Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

24 grudnia 2018 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
U nas dzisiaj "głodny" dzień, coś na sucho zjemy . Przy kolacji pofolgujemy sobie . Mam problem  a dokładnie z ciśnieniem gazu u kuchence . Wszyscy gotują a my mieszkamy przy samej końcówce gazociągu . Kupiłam kuchenkę elektryczną nawet ładna, i przed kolacja karpia usmażę na odpowiedniej temp . Będzie chrupący i bez nerw  .
24 grudnia 2018 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

U nas dzisiaj "głodny" dzień, coś na sucho zjemy . Przy kolacji pofolgujemy sobie . Mam problem  a dokładnie z ciśnieniem gazu u kuchence . Wszyscy gotują a my mieszkamy przy samej końcówce gazociągu . Kupiłam kuchenkę elektryczną nawet ładna, i przed kolacja karpia usmażę na odpowiedniej temp . Będzie chrupący i bez nerw :ona placze: .

A ja podjadam od wczoraj,zaczelam od ciasta ale cicho w 2019 bede sie odchudzac Lekarka mowila,ze by sie przydalo wykonywac cwiczenia albo duzo chodzic,plecy potrzebuja duzo ruchu. Mowila,ze samo chodzenie po domu nie pomoze,musze sie ruszac,to bedzie moje postanowienie noworoczne.
24 grudnia 2018 14:32 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A ja podjadam od wczoraj,zaczelam od ciasta :strach przed noca: ale cicho w 2019 bede sie odchudzac :smiech2: Lekarka mowila,ze by sie przydalo wykonywac cwiczenia albo duzo chodzic,plecy potrzebuja duzo ruchu. Mowila,ze samo chodzenie po domu nie pomoze,musze sie ruszac,to bedzie moje postanowienie noworoczne.

Ewa sprobuj z kijami . To naprawdę dobra gimnastyka . Wiele mięsni pracuje w czasie chodu a i na kręgosłup działa dobrze . Ja kiedyś gibnełam  się, bolało jak cholera . Po intensywnym codziennym chodzeniu unormowało się tzn. wszystko wróciło na swoje miejsce .
26 grudnia 2018 12:12
Dziś filet z łososia ziemniaki i surowka
26 grudnia 2018 12:50
Biała kiełbasa z Polski , pieczona ,ziemniaki . Mizeria , marchewka z groszkiem i kukurydzą w sosie holenderskim .
26 grudnia 2018 13:00
Flaczki, roladki wołowe w sosie cebulowym plus ziemniaczki plus surówka. Na deser ciasta i owoce. 
26 grudnia 2018 13:03
Na lekko, frankfurterki z sałatką jarzynową.
27 grudnia 2018 08:25
Wolne od gotowania. Czym chata bogata dojadamy jedzonko że świat. Smacznego. 
27 grudnia 2018 10:39
Zupa buraczkowa , bo barszczu na Święta nie było .
28 grudnia 2018 07:38
Skrzydełka pieczone z zapiekanym makaronem z serem i warzywami .
28 grudnia 2018 11:15
Nugetsy z ryżem i sałatka z pomidorów, na początek trochę jarzynowo-szparagowej
02 stycznia 2019 10:06
U mnie jeszcze jedzenia ze świąt zostało, więc będę odmrażać co tam jest
02 stycznia 2019 11:24
Mielone z samej wołowiny z żółtym serem , frytki .
03 stycznia 2019 06:33
Dziś zupka kalafiorowa zabielana. Na deser jeszcze sernik z brzoskwiniami. Smacznego.
03 stycznia 2019 07:35 / 1 osobie podoba się ten post
Fasolka po bretońsku z kurczakiem z rożna .