Jak zacząć pierwszą pracę?

09 lutego 2018 21:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Jestem z natury odważna i nie boję się wyzwań. Bardziej się martwię tym co ludzie powiedzą, że zostawiam córke pod opieką obcych i wyjeżdzam. 

Ludźmi i tym co powiedzą najmniej bym się przejmowała....dobrze Ci dziewczyny radzą, weź urlop i spróbuj....Tym bardziej, ze masz mądrą i dojrzałą córkę, która Cię wspiera. Jednak na czas wyjazdu zapewnilabym jej opiekę ze strony rodziny lub znajomych. 
 
09 lutego 2018 21:44 / 7 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Jestem z natury odważna i nie boję się wyzwań. Bardziej się martwię tym co ludzie powiedzą, że zostawiam córke pod opieką obcych i wyjeżdzam. 

Ludźmi nie ma co się przejmować . Na chleb i opłaty Ci nie dadzą . Pracujesz w przemyśle ciężkim ...tym się nie chwal , bo Ci wlepią dziadka 120 kg ...z transferem .
09 lutego 2018 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mam nadzieję, że nie trafię na dziadka 120 kg. Aż taka wielka baba nie jestem. Pozdrawiam
09 lutego 2018 22:48 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja tylko zapytałam ...ale kulturalnej odpowiedzi nie uzyskałam . Czyżby ..w drugą stronę ...niekulturalną kolega nam się zbiesił ?

A może brymuchy weselnej pokosztowal ? 
09 lutego 2018 22:50 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

A może brymuchy weselnej pokosztowal ? :-)

Idę spać ...głowa mnie boli .
09 lutego 2018 23:53 / 9 osobom podoba się ten post
Dusiu idą święta Wielkanocne , będą potrzebne krótkie zastępstwa, wiele stałych opiekunek chce ten czas spędzić z najbliższymi, myślę że takie 3-4 tygodnie dałoby ci obraz tej pracy...z mojej strony mogę ci dać namiar na moją firme.pewna i sprawdzona..wiem że potrzebują na takie krótkie zastępstwa..
10 lutego 2018 06:52 / 9 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. Jestem z natury odważna i nie boję się wyzwań. Bardziej się martwię tym co ludzie powiedzą, że zostawiam córke pod opieką obcych i wyjeżdzam. 

Dusia,wyjeżdżając pierwszy raz do Niemiec mój syn miał 12 lat,mąż ciągle w pracy.Zeby się nie marwić tym,jak mówisz-co ludzie powiedzą,żeby syn miał stale opiekę,ustanowiłam mojego starszego syna jego opiekunem prawnym.Kubuś mieszka z nimi praktycznie od 5 lat,razem jesteśmy tylko podczas moich urlopów.To się zmieni za rok.Przeleciało,choć nie raz było mi przykro.Zapewnij córce opiekę i wyjedż,ja też wyjechałam z konieczności.
10 lutego 2018 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dziękuję Ci Kruszynko i zapewne tak zrobię nawet żebym miała komuś za to dać odsyp. Wolę tak a na nikogo bliskiego nie mogę liczyć. Pozdrawiam. 
10 lutego 2018 13:17 / 4 osobom podoba się ten post
Duzo ludzi mialo podobnie z nozem nakarku i trza bylo jechac,dzieci sie odchowaly a i samodzielne sie zrobily. Jedz i nie pacz na nic. Nikt za ciebie nie zrobi oplat i do gara nie wlozy. Tys sama odpowiedzialna za swoje zycie a dziecko zrozumie. Pisz z nami to bedziemy cie wspierac
11 lutego 2018 03:35 / 4 osobom podoba się ten post
I tak zrobie. Jestem po weryfikacji języka. Poszło ok. Czekam na pierwszą ofertę. Chce pojechać na krótko 4-6 tygodni. Spróbować i zobaczyć jak to jest. Obym tylko popadła na fajna/ fajnego pdp. Ja z natury jestem bardzo żywiołowa i wesoła i umiem zjednywać sobie ludzi. Pozdrawiam
11 lutego 2018 03:42
scarlet

Dusiu idą święta Wielkanocne , będą potrzebne krótkie zastępstwa, wiele stałych opiekunek chce ten czas spędzić z najbliższymi, myślę że takie 3-4 tygodnie dałoby ci obraz tej pracy...z mojej strony mogę ci dać namiar na moją firme.pewna i sprawdzona..wiem że potrzebują na takie krótkie zastępstwa..

