Na wyjeździe 40

18 grudnia 2017 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
Ja się spotkałam ,ale z przetrzymywaniem w kostnicy ponad 2 tyg bo córka PDP na wczasy leciała-pogrzeb odbył się po jej powrocie.Ale w domu ,żeby tyle nieboszczyk leżał.....po co?Nie kumam:(
18 grudnia 2017 17:10 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Silna Jesteś Basiu, :aniolki: ja jak miałam Dziadka umierającego to 5-razy się pakowałam w nocy, jak było źle z Nim. :-(

Że się tak brzydko wyrażę ...gówno jestem silna . Jestem mięciutka jak cocolino . Teraz już po prostu nie mam wyjścia . Córka - głownodowodząca mówiła mi w sobotę , że zabiorą ciało w niedzielę ....Wczoraj wieczorem poinformowała mnie , że doszli do wniosku ....wtorek wieczór , niech mamusia pobędzie jeszcze w domku . Myślałam durnowato , że może na jakieś pożegnalne modlitwy będą się schodzić , bo wszyscy są głęboko wierzącymi katolikami . Nic bardziej mylnego . Dziś głównodowodząca nawet na moment nie wpadła . Jest jeszcze ta druga córka ze mną ...a właściwie ja z nią jestem . Mam szkołę przetrwania i nauczkę na przyszłość . Nigdy więcej nie wyrażę zgody ...nawet na 2 dni a pojadę do Pl . Poniewaz szefowej mina w sobotę była niezbyt wyraźna to nie omieszkam jej powiadomić , że drugiego razu takiego czegoś przeżywać nie będę .
18 grudnia 2017 17:10 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

(usunięte) mam, a nie chce mi się poskarżyjek szukać.

Muszę zrobić rezerwację na Polskiego Busa przez net ofkors. Wszystko pięknie ładnie, płacę z konta i mam komunikat, ze płatność zakończona niepowodzeniem. A kasa z konta mi poszła.
Zgłosiłam to do nich, odpowiedź, ze mam zrobić nową rezerwację, a tamte pieniadze wrócą mi na konto.
Przed chwilą to zrobiłam i to samo! Kasa poszła, a rezerwacji niet.
Napisałam znów do nich zgłoszenie....milczą...

Nie znam się na tym ale dlaczego nie bezpośrednio do Polskiego Busa? Może jakaś postawiona strona?
18 grudnia 2017 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

(usunięte) mam, a nie chce mi się poskarżyjek szukać.

Muszę zrobić rezerwację na Polskiego Busa przez net ofkors. Wszystko pięknie ładnie, płacę z konta i mam komunikat, ze płatność zakończona niepowodzeniem. A kasa z konta mi poszła.
Zgłosiłam to do nich, odpowiedź, ze mam zrobić nową rezerwację, a tamte pieniadze wrócą mi na konto.
Przed chwilą to zrobiłam i to samo! Kasa poszła, a rezerwacji niet.
Napisałam znów do nich zgłoszenie....milczą...

Może lepiej zadzwonić,musi być jakiś telefon do reklamacji.A mailem wysłać im potwierdzenie przelewu.
Miałam tak raz z Sindbadem,powiedziano mi że oni nie odpowiadają za przelewy i nie mają z tym nic wspólnego,też sie wkur....nieźle.
18 grudnia 2017 17:12 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Że się tak brzydko wyrażę ...gówno jestem silna . Jestem mięciutka jak cocolino . Teraz już po prostu nie mam wyjścia . Córka - głownodowodząca mówiła mi w sobotę , że zabiorą ciało w niedzielę ....Wczoraj wieczorem poinformowała mnie , że doszli do wniosku ....wtorek wieczór , niech mamusia pobędzie jeszcze w domku . Myślałam durnowato , że może na jakieś pożegnalne modlitwy będą się schodzić , bo wszyscy są głęboko wierzącymi katolikami . Nic bardziej mylnego . Dziś głównodowodząca nawet na moment nie wpadła . Jest jeszcze ta druga córka ze mną ...a właściwie ja z nią jestem . Mam szkołę przetrwania i nauczkę na przyszłość . Nigdy więcej nie wyrażę zgody ...nawet na 2 dni a pojadę do Pl . Poniewaz szefowej mina w sobotę była niezbyt wyraźna to nie omieszkam jej powiadomić , że drugiego razu takiego czegoś przeżywać nie będę .

Oby do jutra Basiu.
18 grudnia 2017 17:18 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja już dwa razy byłam z niemieckimi nieboszczykami sam na sam :-(

Przestańcie juz bo mi włosy dęba stają.
Nikt przy mnie nie umarł i nie umrze,nie ma opcji.Jak umrze to chyba...zwieję.
18 grudnia 2017 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Chyba nie, bo mówili, że długo trzeba gotować. Instrukcję dostanę potem.

Szkoda, szybkowar ulatwilby Ci sprawe. Podejrzewam, ze to jednak bedzie gulaszowa. 
18 grudnia 2017 17:23 / 5 osobom podoba się ten post
Marta2

Przestańcie juz bo mi włosy dęba stają.
Nikt przy mnie nie umarł i nie umrze,nie ma opcji.Jak umrze to chyba...zwieję.

Też tak mówiłam,ale jakoś musiałam sie z tym zmierzyć,raz byłam z córką pd siedziałyśmy razem,a raz sama,nie zwiałam
18 grudnia 2017 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Marta2

Przestańcie juz bo mi włosy dęba stają.
Nikt przy mnie nie umarł i nie umrze,nie ma opcji.Jak umrze to chyba...zwieję.

Jeździmy do chorych ludzi... zdarza sie czasem i to.
Ja już nie bedę rozwijać tematu. Przysięgam 
18 grudnia 2017 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Szkoda, szybkowar ulatwilby Ci sprawe. Podejrzewam, ze to jednak bedzie gulaszowa. 

Chociaż moja mama często korzystała, ja jakoś nie mam zaufania do szybkowara. Boję się, że mi wybuchnie. 
18 grudnia 2017 17:37 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Jeździmy do chorych ludzi... zdarza sie czasem i to.
Ja już nie bedę rozwijać tematu. Przysięgam :tak:

Nooo ...Marcie włosy dęba już stają a Tobie ....znaczy się Twojej żabeczce rzęsy ...dęba stoją
18 grudnia 2017 17:38 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nooo ...Marcie włosy dęba już stają a Tobie ....znaczy się Twojej żabeczce rzęsy ...dęba stoją :smiech3:

Życie to nie bajka, dlatego tak stoją 
18 grudnia 2017 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Życie to nie bajka, dlatego tak stoją :smiech3:

Pewnie , że życie to nie jebajka ...życie to jebitwa ...
18 grudnia 2017 18:00
MeryKy

Nie znam się na tym ale dlaczego nie bezpośrednio do Polskiego Busa? Może jakaś postawiona strona?

Nie rozumiem.
Rezerwuję na stronie Polskiego Busa, tam robię płatność i tam jest formularz do zgłoszenia problemu.
18 grudnia 2017 18:01
Marta2

Może lepiej zadzwonić,musi być jakiś telefon do reklamacji.A mailem wysłać im potwierdzenie przelewu.
Miałam tak raz z Sindbadem,powiedziano mi że oni nie odpowiadają za przelewy i nie mają z tym nic wspólnego,też sie wkur....nieźle.

Próbowałam się dodzwonić. Minuta kosztuje ponad 3 zł, przez ponad 5 minut słuchałam muzyki.