkie warzywa na święta 
01 grudnia 2018 17:17
mikser

Tym, którzy zostają w święta życzę czegoś więcej na stole poza parówkami i chlebem. :modlitwa: 

Co tak słabo...parówki z chlebem ? a gdzie marmolada, gdzie qwark hę ? do tego rzodkieweczka, ogóreczek i co tam wpadnie w łapkę 
02 grudnia 2018 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
Zalezy u jakiej rodziny jestescie, samotny schorowany senior swiat nie zorganizuje.. Pozostanie malutki poczestunek we wlasnym zakresie