Na wyjeździe 40

18 grudnia 2017 20:52 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Wladcy Much to moze cos zechca dac,  ale ja,zwykla (usunięte) nie mam na co liczyc.

Tylko, że ja mam zmienniczkę z zupelnie obcej firmy... Czyli w Much jest dwuwładza... i jak sie teraz dogadasz...
18 grudnia 2017 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tylko, że ja mam zmienniczkę z zupelnie obcej firmy... Czyli w Much jest dwuwładza... i jak sie teraz dogadasz... :lol2:

Mam podpowiedz
18 grudnia 2017 21:26 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Chciałam wracać jakimś Marsem, bo wyjeżdżają późnym popołudniem i mają dość komfortowe warunki, ale oni nie maja powrotów w czwartki... Z Kamilem jeździłam wcześniej bo na ostatnim zleceniu ( 4 razy) miałam obowiązkowego Sindbada. A Kamil podobnie jak Pastuchy... ))))

Danusia Mars jezdzi chyba codziennie, ostatnio wracałam z nimi we wrzesniu mam wizytówke i kierowcy pytałam też , chyba że cos się zmieniło od tej pory. Z okolic Hanoweru wyjeżdżałam o 21.30 i we wrocławiu byłam o 5,30. Teraz w styczniu mam zamiar z nimi wracac
18 grudnia 2017 21:39
evaa

Danusia Mars jezdzi chyba codziennie, ostatnio wracałam z nimi we wrzesniu mam wizytówke i kierowcy pytałam też , chyba że cos się zmieniło od tej pory. Z okolic Hanoweru wyjeżdżałam o 21.30 i we wrocławiu byłam o 5,30. Teraz w styczniu mam zamiar z nimi wracac

Zaglądałam w Google i taka tam była informacja ... Podaj mi namiary na nich i którego wracasz bo ja 4.01 2018...   A z Marsem to mogłabym 03.01 wieczorem...
18 grudnia 2017 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Zaglądałam w Google i taka tam była informacja ... Podaj mi namiary na nich i którego wracasz bo ja 4.01 2018...   :-) A z Marsem to mogłabym 03.01 wieczorem... :-)

Jutro rano  dam ci nr z wizytówki, bo mam w walizce, niechce teraz chałasowac bo u nas już cisza nocna ja wracam 12ego tj piątek
18 grudnia 2017 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Chciałam wracać jakimś Marsem, bo wyjeżdżają późnym popołudniem i mają dość komfortowe warunki, ale oni nie maja powrotów w czwartki... Z Kamilem jeździłam wcześniej bo na ostatnim zleceniu ( 4 razy) miałam obowiązkowego Sindbada. A Kamil podobnie jak Pastuchy... ))))

Jeśli jedziesz z "góry" Niemiec polecam Luxadę.  http://www.luxada.pl/  
Jeżdżą codziennie wieczorem, mają wygodne busy. 
Z Kamilem jechałam jakiś czas temu (w sierpniu chyba) i nie byłam zadowolona.
18 grudnia 2017 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
oczywiscie stycznia niedopisałam
18 grudnia 2017 21:53
basiaim

Jeśli jedziesz z "góry" Niemiec polecam Luxadę.  http://www.luxada.pl/  
Jeżdżą codziennie wieczorem, mają wygodne busy. 
Z Kamilem jechałam jakiś czas temu (w sierpniu chyba) i nie byłam zadowolona.

Dzięki spróbuję z tą luxadą... Bo nie tak wygoda jak wyjazd wieczorem by mi pasował... Ale Mars chyba też jednak jeździ codziennie...
18 grudnia 2017 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
evaa

Jutro rano  dam ci nr z wizytówki, bo mam w walizce, niechce teraz chałasowac bo u nas już cisza nocna:-) ja wracam 12ego tj piątek

Znalazłom w google namiary - faktycznie chyba jeżdżą codzienie...
18 grudnia 2017 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
evaa

Jutro rano  dam ci nr z wizytówki, bo mam w walizce, niechce teraz chałasowac bo u nas już cisza nocna:-) ja wracam 12ego tj piątek

Myślałam, że może gdzieś sie spotkamy na trasie, ale mamy inne terminy, ale jak Ty Wrocławianka to mogłybyśmy sie gdzieś na kawie spotkać Do końca lutego bedę w Polsce...))))
18 grudnia 2017 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Znalazłom w google namiary - faktycznie chyba jeżdżą codzienie... :-)

Ja tez widze na ich stronie , ze pisze codziennie. Maja wygodne busy, tylko szybko jezdza , przez noc to niewiem ile zdrowasiek odmówiłam no i chciałam poprawic hałasowac, które napisałam przez "ch" az razi
18 grudnia 2017 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
evaa

Ja tez widze na ich stronie , ze pisze codziennie. Maja wygodne busy, tylko szybko jezdza , przez noc to niewiem ile zdrowasiek odmówiłam:modlitwa: no i chciałam poprawic hałasowac, które napisałam przez "ch" az razi:-)

A trzeba było sie nie przyznawać bo ja wcale nie zauważyłam... Swoje byki ortograficzne powoli zaczynam widzieć, ale cudzych jeszcze nie, a raczej rzadko...
18 grudnia 2017 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Myślałam, że może gdzieś sie spotkamy na trasie, ale mamy inne terminy, ale jak Ty Wrocławianka to mogłybyśmy sie gdzieś na kawie spotkać :-) Do końca lutego bedę w Polsce...))))

Tez bym chciała się spotkac , ja to jestem z olesnicy , może kiedy się zmówimy
18 grudnia 2017 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
evaa

Tez bym chciała się spotkac , ja to jestem z olesnicy , może kiedy się zmówimy:przytul aniola:

Oleśnica ładne miasto... i blisko... Bardzo chętnie...
18 grudnia 2017 22:20
evaa

Tez bym chciała się spotkac , ja to jestem z olesnicy , może kiedy się zmówimy:przytul aniola:

Czy Ty widzisz u mnie w profilu mój e-mail ??? Bo ja mam podany, a u Ciebie nie widzę... ???