Na wyjeździe 40

18 grudnia 2017 18:05
To niedobrze to wygląda, zgłoś do swojego banku reklamację
18 grudnia 2017 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Nie rozumiem.
Rezerwuję na stronie Polskiego Busa, tam robię płatność i tam jest formularz do zgłoszenia problemu.

Ok, To ja źle zrozumiałam. Ja uwielbiam BLIKiem płacić. Ale jeszcze nie wszedzie jest taka możliwość.
18 grudnia 2017 18:14 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Dlaczego jej od razu nie zabrały odpwiednie służby?Co by to było w upalne lato?Dziwnie jakoś, nie po niemiecku.

Dlaczego nie po niemiecku... Po niemiecku, ja też tak miałam, a jeszcze musiałam przechodzić obok bo to był pokój z tarasem, na który wychodzilam na papierosa... , a palić sie chciało ciągiem... Tylko to był dzień i noc .., na szczęście nie parę dni...))))
18 grudnia 2017 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ok, To ja źle zrozumiałam. Ja uwielbiam BLIKiem płacić. Ale jeszcze nie wszedzie jest taka możliwość.

Widziałam tam tą opcję.
Trzeba ją wcześniej jakoś uruchomić? Coś aktywować?
18 grudnia 2017 18:32 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dlaczego nie po niemiecku... Po niemiecku, ja też tak miałam, a jeszcze musiałam przechodzić obok bo to był pokój z tarasem, na który wychodzilam na papierosa... :strach na wroble:, a palić sie chciało ciągiem... :strach na wroble: Tylko to był dzień i noc .., na szczęście nie parę dni...))))

Te moje zarazieńki dobrze wiedziały co będzie i dlatego same zaproponowały , żebym sobie jarała w którymś z pokoi na dole ....żebym sobie nie krzywdowała 
18 grudnia 2017 18:42 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Ja się spotkałam ,ale z przetrzymywaniem w kostnicy ponad 2 tyg bo córka PDP na wczasy leciała-pogrzeb odbył się po jej powrocie.Ale w domu ,żeby tyle nieboszczyk leżał.....po co?Nie kumam:(

Jak nie wiadomo o co chodzi to pewnie o kasę. Ja raz musiałam z moją zmarłą podopieczną "mieszkać" od północy do 11 przed południem i nie było to łatwe przeżycie. Dałam radę, ale dziś już bym się nie zgodziła sama zostać.
18 grudnia 2017 18:47 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Te moje zarazieńki dobrze wiedziały co będzie i dlatego same zaproponowały , żebym sobie jarała w którymś z pokoi na dole ....żebym sobie nie krzywdowała :smiech3:

Mi nikt nic nie proponował... Doszli do wniosku, że to dla mnie taka sam normalka jak dla nich... Jak poszli załatwiac pogrzeb też zostałam z ... sama. 5-6 godzin.., a później (po 16-tej) było normalne wyprowadzanie zwłok ... I to było takie bardzo uroczyste... Dobrze, że ja po nocach nie palę...
18 grudnia 2017 18:56 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Mi nikt nic nie proponował... Doszli do wniosku, że to dla mnie taka sam normalka jak dla nich... Jak poszli załatwiac pogrzeb też zostałam z ... sama. 5-6 godzin.., a później (po 16-tej) było normalne wyprowadzanie zwłok ... I to było takie bardzo uroczyste... Dobrze, że ja po nocach nie palę... :lol2:

Ja po nocach też nie palę , ale jak wychodzi ktoś stąd ....to mi nie bardzo po zmroku siedzieć na górze . Jutro i tak zdejmę tutaj firanki , upiorę ....przepucuję okno . Firanki zawieszę w środę z rana ....Dybra dziewczyny pożartujmy trochę albo coo ...milej mi będzie
18 grudnia 2017 19:07 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja po nocach też nie palę , ale jak wychodzi ktoś stąd ....to mi nie bardzo po zmroku siedzieć na górze . Jutro i tak zdejmę tutaj firanki , upiorę ....przepucuję okno . Firanki zawieszę w środę z rana ....Dybra dziewczyny pożartujmy trochę albo coo ...milej mi będzie :oczko1:

Tak to czytam i mysle, ze chyba mialam szczescie. Pierwsza sztela i pdp mi odeszla. 
Po 2 godzinach zostala zabrana a ja tydzien na bezrobociu na randki chodzilam. I tylko to pamietam. 
18 grudnia 2017 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Widziałam tam tą opcję.
Trzeba ją wcześniej jakoś uruchomić? Coś aktywować?

Ja mam aplikację w telefonie. Pobrałam ją w banku. 
18 grudnia 2017 19:14 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Tak to czytam i mysle, ze chyba mialam szczescie. Pierwsza sztela i pdp mi odeszla. 
Po 2 godzinach zostala zabrana a ja tydzien na bezrobociu na randki chodzilam. I tylko to pamietam. 

Jutro postaram się przejść . Może też mi się jakaś randka trafi
18 grudnia 2017 19:16 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jutro postaram się przejść . Może też mi się jakaś randka trafi :oczko:

Koniecznie. Zakochasz sie moze nawet
18 grudnia 2017 19:27 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Koniecznie. Zakochasz sie moze nawet:-)

Noo...od pierwszego wejrzenia . Może jak będę miała szczęście to bez rollatora jaki się trafi .
18 grudnia 2017 19:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja po nocach też nie palę , ale jak wychodzi ktoś stąd ....to mi nie bardzo po zmroku siedzieć na górze . Jutro i tak zdejmę tutaj firanki , upiorę ....przepucuję okno . Firanki zawieszę w środę z rana ....Dybra dziewczyny pożartujmy trochę albo coo ...milej mi będzie :oczko1:

Ja to dzisiaj mam humor wisielczy... Powinnam sie do jakiś poskarżyjek udać, ale się chyba wezmę za jakieś sprzątanie... Sprzatanie naprawdę dobrze mi robi ...
18 grudnia 2017 19:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noo...od pierwszego wejrzenia . Może jak będę miała szczęście to bez rollatora jaki się trafi .

Takiej od pierwszego wejrzenia to nie ma. Ale w miare poznawania to ho, ho, moze byc taka na zaboj
Proponuje turystyke zakupowa. Bedzie koszyk a nie rollator.