Jeśli możesz podaj mi ten adres swojej agencji. Spróbuję zapytać o krótkie wyjazdy. Dziękuję. 
11 lutego 2018 07:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jeśli możesz podaj mi ten adres swojej agencji. Spróbuję zapytać o krótkie wyjazdy. Dziękuję. 

Dusia ...Skarlet i jeszcze spora grupa pracują w fajnej agencji , która na naszym forum też wrzuca oferty . Też z nimi jeździłam i potwierdzam , że bardzo w porządku . Myślę , że nie zrobię przestępstwa , nie złamię regulaminu ( kiedyś by się za to dyscyplinarnie wyleciało ...ale to ponad rok temu ) jak Ci zdradzę nazwę tej agencji : to jest HR Investment .....
A tak na marginesie ...Co Ty dziecinko po nocach nie śpisz ? ...W nocy to się śpi a nie po forum śmiga . Wypoczywaj teraz , póki nie jesteś na robotach w D...i a nie jak jakiś duch , czy inny Marek po pustym piekle się poniewierasz . Szkoda zdrowia .
11 lutego 2018 07:30 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dusia ...Skarlet i jeszcze spora grupa pracują w fajnej agencji , która na naszym forum też wrzuca oferty . Też z nimi jeździłam i potwierdzam , że bardzo w porządku . Myślę , że nie zrobię przestępstwa , nie złamię regulaminu ( kiedyś by się za to dyscyplinarnie wyleciało ...ale to ponad rok temu ) jak Ci zdradzę nazwę tej agencji : to jest HR Investment .....
A tak na marginesie ...Co Ty dziecinko po nocach nie śpisz ? ...W nocy to się śpi a nie po forum śmiga . Wypoczywaj teraz , póki nie jesteś na robotach w D...i a nie jak jakiś duch , czy inny Marek po pustym piekle się poniewierasz . Szkoda zdrowia . :smiech3:

Potwierdzam:)HR Inv. jest w porządku:)
11 lutego 2018 07:50 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Duzo ludzi mialo podobnie z nozem nakarku i trza bylo jechac,dzieci sie odchowaly a i samodzielne sie zrobily. Jedz i nie pacz na nic. Nikt za ciebie nie zrobi oplat i do gara nie wlozy. Tys sama odpowiedzialna za swoje zycie a dziecko zrozumie. Pisz z nami to bedziemy cie wspierac :aniolki:

Najpierw to trzeba dziewczynie pomóc w znalezieniu jakiejś dobrej agencji , żeby się nie wpakowała . Na wspieranie przyjdzie czas . Ewcia ...podaj tez namiary na swoją agencję ....może jest jeszcze lepsza . Im więcej będzie wiedziała , tym lepiej . Nie obawiaj się ,że złamiesz regulamin , bo teraz to jest legalne wychwalanie własnych miejsc zatrudnienia . Będzie znała więcej sprawdzonych agencji , będzie miała większe pole manewru ....A nie takie pitu ..pitu o nożach na karku . Dajmy jej się rozwinąć ...na noże przyjdzie czas .
11 lutego 2018 08:01
Barbara niepowtarzalna

Dusia ...Skarlet i jeszcze spora grupa pracują w fajnej agencji , która na naszym forum też wrzuca oferty . Też z nimi jeździłam i potwierdzam , że bardzo w porządku . Myślę , że nie zrobię przestępstwa , nie złamię regulaminu ( kiedyś by się za to dyscyplinarnie wyleciało ...ale to ponad rok temu ) jak Ci zdradzę nazwę tej agencji : to jest HR Investment .....
A tak na marginesie ...Co Ty dziecinko po nocach nie śpisz ? ...W nocy to się śpi a nie po forum śmiga . Wypoczywaj teraz , póki nie jesteś na robotach w D...i a nie jak jakiś duch , czy inny Marek po pustym piekle się poniewierasz . Szkoda zdrowia . :smiech3:

Dziękuję Ci kochana. Mam jakieś bezsenne noce a poza tym to jakaś głupota z mojej strony, że budzę się w nocy i wtedy najlepiej mówię po niemiecku. Umysł w nocy swierzy i zwroty łatwo się wymawia.