Na wyjeździe 40

14 marca 2018 11:51 / 5 osobom podoba się ten post
Lawenda1

Mam też brzozę ( nomen omen, ale nie pancerną) i kilka kasztanów. Kasztany są mocne.:-)
 

Brzozy zakazane są jako drzewo katastroficzne i czczone a na kasztanach są robale,wejdą ci za koszulę zanim pomyślisz,he he  Nie wygłupiaj się ,zapomniałaś ze jesteśmy umówione Nu nu nu
14 marca 2018 12:36 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Jak to nie mają nikogo na Twoje miejsce? Zjeżdżasz wczesniej, czy tak jak było ustalone? A jak nikogo nie znajdą, to będziesz tam siedzieć az znajdą za pół roku? Sorry, ale to jest śmieszne:-)

Szukają. Była u mnie koordynatorka niemiecka przed chwilą i nie ma zadnej oferty, dzwoniłam do firmy, szukają???? powiedziałam ze czekam do 15.oo i sama zamawiam sindbada na sobote/są jeszcze miejsca/ zaraz syna poinformuje jak wróci.w papierach mam do 18 ale uzgodniłam z koordynatorką ze 17 musze wyjechac
14 marca 2018 12:37 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Dlaczego to ma być Twój kłopot-kończy się umowa i zjezdzasz,proste

Umowę mam do 18.03
14 marca 2018 12:38 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Szukają. Była u mnie koordynatorka niemiecka przed chwilą i nie ma zadnej oferty, dzwoniłam do firmy, szukają???? powiedziałam ze czekam do 15.oo i sama zamawiam sindbada na sobote/są jeszcze miejsca/ zaraz syna poinformuje jak wróci.w papierach mam do 18 ale uzgodniłam z koordynatorką ze 17 musze wyjechac

Rozumiem, że jesteś z firmy, ktora sama opłaca i organizuje przejazd? 
14 marca 2018 12:40 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Umowę mam do 18.03

Więc najpóźniej 19-ego rano wsiadasz w busa czy czym tam jeździsz i juz Umowy dotrzymałaś,kontrakt zakończyłaś Jeśli nie podpisywałaś z agencją umowy na czas nieokreślony a tylko na ten konkretny termin, zgodnie z prawem nawet nie musisz zlecenia wypowiadac bo je 18ego konczysz
14 marca 2018 12:40 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

Ja rozumiem Michasię bo to są nerwy.Sposób jednak może być taki: powiadomić rodzinę,że jest bardzo prawdopodobne,że sami będą musieli zająć się babcią,przez tydzień,może dłużej.
Gwarantuję że będą bombardować agencję telefonami,co przyśpieszy znacząco znalezienie zmienniczki.
Bo Michasia musi zjechać o czasie,ma przecież bardzo ważne terminy,nieprawdaż?;-)

Tylko ze synuś to taka c..pa , mówię rano dzwoń do firmy, mówi ze dzwonił w piatek i nic.poczekam aż wróci i powiem ze mnie nic nie obchodzi i niech sam się mamusią zajmuje. Dziewczyny puszczaja mi nerwy /choc jestem spokojna/ i jest tylko kilka miejsc w sindbadzie na sobotę/
14 marca 2018 12:41
kasia63

Więc najpóźniej 19-ego rano wsiadasz w busa czy czym tam jeździsz i juz Umowy dotrzymałaś,kontrakt zakończyłaś Jeśli nie podpisywałaś z agencją umowy na czas nieokreślony a tylko na ten konkretny termin, zgodnie z prawem nawet nie musisz zlecenia wypowiadac bo je 18ego konczysz

Ale uzodniłam z nią że 17.03 i syn tez wiedział
14 marca 2018 12:41 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Więc najpóźniej 19-ego rano wsiadasz w busa czy czym tam jeździsz i juz Umowy dotrzymałaś,kontrakt zakończyłaś Jeśli nie podpisywałaś z agencją umowy na czas nieokreślony a tylko na ten konkretny termin, zgodnie z prawem nawet nie musisz zlecenia wypowiadac bo je 18ego konczysz

Ale uzodniłam z nią że 17.03 i syn tez wiedział
14 marca 2018 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ne mogę wyjechac 19.03 bo córka ma wyjazd 20 a ja obiecałam z dziecmi zostac
14 marca 2018 12:43 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Ale uzodniłam z nią że 17.03 i syn tez wiedział

