Na wyjeździe 40

18 grudnia 2017 16:31 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Hm, ja raczej nagotowalabym zupy gulaszowej i zrobila grzanki.
Kiedy ostatnio ja gotowalam u Edytki okazala sie bardzo podzielna.
Moze tez jest bardziej wykwintna? Wszak to swieta.

Dużo mięsa ma byc w tej zupie, takie od Rolnika
18 grudnia 2017 16:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja pierdziuu...ale bohaterka ! ...Przyjechała córka mojej Marysi , która wpadała tutaj regularnie raz w tygodniu i wypisuje powiadomienia . Rozłożyła się ze wszystkim na stole , naprzeciwko mnie . Ja ...jako osoba cholernie inteligentna zaczęłam zwijać swoje manele , by iść sobie na doliny ....A guzik...moja Kasieńka nawet rozmowę przez telefon przerwała , żeby mi powiedzieć " nie..nie ..nie idź na dół . Siedź ze mną ...milo będzie " ...Noo...smutno tak siedzieć samemu , kiedy np. siusiu się zachce i trzeba przejść obok sypialni Marysi , którą to z tego małego przedpokoiku , przez który trzeba przejść .... widać jak na dłoni ...I tak se siedzę ....od czasu do czasu coś któraś powie ..jakieś słówko . Ba , nawet jedną z kopert zaadresowałam , bo do Polski ...do babeczki , którą tutaj zmieniłam . Popisze sobie ...popracuje i w p.....u pojedzie . A ja znów zostanę sama z Marią . Co tam ..przeżyję jakoś .

Jak czytam to już się boję,,,
18 grudnia 2017 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jak czytam to już się boję,,,:ucieka:

Nie bój się ...noo ..miło nie jest , ale dam radę
18 grudnia 2017 16:48
Ona_Lisa

Dużo mięsa ma byc w tej zupie, takie od Rolnika :gotowanie:

Ze swinki czy inne?
18 grudnia 2017 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie bój się ...noo ..miło nie jest , ale dam radę :buziaki1:

Dlaczego jej od razu nie zabrały odpwiednie służby?Co by to było w upalne lato?Dziwnie jakoś, nie po niemiecku.
18 grudnia 2017 16:52 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie bój się ...noo ..miło nie jest , ale dam radę :buziaki1:

Silna Jesteś Basiu, ja jak miałam Dziadka umierającego to 5-razy się pakowałam w nocy, jak było źle z Nim.
18 grudnia 2017 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Ze swinki czy inne?

Wołowe ma być
18 grudnia 2017 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Dlaczego jej od razu nie zabrały odpwiednie służby?Co by to było w upalne lato?Dziwnie jakoś, nie po niemiecku.

Choinka wie ...No nic ...jak Kasia odjedzie zaraz schodzę na dół do siebie i aby do rana .
18 grudnia 2017 16:54 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Dlaczego jej od razu nie zabrały odpwiednie służby?Co by to było w upalne lato?Dziwnie jakoś, nie po niemiecku.

Ja właśnie dopiero w De spotkałam się z takim przetrzymywaniem zwłok. Na szczęście nie bezpośrednio (przy mnie było to max 12 godz), ale na pewno też Wichurra pisała kiedys o tym, ze była z nieboszczykiem w domu dłuższy czas.
18 grudnia 2017 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Wołowe ma być :gotowanie:

A masz szybkowar?
18 grudnia 2017 16:55 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Silna Jesteś Basiu, :aniolki: ja jak miałam Dziadka umierającego to 5-razy się pakowałam w nocy, jak było źle z Nim. :-(

Aha i Dziadek zrobił mi tzw 'psikusa'' i przy mnie umarł, akurat poprawiałam mu rękę, żeby mu wygodnie było,,,,,
18 grudnia 2017 16:57 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

A masz szybkowar?

Chyba nie, bo mówili, że długo trzeba gotować. Instrukcję dostanę potem.
18 grudnia 2017 16:58

(usunięte) mam, a nie chce mi się poskarżyjek szukać.

Muszę zrobić rezerwację na Polskiego Busa przez net ofkors. Wszystko pięknie ładnie, płacę z konta i mam komunikat, ze płatność zakończona niepowodzeniem. A kasa z konta mi poszła.
Zgłosiłam to do nich, odpowiedź, ze mam zrobić nową rezerwację, a tamte pieniadze wrócą mi na konto.
Przed chwilą to zrobiłam i to samo! Kasa poszła, a rezerwacji niet.
Napisałam znów do nich zgłoszenie....milczą...

18 grudnia 2017 17:04 / 2 osobom podoba się ten post
A Ja już mogę przelewy robić, załatwiłam wszystko w Banku, miałam podany nieaktualny numer telefonu, na który przychodziło potwierdzenie sms z Banku z kodem jednorazowym. Super już nie muszę się nikogo prosić o zrobienie przelewu,,,,
18 grudnia 2017 17:06
kasia63

Dlaczego jej od razu nie zabrały odpwiednie służby?Co by to było w upalne lato?Dziwnie jakoś, nie po niemiecku.

Ja już dwa razy byłam z niemieckimi nieboszczykami sam na sam