Na wyjeździe 40

14 marca 2018 15:24 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Cos jest nie halo, ale ja spekulowac nie bede. Michasia wie najlepiej jak firma ja dotad traktowala i czy to jest jednorazowe potkniecie. Jest okres przedswiateczny i brakuje rak do pracy, tak wiec firma moze miec klopot.
Ale badzmy dobrej mysli.

Jak szukają zmienniczki na ostatnią chwilę to zawsze tak jest(Przeciez firma doskonale wiedziała dawno temu ,kiedy Michasia kończy kontrakt a teraz głupa udają( Niestety , najczęściej jak są jakies wcześniejsza ustalenia to potem się okazuje ,że owszem są ,ale tylko te które agencji odpowiadają a nie to co z opiekunką było uzgodnione Tak czy inaczej-kontrakt konczy się 18 na papierze-19 wyjazd i kropka
ps.hawanko wieczorem @,ok?
14 marca 2018 15:43 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

witam wszystkich.Spokojnego dnia życzę.Dzwoniłam do koordynatorki niemieckiej, nie mają nikogo na moje miejsce.Powiedziałam ,ze czekam do 15.00 na wiadomośc.


Dyskusja na wyjeździe, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3110/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-40/page/89


 

Ciebie nie powinno obchodzić czy agencja ma zmienniczkę. Najwyżej koordynatorka sama zawinie rękawy i na kilka dni wpadnie popracować!
14 marca 2018 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak szukają zmienniczki na ostatnią chwilę to zawsze tak jest(Przeciez firma doskonale wiedziała dawno temu ,kiedy Michasia kończy kontrakt a teraz głupa udają( Niestety , najczęściej jak są jakies wcześniejsza ustalenia to potem się okazuje ,że owszem są ,ale tylko te które agencji odpowiadają a nie to co z opiekunką było uzgodnione Tak czy inaczej-kontrakt konczy się 18 na papierze-19 wyjazd i kropka
ps.hawanko wieczorem @,ok?

Ok. 
14 marca 2018 15:48 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Ciebie nie powinno obchodzić czy agencja ma zmienniczkę. Najwyżej koordynatorka sama zawinie rękawy i na kilka dni wpadnie popracować!

Ha ha ha juz to widze
14 marca 2018 20:31 / 1 osobie podoba się ten post
Michasiu, czy coś się wyjasniło w Twojej sprawie? Martwię się !
14 marca 2018 21:52 / 11 osobom podoba się ten post
doda1961

Michasiu, czy coś się wyjasniło w Twojej sprawie? Martwię się !

Dopiero z balona spusciłam powietrze.Była u mnie koordynatorka niemiecka i przy niej wykonałam telefon do firmy. Pojechalam równo- acz kulturalnie.Koordynatorka niemiecka zaczęła szukac na swoją rękę/współpracują z kilkoma firmami/ Dzwoni do mnie że ma za mnie zmienniczkę z innej firmy , za chwile telefon i dzwonią z Polski że maja zmienniczke i zaraz profil pójdzie do zaakceptowania. Syn dostał profil zaakceptował, ale z firmy rezygnuje i przenosi się do drugiej firmy z którą współpracują niemiecka koordynatorka.uffff Tak więc czekam jutro na bilet z wyjazdem na sobote, ale dawno nie przeszłam takiej walki nerwów jak dzisiaj.Dziękuję za słowa otuchy.
14 marca 2018 21:54 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Jak szukają zmienniczki na ostatnią chwilę to zawsze tak jest(Przeciez firma doskonale wiedziała dawno temu ,kiedy Michasia kończy kontrakt a teraz głupa udają( Niestety , najczęściej jak są jakies wcześniejsza ustalenia to potem się okazuje ,że owszem są ,ale tylko te które agencji odpowiadają a nie to co z opiekunką było uzgodnione Tak czy inaczej-kontrakt konczy się 18 na papierze-19 wyjazd i kropka
ps.hawanko wieczorem @,ok?

Tak im powiedziałam,że na ostatnia chwilę to i sraczka nie czeka.
14 marca 2018 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
Super bardzo się cieszę,musiało sie udać.
14 marca 2018 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Dopiero z balona spusciłam powietrze.Była u mnie koordynatorka niemiecka i przy niej wykonałam telefon do firmy. Pojechalam równo- acz kulturalnie.Koordynatorka niemiecka zaczęła szukac na swoją rękę/współpracują z kilkoma firmami/ Dzwoni do mnie że ma za mnie zmienniczkę z innej firmy , za chwile telefon i dzwonią z Polski że maja zmienniczke i zaraz profil pójdzie do zaakceptowania. Syn dostał profil zaakceptował, ale z firmy rezygnuje i przenosi się do drugiej firmy z którą współpracują niemiecka koordynatorka.uffff Tak więc czekam jutro na bilet z wyjazdem na sobote, ale dawno nie przeszłam takiej walki nerwów jak dzisiaj.Dziękuję za słowa otuchy.:aniolki::aniolki::aniolki:

bardzo się cieszę. Rownież z tego, że podła firma, ktora Cię zlekcewazyła, straci klienta. Kara musi być.
14 marca 2018 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

:yeah:Super bardzo się cieszę,musiało sie udać.

14 marca 2018 22:10
doda1961

:aniolki: bardzo się cieszę. Rownież z tego, że podła firma, ktora Cię zlekcewazyła, straci klienta. Kara musi być.

14 marca 2018 22:42 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Tak im powiedziałam,że na ostatnia chwilę to i sraczka nie czeka.:-)

Chwała bohaterom ...jedź spokojnie do domu, zasłużyłaś na to jak mało kto.
14 marca 2018 22:47 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Tak im powiedziałam,że na ostatnia chwilę to i sraczka nie czeka.:-)

No i wreszcie Michasia.Kamień z serca.
14 marca 2018 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Chwała bohaterom ...jedź spokojnie do domu, zasłużyłaś na to jak mało kto.:buziaki1:

Jeszcze czekam na biletbo to tez nie wiadomo/choc dzisiaj dzwoniłam do sindbada to były miejsca/buziaki .dziekuje
14 marca 2018 23:06 / 10 osobom podoba się ten post
teresadd

No i wreszcie Michasia.Kamień z serca.:dwa piwa:

Dzisiaj nie byłam spokojną Michasią, dzisiaj wyszła ze mnie Baśka
Dzisiaj urodziny moich blizniaków /7 lat/ i poryczałam sie w telefon  a Olo mówi: Babcius dasz radęgłową muru nie przebijesz??? ja tak czasami mówię