Teraz Cie rozumiemy, musialas przyspieszyc termin zjazdu, dlatego chcesz miec pewnosc, ze zmienniczka dotrze na czas.
14 marca 2018 12:44 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Ale uzodniłam z nią że 17.03 i syn tez wiedział

No to w czym problem? Zamawiaj busa na 17.03 i wyjeżdżaj. Chociaż ja osobiście zostałabym jednak do 18.03. Tak jak mam w umowie. Chyba, że masz coś bardzo ważnego i musisz 18.03 byc juz w domu. Swoją drogą, to nigdy mnie nie przestaną zadziwiać działania niektorych firm i ich lekceważenie swoich pracowników.
14 marca 2018 12:46 / 10 osobom podoba się ten post
Lawenda1

Na ogół robię to samo, poza ciastem. Nie piekę, bo nie jadam. :) I tak zresztą mi zawsze wychodził zakalec.
Marta, wysłałam ci zaproszenie, nie wiem , czy nie przyjmujesz z zasady, czy już mnie nie lubisz. :kocha nie kocha:
Smutno by mi byłó i musiałabym się z żalu obwiesić na topoli, którą mam pod domem. Szkoda by mnie było. :-)

Lawendo kocham cię tak jak dawniej,wierz mi że ja nie zaprzyjaźniam się łatwo,ale jak już się zaprzyjaźnię to jest to przyjaźń do grobowej deski.
Tylko jakoś tak nie dbam o swój profil,polubienia,zaproszenia i takie tam różne.
Chyba tak trochę robię w akcie protestu przeciwko zmianom które zaszły w regulaminie forum,a które uważam za......
Jestem tu tylko i wyłącznie dla osób które znam i lubie,i dopóki te osoby będą,będę i ja.
Mimo wielokrotnych ostrzeżeń i spostrzeżeń że" forum nie jest prywatne",że każdy może pisać,nawet o rzeżączce,dla mnie jest to forum opiekunek które jadą ze mną na jednym wózku ,z tego powodu są mi bliskie i chcę z nimi być,i tyle.
14 marca 2018 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

No to w czym problem? Zamawiaj busa na 17.03 i wyjeżdżaj. Chociaż ja osobiście zostałabym jednak do 18.03. Tak jak mam w umowie. Chyba, że masz coś bardzo ważnego i musisz 18.03 byc juz w domu. Swoją drogą, to nigdy mnie nie przestaną zadziwiać działania niektorych firm i ich lekceważenie swoich pracowników.

Jak sie domyslam to michasia ma mus, a firma moze ja przetrzymac, bo ma termin na papierze. Stad te nerwy.
14 marca 2018 13:53 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Jak sie domyslam to michasia ma mus, a firma moze ja przetrzymac, bo ma termin na papierze. Stad te nerwy.

Przykre to jest, że opiekunka, ktora pracuje również na dobre imię firmy i jej finansów, tak ją traktuje. Wcale się Michasi nie dziwię, że ma nerwy, tym bardziej ze to bardzo odpowiedzialna osoba jest. W sytuacji ,,musu" wyjechałabym 17.03 zamówionym własnoręcznie busem. Jesli firma nie ma zmienniczki na 17.03 to i na 18.03 nie będzie mieć. Ja myslę, ze tu bardziej chodzi o to, że ma umowę z przewoznikiem i na termin 17.03 nie ma przewozu.
14 marca 2018 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Przykre to jest, że opiekunka, ktora pracuje również na dobre imię firmy i jej finansów, tak ją traktuje. Wcale się Michasi nie dziwię, że ma nerwy, tym bardziej ze to bardzo odpowiedzialna osoba jest. W sytuacji ,,musu" wyjechałabym 17.03 zamówionym własnoręcznie busem. Jesli firma nie ma zmienniczki na 17.03 to i na 18.03 nie będzie mieć. Ja myslę, ze tu bardziej chodzi o to, że ma umowę z przewoznikiem i na termin 17.03 nie ma przewozu.

Cos jest nie halo, ale ja spekulowac nie bede. Michasia wie najlepiej jak firma ja dotad traktowala i czy to jest jednorazowe potkniecie. Jest okres przedswiateczny i brakuje rak do pracy, tak wiec firma moze miec klopot.
Ale badzmy dobrej mysli.