Na wyjeździe 40

18 grudnia 2017 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Takiej od pierwszego wejrzenia to nie ma. Ale w miare poznawania to ho, ho, moze byc taka na zaboj:-)
Proponuje turystyke zakupowa. Bedzie koszyk a nie rollator.

Tak... zakupy sa dobre na wiele... Jak mi coś odszczeli to pójdę i kupię sobie jutro dwie lampy... Jedną wiszącą i jedną stojącą... tą dużą... Akurt mi sa potrzebne i wystawili w Aldiku. Ewa59 z lampą wracała to dlaczego ja nie mogę...
18 grudnia 2017 19:43 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tak... zakupy sa dobre na wiele... :-) Jak mi coś odszczeli to pójdę i kupię sobie jutro dwie lampy... :lol2: Jedną wiszącą i jedną stojącą... tą dużą... Akurt mi sa potrzebne i wystawili w Aldiku. Ewa59 z lampą wracała to dlaczego ja nie mogę... :-)

To moze byc hicior. Mam srode zakupowa, tez sie rozejrze.
18 grudnia 2017 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

To moze byc hicior. Mam srode zakupowa, tez sie rozejrze.

Ogólnie to zła jestem, że wystawili akurat to co mi jest potrzebne... zal nie kupić... Ale jedną lampę na pewno kupię... bo ja już kupiłam parę "drobiazgów" do domu, ale jak były takie duże torby na kółkach po 6,5 e to durna nie kupiłam...
18 grudnia 2017 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ogólnie to zła jestem, że wystawili akurat to co mi jest potrzebne... :lol2: zal nie kupić... :-) Ale jedną lampę na pewno kupię... :lol2: bo ja już kupiłam parę "drobiazgów" do domu, ale jak były takie duże torby na kółkach po 6,5 e to durna nie kupiłam... :lol1:

To blad, ale Ewka dala rade to Ty tez.
18 grudnia 2017 19:54 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

To blad, ale Ewka dala rade to Ty tez.

Tylko modlić się żeby bus był pusty... , ale ja w swojej wieloletniej karierze na taki nie trafilam...
18 grudnia 2017 19:55 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Tylko modlić się żeby bus był pusty... :modlitwa:, ale ja w swojej wieloletniej karierze na taki nie trafilam... :lol3:

Z jaka busiarnia jezdzisz?
18 grudnia 2017 19:57 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Z jaka busiarnia jezdzisz?

Jechałam tu z Kamilbusem i chyba z nimi wróce bo mają powroty w czwartki... ))))
18 grudnia 2017 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Jechałam tu z Kamilbusem i chyba z nimi wróce bo mają powroty w czwartki... ))))

Z nimi jeszcze nie jechalam. Pastuchy sa przeladowane, to fakt. Mam rezerwacje na R-busa. Zdarzaly sie u nich luzy. Helenka pojechala z nimi pierwszy raz, jeszcze nie dala znaku, chociaz powinna juz dotrzec.Ciekawa jestem jak u nich w tym "goracym" czasie. 
18 grudnia 2017 20:07 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Z nimi jeszcze nie jechalam. Pastuchy sa przeladowane, to fakt. Mam rezerwacje na R-busa. Zdarzaly sie u nich luzy. Helenka pojechala z nimi pierwszy raz, jeszcze nie dala znaku, chociaz powinna juz dotrzec.Ciekawa jestem jak u nich w tym "goracym" czasie. 

Chciałam wracać jakimś Marsem, bo wyjeżdżają późnym popołudniem i mają dość komfortowe warunki, ale oni nie maja powrotów w czwartki... Z Kamilem jeździłam wcześniej bo na ostatnim zleceniu ( 4 razy) miałam obowiązkowego Sindbada. A Kamil podobnie jak Pastuchy... ))))
18 grudnia 2017 20:11 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Chciałam wracać jakimś Marsem, bo wyjeżdżają późnym popołudniem i mają dość komfortowe warunki, ale oni nie maja powrotów w czwartki... Z Kamilem jeździłam wcześniej bo na ostatnim zleceniu ( 4 razy) miałam obowiązkowego Sindbada. A Kamil podobnie jak Pastuchy... ))))

U mnie tym razem fajnie, bo zmienniczka przyjedzie tym samym busem, ktorym ja wroce. Nie bedziemy za dlugo razem, ale o to chodzi
18 grudnia 2017 20:16 / 8 osobom podoba się ten post
hawana

U mnie tym razem fajnie, bo zmienniczka przyjedzie tym samym busem, ktorym ja wroce. Nie bedziemy za dlugo razem, ale o to chodzi:-)

Dlatego chciałam wracać wieczorem, ale nie mam czym... A tak będę musiała się jeszcze ze swoją zmienniczką przespać... Dobrze, że wyro mamy dwa na dwa i osobne pościele ... Muszę zgłosić do firmy, że życzę sobie zmiennika...
18 grudnia 2017 20:19 / 6 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dlatego chciałam wracać wieczorem, ale nie mam czym... A tak będę musiała się jeszcze ze swoją zmienniczką przespać... :lol1: Dobrze, że wyro mamy dwa na dwa i osobne pościele ... Muszę zgłosić do firmy, że życzę sobie zmiennika... :lol2:

No wlasnie, jakie te firmy bezmyslne. A to podwojne lozko zderza sie nader czesto i jest takie niewykorzystane.
18 grudnia 2017 20:20 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dlatego chciałam wracać wieczorem, ale nie mam czym... A tak będę musiała się jeszcze ze swoją zmienniczką przespać... :lol1: Dobrze, że wyro mamy dwa na dwa i osobne pościele ... Muszę zgłosić do firmy, że życzę sobie zmiennika... :lol2:

18 grudnia 2017 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

No wlasnie, jakie te firmy bezmyslne. A to podwojne lozko zderza sie nader czesto i jest takie niewykorzystane.

No własnie...
18 grudnia 2017 20:45 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Dlatego chciałam wracać wieczorem, ale nie mam czym... A tak będę musiała się jeszcze ze swoją zmienniczką przespać... :lol1: Dobrze, że wyro mamy dwa na dwa i osobne pościele ... Muszę zgłosić do firmy, że życzę sobie zmiennika... :lol2:

Wladcy Much to moze cos zechca dac,  ale ja,zwykla (usunięte) nie mam na co liczyc.